Eatventure Para Hileli MOD APK [v1.3.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Eatventure Para Hileli MOD APK [v1.3.1] 1 Eatventure Para Hileli MOD APK [v1.3.1] 2 Eatventure Para Hileli MOD APK [v1.3.1] 3 Eatventure Para Hileli MOD APK [v1.3.1] 4 Eatventure Para Hileli MOD APK [v1.3.1] 5 Eatventure Para Hileli MOD APK [v1.3.1] 6

Eatventure Para Hileli MOD APK [1.3.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Limonata satan bir tezgah kurun, para kazanmak için çok çalışın ve ardından daha ünlü bir restorana yatırım yapın.


Eatventure 1.3.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi

Bir restoran milyoneri olmak ister misiniz? Kârlı bir restoran işletmek ister misiniz? Eatventure bir restoranın bu simülasyonunda, bir restoran patronu olmak, para kazanmak, seviye atlamak, şefler ve kasiyerler işe almak, zengin olmak ve dünyanın gördüğü en başarılı şirketi kurmak için çalışabilirsiniz.


Eatventure v1.3.1 MOD APK


Eatventure oyununa İş girişiminize bir Limonata Tezgahı ile başlayın, bir Yemek Kamyonuna geçin ve bir Kafe açın. Kısa bir süre içinde, bir arabalı servis ile lokantanızın gururlu sahibi olacaksınız!  Gelirinizi en üst düzeye çıkarmak için restoran zincirinizi genişletmeye, operasyonlarınızı otomatikleştirmeye ve en iyi yaklaşımı belirlemeye çalışmalısınız.


Eatventure Para Hilesi


Eatventure, oyuncuların çeşitli ortamlarda restoran yöneticisi rolünü üstlendiği bir para simülasyon oyunudur. Kazandığınız parayı daha fazla istasyon satın almak için kullanın, böylece daha çeşitli yemekler satmaya başlayabilirsiniz. Dünya tarihindeki en başarılı restoran girişimcisi olun!


Eatventure Altın Hilesi


Oyun, oyunun temelleri hakkında kısa bir rehberle başlar. Bir gıda kamyonu almadan önce bir limonata standı ile başlayacaksınız. Daha sonra küçük bir kafe kuracaksınız. Ve burası gerçek oyunun başladığı yer! Öncelikle restoranınızın yerini seçin. Ardından, müşterileri çekmek için iç ve dış tasarımı yapın.


Eatventure APK PARA hilesi


Bundan sonra sıra menü seçimine geliyor. Sunacağınız yemekleri özenle seçmelisiniz. Herkesi memnun etmek için çeşitli yiyecekler eklediğinizden emin olun! Şimdi müşterilerinize hizmet verme zamanı. Siparişlerini al ve yemeklerini hazırla. Onları mutlu etmek için hızlı ve verimli olun!


Eatventure Apk Dayı


Restoranınız büyüdükçe, personel kiralamayı ve restoranınızı yükseltmeyi göze alacaksınız. Her yeni genişleme ile milyoner olmaya bir adım daha yaklaşacaksınız! Başarılı bir restoran işletmek için profesyonel personel kiralamanız gerekecek. Restoranınızın günlük işlemlerinde size yardımcı olacaklardır.


Eatventure Apk Son Sürüm


Örneğin, şefler yemeği pişirecek, garsonlar siparişleri alacak ve hademeler mekanı temiz tutacak. İşiniz büyüdükçe, size yardımcı olması için daha fazla personel kiralayabilirsiniz! Her zaman kremin sizin için çalıştığından emin olun. Bu şekilde, müşterilerinize mümkün olan en iyi deneyimi sağlayabilirsiniz!


Eatventure Apk Hile


Başladığınız mütevazi restoranın çok küçüldüğü bir zaman gelir. Endişelenmeyin, daha fazla müşteriyi ağırlamak için yükseltebilirsiniz! Restoranınızın kalitesini korumak için yükseltmeler çok yönlü olmalıdır. Örneğin mutfağı, yemek alanını ve tuvaletleri yükseltebilirsiniz. Her şey dahil bir restoran kurulumu, müşterilerin anında akın etmesini sağlayacaktır! Ancak en önemli şey, gelişmeyi asla bırakmamaktır. Müşterilerin ihtiyaçları her zaman değişiyor, bu yüzden onlarla birlikte değişmelisiniz!


Eatventure Apk indir


Müşterilerinizi her zaman mutlu ederseniz, tavsiyeler ve tavsiyeler alacağınızdan emin olabilirsiniz. Bu başlangıçta yeterli olsa da, restoranının başarılı olması için daha fazlasını yapman gerekiyor! Daha geniş bir kitleye ulaşmak için restoranınızı pazarlamalısınız. Sosyal medyada reklamını yapın ve şehrin her yerine el ilanları asın. Hatta arkadaşlarınıza ve potansiyel müşterilerinize mesaj gönderebilirsiniz.


Eatventure indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Wingspan The Board Game APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar