Flat Zombies Para Hileli MOD APK [v1.9.7]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Flat Zombies Para Hileli MOD APK [v1.9.7] 1 Flat Zombies Para Hileli MOD APK [v1.9.7] 2 Flat Zombies Para Hileli MOD APK [v1.9.7] 3 Flat Zombies Para Hileli MOD APK [v1.9.7] 4 Flat Zombies Para Hileli MOD APK [v1.9.7] 5 Flat Zombies Para Hileli MOD APK [v1.9.7] 6

Flat Zombies Para Hileli MOD APK [1.9.7] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bir zombi Kıyameti sırasında sokaklar geceleri güvenli değildi.


Flat Zombies 1.9.7 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
Zombie, tüm dünyadaki insanlar için çok klasik bir oyundur. Bu oyunun hayranlarını hayal kırıklığına uğratmamak için üreticiler, Zombie oyunlarının birçok farklı versiyonunu sürekli olarak yayınlayarak oyunculara benzersiz bir deneyim sunuyor. Özellikle Flat Zoobies Defense & Cleanup oyunundan bahsetmemek mümkün değil. Diğer Zombie oyunlarına kıyasla bu oyunun en bariz farkı modern silahlar, çekici 2D grafikler ve canlı ses ile donatılıyor.


Flat Zombies v1.9.7 MOD APK


Flat Zombies, PaVolDev tarafından üretilen ve geliştirilen zombileri yok etmek için nazik bir atış oyunudur. Bu, onu çok çeşitli mobil cihazlar için uygun kılan ücretsiz ve düşük profilli bir oyundur. Bu, uzun süredir piyasaya sürülen bir oyun olmasına rağmen, çekiciliği hala çok büyük. Oyunda, zombilerin hakimiyetinde olan şehrinizi kurtarmak için bir kahraman rolü oynayacaksınız; Görevinizin tüm bu hayaletleri yok etmesi, şehri yapmak için onları temizlemesi gerekiyor.


Flat Zombies Para Hilesi


Ancak, yalnızsanız, o cesetlerin çoğunu öldüremezsiniz; onlar tarafından yaralanmak veya öldürülmek doğal olacaktır, bu yüzden öldürülmemek için dikkatli olmalısınız. Ve gece çöktüğünde, zombilerin göründüğü yerde daha aktif olacaklar ve güçleri giderek daha fazla ayrı operasyon gruplarına bölünecek. Bu nedenle, onları vurmak için silah kullanırsanız yardımcı olur, bu nedenle hedefi mümkün olduğunca çabuk yok etmek için kesin olmayı unutmayın.


Flat Zombies Silah Hilesi


Oyunu indirirken, oyuncuların her bir zombiyle savaşırken harika bir deneyim yaşamalarına izin veren birçok modern silah sağlayan üretici ile sağlanacaktır. Oyunda zombiler çok ve daha fazla görünüyor; tüm şehre girmek ve ele geçirmek isteyen çok canavarca bir şekle bürünüyorlar. Oynamaya başlamak için üç yeni hayat olacak; denedikten sonra resmi olarak oynayabilecek ve çeşitli silahlar satın alabileceksiniz. Basit bir tasarıma sahip 2D grafikler, titreşimli ses, oyunun getirdiği daha fazla zorluğu keşfetmek istediğinizi hissetmenizi sağlayacaktır. Sadece 29M'lik yetersiz bir hafıza kapasitesine sahip olan oyun, herkesin hafıza doluluk endişesi duymadan rahatça indirmesine ve deneyimlemesine izin veriyor. Silahlar çok öldürücüdür, böylece onları çabucak öldürebilirsiniz.


Flat Zombies Hile Apk


Tüm canavar zombileri hızlı bir şekilde öldürmek için ellerinizi kullanamaz ve onlarla doğrudan savaşamazsınız, bu yüzden onları kesinlikle yenmek için silah gibi silahlar kullanmalısınız. Oyunda tüfekler, tabancalar, Gatling silahları gibi her türlü farklı türde silahlardan oluşan bir hazine hazinesi olacak… Oyunun başında size bir pompalı tüfek verilecek ve birçok mermiyi açtıktan sonra orada modern silahlar ve yüksek ölümcül atıcılar olacak: el bombası fırlatıcıları, makineli tüfekler, baltalar…. Ve farklı silahlardan oluşan bir cephanelik. Silahın bu cesetleri hiç güç harcamadan hızla öldüren silah olduğu söylenebilir. Ancak, bir silahın fiyatı 2000-3000 $ arasında oldukça yüksektir, bu nedenle benzer birçok silah satın almak yerine, önce farklı silahlar satın almalısınız, size çok para kazandıracaklardır.


Flat Zombies apk indir


Flat Zombies, macera modu ve hayatta kalma modu olmak üzere iki farklı oyun moduna sahip olacak. Macera modu ile kendinize meydan okumak istiyorsanız, ölüleri yok etmek için özgürce hareket edebilirsiniz. Tersine, hayatta kalma modunda oynamak istiyorsanız, sizi öldürene kadar hareket etmek zorunda kalmadan zombilerle tek başınıza savaşmanız gerekir. Görüntüye hafifçe dokunuyorum ve standart hedefi belirliyorum, bu Zombi isimlerini çekmek için yönü hedefliyorum.


Flat Zombies APK Dayı


Ayrıca, bu siyah cisimleri önlemek ve savaşmak için saldırabilir ve güçlü tekmeler atabilirsiniz. Evlerden parklara, hastanelere, karşınıza çıkan her yerde düşmanla savaşmak için ateş etmeniz gerekiyor. Bu Zombi isimleri genellikle gruplara, küçük ve farklı büyük gruplara ayrılacaktır, bu yüzden her koşulda onlara karşı dikkatli olmalısınız.Flat Zombies, basit grafikleri ve canlı sesiyle birçok gencin sevdiği bir oyundur. Oyun tamamen ücretsizdir ve diğer Zombi türlerine kıyasla kullanıcılara farklı bir deneyim yaşatma kapasitesi düşüktür. Bu oyunu seviyorsanız, Google Play'den indirebilir ve bu oyunla harika anlar yaşayabilirsiniz.


Flat Zombies İndir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Speed Motor Dash Real Simulator APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar