Sky Warriors Hız Hileli MOD APK [v3.7.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Sky Warriors Hız Hileli MOD APK [v3.7.0] 1 Sky Warriors Hız Hileli MOD APK [v3.7.0] 2 Sky Warriors Hız Hileli MOD APK [v3.7.0] 3 Sky Warriors Hız Hileli MOD APK [v3.7.0] 4 Sky Warriors Hız Hileli MOD APK [v3.7.0] 5 Sky Warriors Hız Hileli MOD APK [v3.7.0] 6

Sky Warriors Hız Hileli MOD APK [3.7.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Modern savaş uçaklarının ve savaş uçaklarının simülasyonu. Silahlı ve ateşli uçak savaşını içeren savaş oyunu.


Sky Warriors 3.7.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Hızlandırma Süresi Hilesi

Sky Warriors'ın gökyüzünde bazı öfkeli it dalaşları var. Gerçek zamanlı olarak altıya altı oyuncu-oyuncu dövüşü için uçaklarınızı elinizden gelen en iyi şekilde hazırlayın. Taktik ekipmanınızda ustalaşmak, rakibe karşı füzeler fırlatmak, düşman ateşinden kaçmak, savaş manevraları yapmak vb. için uçuş becerilerinizde ustalaşmanız gerekir.


Sky Warriors v3.7.0 MOD APK


Sky Warriors oyununda tercih ettiğiniz uçuş ve dövüş becerilerinizi göz önünde bulundurarak ekipmanınız için bir teçhizat yapın. Olay yerine ilginizi çeken büyük patlama mı? Bu soruna çözüm ararken küme roketlerini göz önünde bulundurmalıyız. 


Sky Warriors Para Hilesi


Bu zamanda fark edilmeden kalmayı seviyor musunuz? Gerekirse, samanlardan yardım isteyebilirsiniz. Arkanıza yaslanıp dünyanın kendi işine baktığını görmek size rahatlatıcı geliyor mu? Her bir uzun menzilli füze yüklendi ve yerine yerleştirildi. 


Sky Warriors Uçak Hilesi


Dövüş sırasında size uygun olduğunu düşündüğünüz herhangi bir yöntemi veya yaklaşımı kullanabilirsiniz. Sky Warriors'ın oyun kontrolleri, uçuş simülatörlerinde bulunanlara benzer ve bir dizi muhteşem manzarada en sevdiğiniz savaş uçağını kullanabilirsiniz. 


Sky Warriors Hile Apk


Rakiplerinizi hazırlıksız yakalamak için uçağınızı onlarınkinden farklı bir renge boyayın. Bir Squadron üyesi olarak, biriminizin yukarıdaki gökyüzünün kontrolünü ele geçirmesine yardımcı olmak için diğer uçaklarla haftalık it dalaşlarına gireceksiniz. Savaş stratejinizi çeşitli şekillerde özelleştirebilirsiniz.


Sky Warriors Apk indir


Aşağıdakiler dahil çeşitli stratejiler kullanın: Altı oyunculu eleme maçları: Takımınızın rakiplerini yenmesine yardımcı olabilirseniz, maçı kazanma şansınız daha yüksek olacaktır. Çatışma, hedeflerinize ulaşmak ve muhalefeti ortadan kaldırmak için savaşa girdiğiniz zamandır. 


Sky Warriors Apk Son Sürüm


Düşman kargo jetleriyle savaşırken mallarınızın kontrolünü elinizde tutun. Yalnızca PvP haritalarında aşağıdaki özellikleri bulacaksınız: Çok yüksek zemin sağlayan ve bir sonraki hareketinizi planlamak için harika bir yer olan bir grup ada. Gizlenme ve pusu fırsatları sunan bir kanyonun olduğu yalnız bir alan. Karla kaplı bir yanardağın lav püskürmesi, savaş alanında büyük miktarda ısı yaratır.


Sky Warriors indir (MOD, Hız Hilesi)


Bir önceki android oyun 4Wheel Offroad Driving APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 1 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
1
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0

"sky warriors"

ali osman

1 yıl önce

oyun cok savas

Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar