Zombie Hell 4 Mega Hileli MOD APK [v1.57]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Zombie Hell 4 Mega Hileli MOD APK [v1.57] 1 Zombie Hell 4 Mega Hileli MOD APK [v1.57] 2 Zombie Hell 4 Mega Hileli MOD APK [v1.57] 3 Zombie Hell 4 Mega Hileli MOD APK [v1.57] 4 Zombie Hell 4 Mega Hileli MOD APK [v1.57] 5

Zombie Hell 4 Mega Hileli MOD APK [1.57] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Ayakta kalan son kişi olun; hiçbir zombi seni öldüremeyecek.


Zombie Hell 4 1.57 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

 1. ESP HATTI
 2. ESP KUTUSU
 3. ESP Sağlık
 4. ESP Mesafesi
 5. Sessiz Amaç
 6. Otomatik atış
 7. Düşman Saldırısı Yok
 8. Sınırsız Para Hilesi
 9. Sınırsız Elmas Hilesi
 10. Sınırsız BluePrint
 11. Sınırsız Sarf Malzemeleri
 12. Üye Aboneliğinin Kilidini Açın
 13. Sınırsız Cephane Kutusu
 14. Sınırsız Kademe Deneyimi
 15. Maksimum Derece
 16. Tüm Silahların Kilidi Açık
 17. Tüm Rozetlerin Kilidi Açık

Zombie Hell 4 oyununda şehir, eski benliğinin bir hayaletidir. Her yerde zombiler olmasına ve neredeyse tanıdığınız tüm insanların ölmüş olmasına rağmen, en azından kasvetli ortamda faydalı eşyalar aramaya devam ederken silahlarınız hala yanınızda. Zombi kıyametini bir kez daha atlatabilecek misin?


Zombie Hell 4 v1.57 MOD APK


Zombie Hell 4 silah oyunu geliştirildi ve kısa süre içinde iyileştirmeler almaya devam edecek. Bu geliştirmeler, ek silahların ve oyun stillerinin eklenmesini kolaylaştıracak. Silah modellerinin görünümü de iyileştirildi. Tetiği çekmenin zamanı geldi.


Zombie Hell 4 Para Hilesi


Oyun motoru, son zamanlarda, muhteşem efektler ve aydınlatma ile daha çarpıcı ortamlar yaratmayı mümkün kılan çeşitli iyileştirmeler gördü. Kasvetli manzaraların her yerinden sizi taciz etmek için ek canavarların ortaya çıkmasıyla ilgili önemli bir sorun var. Bu canavarlar, hasta yarasalardan vampir köpeklere kadar çeşitlilik gösterir.


Zombie Hell 4 Elmas Hilesi


Zombie Hell 4 şu anda beta test aşamasında olduğundan, geliştiriciler her zaman oyunculardan girdi arıyor, yeni özellikler sunuyor, sorunları düzeltiyor ve oyunu geliştirmek için başka ince ayarlar yapıyor. Oyun sık güncellemeler alacak.


Zombie Hell 4 Silah Hilesi


Zombie Hell 4 Bu oyunda cehenneme atılacaksınız çünkü dünyada hiçbir şey kalmadı. Zombilerin istila ettiği bu topraklarda hayatta kalmanız gerekiyor. Çok sayıda silahınız var, zombi avına çıkın. Dünyayı bu cehennemden kurtar, tüm zombileri yok et.


Zombie Hell 4 Apk Hile


Zombi temalı yüksek kaliteli atış galerisi. Bu atıcıda, kullanıcı kendini terk edilmiş bir şehirde uğursuz ölülerin kalabalığıyla bire bir kalan bir asker rolünde deneyecek. Oyuncunun bu kıyma makinesinden canlı çıkmasına yardım etmesi gerekiyor.


Zombie Hell 4 Apk indir


Etkileyici bir ateşli silah cephaneliği ve diğer silahların yardımıyla, yürüyen cesetlerle kolayca başa çıkabilirsiniz. Tepki hızı ve refleksler de önemli olacaktır. Toplamda yüzden fazla heyecan verici seviye, birkaç oyun modu, gerçekçi grafikler ve ses var.


Zombie Hell 4 indir (MOD, Mega Hilesi)


Bir önceki android oyun Truck Driver Heavy Cargo APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar