Supermarket Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.58]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Supermarket Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.58] 1 Supermarket Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.58] 2 Supermarket Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.58] 3 Supermarket Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.58] 4 Supermarket Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.58] 5 Supermarket Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.58] 6

Supermarket Tycoon Para Hileli MOD APK [1.58] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Kristy, Bob Amcasının süpermarket işini yürütmesine ve şehirdeki en iyi Süpermarket Tycoon'u olmasına yardım ediyor.


Supermarket Tycoon 1.58 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para Hilesi. 1.000 elmas almak için (5 elmas) seçmek için seviye seviyesinde bir kasiyer kiralayın, tüm öğeleri yükseltin ve azaltmak yerine kullanın! (Klimayı yükseltmek için altın 1700 olarak değiştirildi, bu onu artırmak için kullanılabilecek)!

Küçükken hep bir sürü hayalimiz vardı. Şarkıcı, doktor, öğretmen, astronot veya büyük bir şirketi yöneten CEO olmak isteyen biri. Ancak bebekler daha anlayışlı hale geldikçe ve hayaller gerçekleştikçe, yönetici ve iş adamı olma istekleri çok para kazanıyor ve daha fazla alışveriş eğlencesi getiriyor ve daha net hale geliyor. Ancak, herkes hayallerini gerçekleştiremez. Ancak Happy Moblie Game'in çıkışıyla birlikte hayalinizi gerçekleştiremediğinizde asla canınız sıkılmaz. Belki doktor olmak istiyorsun! Belki bir şef olmak istiyorsun! Pilot, kamyon şoförü, otobüs, hatta korsan olmak isteyenler de olabilir! Ve yetenekli bir menajer olmak istiyorsanız bu yayıncıdan Supermarket Tycoon oyununa gelmeniz de mümkün . Şimdi bu heyecan verici oyunu çevrimdışı keşfedelim!


Supermarket Tycoon v1.58 MOD APK


Supermarket Tycoon'un hikayesi, Kristy adında küçük bir kız hakkında. Bir aile süpermarketi zinciri yöneticisi olarak amcası Bob'a yardım etmek zorunda kaldı, bu da onu şehirdeki en iyi süpermarket haline getirdi. Bu zor bir iş ve Kristy senin yardımın olmadan bitiremeyecek. Bu yüzden oyuna katılın ve Kristy'nin şu anda ailenin market ve süpermarketlerinin kriterlerini ve adım adım gelişimini yerine getirmesine yardımcı olun.


Supermarket Tycoon Para Hilesi


Oyuna katılarak, 1. seviyeden başlayacaksınız. Bu seviyede, süpermarketteki çalışmalara aşina olmanız için her şey çok basit ve kolay görünüyor. Genellikle eşyaları yenilemeniz gereken boş raflar vardır ve bir gün süpermarkete belirli bir trafik akışı olacaktır. Göreviniz, müşterilerin çok fazla beklemeden, kasada şarj etmeden ve mağazayı temizlemeden alışveriş yapabilmeleri için ürünü rafa hızlı bir şekilde yerleştirmek. Will, her ziyaretten sonra çöp atıyor. Hedefi belirtilen süre içerisinde tamamlarsanız ve müşterileriniz memnun kalırsa, büyük miktarda para kazanacak ve daha büyük bir süpermarket zinciri ve daha zengin ürünler açmak için seviye atlayacaksınız. Gittikçe yüksek, iş eskisinden daha zor hale geliyor.


Supermarket Tycoon Elmas Hilesi


Tezgahların, süpermarkette giderek daha fazla müşteriyi karşılayabilmek için daha gelişmiş bir şekilde donatılması gerektiği kadar çok öğeyi barındırabilecek şekilde yükseltilmesi gerekiyor. Çünkü müşterileriniz mutsuz ve kızgınsa, çok kısa bir süre için yeterince para kazanamayacaksınız ve göreviniz bitmiş olacaktır. Görevinizi her tamamladığınızda, süpermarketi temizlemek ve temizlemek, temizliği sağlamak için çöpleri atmak sizin işiniz ve sıkı çalışmanız için küçük bir ödül alacaksınız. Süpermarkette ne satabilirsiniz? Lahana, mısır, karpuz, muz gibi yeşil sebze ve meyveler, … sıcak ekmek, kremalı kekler, lezzetli pudingler; Sığır eti, domuz eti, balık, taze … hepsi müşterilerin özgürce seçmesi için raflarda sergilenebilir.


Supermarket Tycoon Apk Hile


Kazandığınız para tezgahları, dondurucuları yükseltmek ve hatta sıra gelmediğinde zaman çubuğunu dondurarak öfkeli müşterileri yatıştırmak için bir klima satın almak için kullanılabilir. Müşterilerin kasiyerin önünde beklerken bekleme süresini artırmak için bir televizyon satın alın. Ani hırsızlığı önlemek için süpermarkette bir CCTV seti de satın alabilirsiniz. İlginç, değil mi? Ayrıca, her gün, görevi iyi bir şekilde tamamlamak ve bundan daha hızlı seviye atlamak istiyorsanız size çok yardımcı olacak ücretsiz bir hediye de alabilirsiniz!


Supermarket Tycoon Apk indir


Oyun tasarım stili çok sevimli çizgi stili, geniş alan ve makul tasarımdır. Parlak ve kolay giden renkler size mümkün olan en iyi deneyimi sunacaktır. Oyunun giderek zorlaşan görevlerini mükemmel bir şekilde yerine getirebilmeniz için atmosferi harekete geçirmek ve ruhunuzu teşvik etmek için neşeli ve ritmik geliyor.Oyuncuların hem düşünme hem de yönlendirme konusunda çevik olmalarını gerektiren eğlenceli bir yönetim oyunu. Bu, işle ilgilenen ve oyun yönetimi, satış ve para kazanma ile ilgilenen çocuklar için harika bir seçim. Şehirdeki en iyi süpermarket olmak kolay değil, bu yüzden kendinize güveniyorsanız, Kristy'ye yardım etmek için acele edin ve en iyi süpermarket yöneticisi olun!


Supermarket Tycoon indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Catapult King APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar