Truck Driver Heavy Cargo Para Hileli MOD APK [v1.25]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Truck Driver Heavy Cargo Para Hileli MOD APK [v1.25] 1 Truck Driver Heavy Cargo Para Hileli MOD APK [v1.25] 2 Truck Driver Heavy Cargo Para Hileli MOD APK [v1.25] 3 Truck Driver Heavy Cargo Para Hileli MOD APK [v1.25] 4 Truck Driver Heavy Cargo Para Hileli MOD APK [v1.25] 5 Truck Driver Heavy Cargo Para Hileli MOD APK [v1.25] 6

Truck Driver Heavy Cargo Para Hileli MOD APK [1.25] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bu sürüş simülasyonu oyunu, gerçek dünya lojistiğinin bir yansıması olarak yorumlanabilecek çeşitli yük türlerinin satın alınması ve taşınması sürecini güçlü bir şekilde vurgulamaktadır.


Truck Driver Heavy Cargo 1.25 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi. Daha fazla jeton almak için oyuna ikinci kez girin

Truck Driver Heavy Cargo video oyunu yardımıyla bir kamyon şoförü olarak çalışmanın nasıl bir şey olduğunu hissedebileceksiniz. Truck Driver video oyunu, oyuncuların gerçek bir kamyonu veya başka bir ticari aracı kullanmanın nasıl bir şey olduğunu deneyimlemelerine olanak tanıyarak yeni bir oyun çağını başlatıyor.


Truck Driver Heavy Cargo v1.25 MOD APK


Bu Truck Driver Heavy Cargo oyunu, oyuncuların otoyollar, köy yolları ve dağ geçitleri dahil olmak üzere çeşitli arazilerde araç kullanmalarına olanak tanır. Bu sürüş simülasyonu oyunu, gerçek dünya lojistiğinin bir yansıması olarak yorumlanabilecek çeşitli yük türlerinin satın alınması ve taşınması sürecini güçlü bir şekilde vurgulamaktadır.


Truck Driver Heavy Cargo Para Hilesi


Bu görevlerden kazandığınız parayı Amerika Birleşik Devletleri veya Avrupa'dan yepyeni kamyon ve treyler satın almak için harcayabilirsiniz. Bu parayı mevcut araçlarınızın ve römorklarınızın kalitesini artırmak için de kullanabilirsiniz. Truck wala oynarken dikkatli olmazsanız gerçek bir tır kullanıyormuşsunuz hissine kapılabilirsiniz. Bu son derece korkutucu bir senaryo.


Truck Driver Heavy Cargo Kamyon Hilesi


Oyun çok zor olduğu için Truck Simulator oynarken neredeyse sıfırdan başlamanız gerekiyormuş gibi geliyor. Kamyonu arazi alanları, engebeli bölgeler, düzlükler ve çeşitli iklim koşulları dahil olmak üzere çeşitli gerçek dünya manzaraları ve arazilerinde sürmekten sorumlu olacaksınız.


Truck Driver Heavy Cargo Apk Hile


Dağlar, düzlükler ve yol dışı yerler, gerçek dünya ortamlarından yalnızca birkaç örnektir. Kamyonu sürerken yükün büyüklüğünü daha iyi hissedeceksiniz çünkü malların büyüklüğünü ilk elden deneyimleyeceksiniz.


Truck Driver Heavy Cargo Apk indir


Otobüs veya kamyon sürmeniz gereken oyunları seviyorsanız, tren sürmeniz gereken oyunların keyfini çıkarabilirsiniz. Beş özel Amerikan ve beş tam Avrupa kamyonuna ek olarak oyun, bu araçlarla eşleşmesi için yalnızca Amerikan veya benzersiz bir şekilde Avrupa olan sekiz römork ve yük içerir.


Truck Driver Heavy Cargo indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Noclip Backrooms Multiplayer APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar