Lep's World 3 Elmas Hileli MOD APK [v5.1.2]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Lep's World 3 Elmas Hileli MOD APK [v5.1.2] 1 Lep's World 3 Elmas Hileli MOD APK [v5.1.2] 2 Lep's World 3 Elmas Hileli MOD APK [v5.1.2] 3 Lep's World 3 Elmas Hileli MOD APK [v5.1.2] 4 Lep's World 3 Elmas Hileli MOD APK [v5.1.2] 5 Lep's World 3 Elmas Hileli MOD APK [v5.1.2] 6

Lep's World 3 Elmas Hileli MOD APK [5.1.2] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyunda kullanılan görseller size bir heyecan duygusu verecek ve 4 temel karakterden oluşan bir koleksiyon size uygun bir yüz seçmenize yardımcı olacak.


Lep's World 3 5.1.2 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

Aşağıdakileri elde etmek için ilk başlatmadan sonra oyunu yeniden başlatın:

  1. Sınırsız para hilesi
  2. Sınırsız elmas hilesi;
  3. Çok sayıda güçlendirici;
  4. Sonsuz hayatlar;
  5. Şans çarkını döndürmek için her zaman yeterli para vardır (Zamanlayıcıyı sıfırlamak için oyunu yeniden başlatmanız gerekir).
  6. Para birimi 100.000'in altına düşerse, çok fazla olacaktır.
Lep's World 3, oyuncuların klasik atlama oyunuyla ilgili birçok zorlukla karşılaşacağı bir engeller dünyası geliştirir. Oyunda kullanılan görseller size bir heyecan duygusu verecek ve 4 temel karakterden oluşan bir koleksiyon size uygun bir yüz seçmenize yardımcı olacak. 


Lep's World 3 v5.1.2 MOD APK


Oyuncular, yüzlerce farklı zorluğun üstesinden gelmek için deneyime ihtiyaç duyar. Yaramaz bir çocuk olarak Leprikon Köyü'ne gelin ve benzer eğlencelerle eğlenceli bir hayat yaşayın. Oyuncular Lep's World 3'e katılır ve çok beklenen zorlukların üstesinden gelmek için iyi vakit geçirir. 


Lep's World 3 Para Hilesi


Sistemin sunduğu zorluklar arasında aileleri fethetmek ve kurtarmak yer alıyor. Yakında gelecek olan güncelleme ile daha fazla zorluk, daha yüksek zorluk gereksinimleri ve birçok yeni hikaye gibi 20 yeni seviyeye sahip olacaksınız. Tüm adlandırılmış toprakları geçin ve görevinizi yapın. Eski sürümdeki hataların çoğu düzeltildi; performans geliştirildiğinde yeni alanı deneyimleyin!


Lep's World 3 Apk elmas hilesi


Toplam 200'den fazla farklı seviye ile Lep's World 3, deneyimlemeye değer bir oyunun güzel izlenimlerini yaratıyor. Temel becerilerinize dayanarak, önünüzdeki engeller veya büyük tuzaklar gibi zorlukların üstesinden gelmeniz gerekir. 


lep's world 3 apk - oyun indir club


18 farklı eşya miktarı ile daha fazla kullanım seçeneğiniz var ve fetih yolculuğunuz için faydalı olacaklar. Her rakibin 22'ye kadar farklı yolu olacak ve bu da size yol boyunca birçok dezavantaja neden olacak. Oyunculara 4 ana karakter sağlıyoruz ve bunlar önümüzdeki maçlarda kontrol ettiğiniz karakterler olacak. Seçiminizi yapın ve maçın başlamasına hazırlanın.


Lep's World 3 Apk dayı


Lep's World 3'teki sonuçlar, oyuncuların çeşitli skor tablolarında yükselmelerine ve liderlik etmelerine yardımcı olacak. Her oyuncu çabaları için birçok ödül alır. Bu seviyeyi geçtikten sonra, çarpan zorluğu ile yeni bir seviyeye geçeceksiniz. 


Lep's World 3 Apk Android oyun Club


Aynen böyle, seviye yükseldikçe daha fazla engel ortaya çıkacak ve zorluklarla daha fazla tehdit altında kalacaksınız. Merak etme; Daha fazla deneyim kazanmak ve mükemmel bir tur yapmak için birçok kez deney yapabilirsiniz.


Lep's World 3 Apk Hile


Oyunda karşımıza çıkan rengarenk görseller sizde çok etki bırakacak. Her güncelleme ile oyundaki birçok detayı değiştirmeye odaklanacağız. En önemli şey deneyiminizdir. Göz alıcı renkler ve canlı seslerden oluşan bir koleksiyon, oyuncuları memnun edecektir. Ayrıca, performansın iyileştirilmesi karakter hareketini daha yumuşak hale getirir. Dokunmatik ekranla doğrudan çalıştırma gibi basit kontroller, kısa sürede tüm gereksinimleri karşılayacak şekilde oynamanın bir yolunu bulmanıza yardımcı olacaktır.


Lep's World 3 Apk indir


Lep's World 3, oyunculara en heyecan verici görevlerle bir dizi unutulmaz deneyim sunacak. Zıplama ve zıplama becerilerinizle engellerle ve karmaşık tuzaklarla yüzleşmeniz gerekecek. Oyunun kuralları basit; tuzağa dokunmadığın sürece, hayatın hala korunur. 


Lep's World 3 Apk Son Sürüm


Ailenin geri kalanını başarılı bir şekilde kurtarmak için başarılarınıza güvenerek kişisel deneyimi geliştirmek için yüzlerce seviye oluşturduk. Ayrıca, katılımcı rolüyle saygın bir liderlik tablosu oluşturacak ve daha büyük ödüller alacaksınız. Klasik oyun ama sizi her gün eğlendirecek yenilikçi görsellere sahip!


Lep's World 3 indir (MOD, Sınırsız Para - Elmas Hilesi)


Bir önceki android oyun This Is the Police APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar