Turbo League Araba Hileli MOD APK [v2.5]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Turbo League Araba Hileli MOD APK [v2.5] 1 Turbo League Araba Hileli MOD APK [v2.5] 2 Turbo League Araba Hileli MOD APK [v2.5] 3 Turbo League Araba Hileli MOD APK [v2.5] 4 Turbo League Araba Hileli MOD APK [v2.5] 5 Turbo League Araba Hileli MOD APK [v2.5] 6

Turbo League Araba Hileli MOD APK [2.5] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bu, yarış yoğunluğunu ve futbol eğlencesini başarılı bir şekilde birleştiren ilk oyundur.


Turbo League 2.5 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Araba Hilesi
  2. VIP Hilesi

Bu, yarış yoğunluğunu ve futbol eğlencesini başarılı bir şekilde birleştiren ilk oyundur. Daha da şaşırtıcı olanı, mobil cihazlarda kullanılabilir olmasıdır. Turbo League'de sürüş yeteneklerinizi gerçek zamanlı fizikle birleştirebilirsiniz. Oyun, çok popüler Rocket League oyunundan modellenmiştir, bu yüzden bu kadar büyük bir takipçi kitlesi kazanmıştır.


Turbo League v2.5 MOD APK


Turbo League oyunu oynanışı tam olarak akıllı telefonunuza aktararak otomobillerle futbol oynamanın eşsiz hissini yaşamanıza olanak tanır. Ancak, oynamaya başlamadan önce, oyunun özelliklerini tanımanız gerekir. Yarış-futbol oyunu eğlencelidir, ancak bir süre oturup oynamanız gerekecek çünkü bir öğrenme eğrisi var ve sadece araç kullanıp gol atmıyor olacaksınız.


Turbo League Para Hilesi


Kazandıran golü atmak için araba sürmeyi, dönüş yapmayı ve futbol topunu kale direğine yönlendirmeyi öğrenmeniz gerekecek. Ancak, alıştıktan sonra, tadını sonuna kadar çıkarabileceksiniz ve rakiplerinizi ezip gol atmalarını engellemek çocuk oyuncağı olacak. Oyunun grafikleri baş döndürücü, oyun mekaniği rafine edilmiş ve denenecek birçok oyun türü var. Oyunu bilgisayarınıza indirip kurmadan önce, sunduğu tüm özelliklere bir göz atmalısınız.


Turbo League Araba Hilesi


Oyun, çok popüler Rocket League oyunundan modellenmiştir, bu yüzden bu kadar büyük bir takipçi kitlesi kazanmıştır. Oynanışı tam olarak akıllı telefonunuza aktararak otomobillerle futbol oynamanın eşsiz hissini yaşamanıza olanak tanır. Ancak, oynamaya başlamadan önce, oyunun özelliklerini tanımanız gerekir.


Turbo League Altın Hilesi


Oyun, futbol ve arabaların müthiş bir karışımı olduğundan, içinde son derece havalı arabalar görmeyi beklersiniz. Garajda seçilebilecek gerçekten ilginç ve fütüristik otomobiller olduğu için hayal kırıklığına uğratmıyor ve epik olanların belirli aşamaları tamamladıktan sonra kilidi açılıyor.


Turbo League Araba Hilesi


Oynamak için bir araba seçtiğinizde, gücünü artırmak veya görünümünü değiştirmek için arabada değişiklikler yapma seçeneğiniz vardır. Aracınızın görünümünü özelleştirmek için çeşitli çıkartmalar arasından seçim yapabilirsiniz. Turbo League'deki kontroller oldukça farklı olduğu için Rocket League oynamış veya oynamayı planlayanlar bu ipucuna özellikle dikkat etmelidir.


Turbo League VIP Hilesi


Bununla birlikte, düğmeli direksiyon, cayro direksiyon ve kayan direksiyon arasından seçim yapabileceğiniz üç alternatif kontrol mekaniği türü vardır. Oyun ayarlarında tercih ettiğiniz kontrol sistemini seçebilirsiniz ve sizin yerinizde olsaydık, hangisinin sizin için en uygun olduğunu görmek için üç seçeneği de denemenizi tavsiye ederiz. En rahat ettiğiniz kontrol şemasını kullanmanız çok önemlidir, ancak cayro şemasının drift için en iyisi olduğunu duyduk. Cayro modunda gezinmek zor olabilir, ancak denemeden asla bilemezsiniz!


Turbo League Apk Dayı


Süslü hileli çekimlerinizle nasıl daha yaratıcı ve üretken olabileceğiniz konusunda biraz rehberliğe mi ihtiyacınız var? Artıştan yararlanın. Rakiplerinizin beklemeyeceği bir vuruş yapmak için ihtiyacınız olan şey olabilir, ancak daha fazla hava süresi elde etmek veya daha hızlı toparlanmak için de kullanılabilir.


Turbo League Apk Hile


Topun son derece yükseğe gitmesini bekliyorsanız, kullanabileceğiniz iyi bir yöntem, zıplamak ve destekle arabanızı yukarı doğru nişan almaktır. Takviyeyi bu şekilde kullanmak, ustalaşmak biraz beceri gerektirse de, hızla havaya yükselmenizi sağlar. Aynı şey, topu havadayken durdurup kaleye yönlendirerek savunmayı hücuma dönüştürmeye çalışıyorsanız da geçerlidir. Kontrol yöntemi Rocket League'den farklı olduğu için bazı değişiklikler yapmanız gerekecek.


Turbo League Apk indir


Oyunda daha fazla rakibi yenmek söz konusu olduğunda, anahtar onların kafasını karıştırmaya ve kandırmaya çalışmaktır. Yeterince yüksek bir yüzdeyle topu kaleye şutlayamazsanız, rakibinizi yenmenin alternatif yolları vardır. Onları kızdırabilir veya yapmak istemedikleri bir şeyi çeşitli şekillerde yapmaları için kandırabilirsiniz. Özellikle araçlarına çarpmadan önce güçlendirmeyi kullanırsanız onlarla çarpışabilirsiniz; bu onları yoldan çıkaracak ve topa sizden önce ulaşmalarını engelleyecektir. Bu, yalnızca gol atmalarını engellemekle kalmayan, aynı zamanda doğru şekilde yapılırsa uygulaması oldukça keyifli olabilen etkili bir savunma stratejisidir.


Turbo League indir (MOD, Araba / VIP Hilesi)


Bir önceki android oyun Daily Dadish APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar