Faily Rider Para Hileli MOD APK [v10.44]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Faily Rider Para Hileli MOD APK [v10.44] 1 Faily Rider Para Hileli MOD APK [v10.44] 2 Faily Rider Para Hileli MOD APK [v10.44] 3 Faily Rider Para Hileli MOD APK [v10.44] 4 Faily Rider Para Hileli MOD APK [v10.44] 5 Faily Rider Para Hileli MOD APK [v10.44] 6

Faily Rider Para Hileli MOD APK [10.44] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Çevrenizde birçok engel ve tehlikenin dolaştığı bir dünyaya itiliyorsunuz.


Faily Rider 10.44 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para hilesi, Ücretsiz alışveriş
Yarış oyunu, her zaman oyuncuların her zaman takdir ettiği en mükemmel ve en eğlenceli oyundur. Bu oyun, oyuncuların yarışta yeteneklerini ve el becerilerini göstermelerine ve birçok yerden ve coğrafi bölgelerden çeşitli arazileri ve doğal ortamları keşfetmelerine ve deneyimlemelerine yardımcı olabilir. Burada size süper heyecan verici bir oyun tanıtacağız Faily Rider; Bu, görmezden gelmemeniz gereken eşsiz bir yarış oyunudur. Gerçek bir yarışçı olarak deneyimleyeceksiniz, yarışın birçok engeli var ve bunların üstesinden gelmenin ve kazanmanın yollarını bulacak, en iyi motosiklet yarışçısı olacaksınız.


Faily Rider v10.44 MOD APK


Faily Rider'a geldiğinizde, hızı seven bir çocuk olan Fil karakterini oynayacaksınız ve ona eşlik etmek sıradan ama sıra dışı bir motosiklet. Çevrenizde birçok engel ve tehlikenin dolaştığı bir dünyaya itiliyorsunuz. Göreviniz bu engelleri aşmak ve yarışmaya devam etmek. Bu zorlukların üstesinden gelmek için su birikintileri, trenler, trafik ışıkları, hayvanlar gibi engellerden kaçınmak için kaçma ve atlatma tekniklerini ve becerilerini kullanmalısınız ... Oyun sizin için zorlaştıracak. Dahası, bu arada, fethetmenizi ve üstesinden gelmenizi gerektiren engebeli arazide, dik, eğimli, son derece sert ve zorlu arazilerde ilerlemeniz gerekecek.


Faily Rider 10.44 Para Hile Apk


Engellerin üstesinden gelmek, zorlu araziyi geçmek, oyuncuların hareket etme ve durumlarla nasıl başa çıkma becerisi gerektiren karmaşık ve zorlu bir şeydir. Oyun, engellerle, çevredeki tehlikelerle başa çıkma becerilerinizi geliştirmenize ve engelleri hızla yok etme konusunda uyanık olmanıza yardımcı olacaktır.Faily Rider'daki olağanüstü özellikler sizi hayal kırıklığına uğratmayacak. İlk olarak, oyun size engelleri güvenle yok etmeniz ve bunlardan kaçınmanız için gereken bazı silahları verecektir. Sadece bu değil, engelleri başarıyla aştıktan sonra, parkurunuzda para kazanacaksınız. Bu parayı karakterinizi yükseltmek, daha fazla silah ve aksesuar satın almak için kullanabilirsiniz.


Faily Rider Altın Hilesi


Yukarıda bahsettiğimiz oyunun kendine has özellikleri ve kullanımları ile oyuncuların keşfetmesi gereken mükemmel bir oyun alanı olduğu görülebiliyor. Oyun, bu oyuna katılırken size bir eğlence duygusu getirecek. Komik düşmelerle engellerin üstesinden gelmek, oynarken artık stres hissetmeyeceksiniz, aksine anında güldürür. Sadece bu da değil, Faily Rider ile yüksek binalar, yeşil ağaçlar, yoldaki araçlar ve daha birçok harika şeyle yarışırken doğal manzaranın tadını çıkarma fırsatına da sahipsiniz. Bu oyunla büyük bir yarışçı olma hayalinizi fethetmeye hazır mısınız?


Faily Rider Hile Apk


Faily Rider, yeni bir yarış yolu ile mizah dolu zorlu bir dünyaya girerek daha harika olamazdı. Oyuncular, gerçekte gerçek bir yarışçı gibi pistte pek çok ilginç şey yaşarlar. Oyun, katılımcılara rahatlık ve neşe getiren en güzel ve canlı arayüz ve görüntülerin yanı sıra en güzel ve canlı arayüz ile her zaman en son sürümlerle güncellenir.


Faily Rider'ı İndir (MOD, Ücretsiz Satın Alımlar)


Bir önceki android oyun Police Patrol Simulator APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar