X SHOOTER Mega Hileli MOD APK [v1.4.2]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
X SHOOTER Mega Hileli MOD APK [v1.4.2] 1 X SHOOTER Mega Hileli MOD APK [v1.4.2] 2 X SHOOTER Mega Hileli MOD APK [v1.4.2] 3 X SHOOTER Mega Hileli MOD APK [v1.4.2] 4 X SHOOTER Mega Hileli MOD APK [v1.4.2] 5 X SHOOTER Mega Hileli MOD APK [v1.4.2] 6

X SHOOTER Mega Hileli MOD APK [1.4.2] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncunun ekibi ile büyük hasar veren saldırılara sahip makineler arasında bir çatışmadır. Birçok karakter, takımın zaferine katkıda bulunan gelişmiş güçlerle savaşa katılır.


X SHOOTER 1.4.2 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. MENÜ MODU
  2. Hasar çarpanı hilesi
  3. Tanrı modu
X SHOOTER, oyuncuların tehlikeli makinelerin olduğu farklı yerlere gitmelerini gerektiriyor ve seviyeyi tamamlamak için onları yok etmeye çalışacaklar. Oyuncular, güçlü bir figür oluşturmak ve düşman saldırılarından kaçarken refleksleri uygulamak için aynı anda birden fazla karakter kullanacaklar. Ayrıca, aynı anda birçok karakter geliştirmeleri gerektiğinden, karakterin güç geliştirme yolculuğu zorludur.


X SHOOTER v1.4.2 MOD APK


X SHOOTER'da, sizi yok etmek için sürekli istekli makinelerle dolu bir yere taşınacaksınız. Size düşmanlara zarar verebilecek tamamen silahlı bir karakter eşlik edecek. Aynı zamanda, her oyun ekranında, oyuncular sürekli olarak ortaya çıkan ve birçok farklı tehlikeli yerde hareket eden düşman dalgalarıyla karşı karşıya kalacaklar. Elbette, büyük hasar verebilecek saldırılardan kaçınmanız gerekecek.


X SHOOTER Para Hilesi


Oyuncular, takip etmesi kolay bir ekran kaydırma ile tek elle karakteri kontrol edecek ve saldırı otomatik olarak gerçekleştirilecektir. Spesifik olarak, oyuncu birçok farklı konum arasında hareket edecek ve saldırıyı gerçekleştirmek için uygun konumu seçecektir. Ayrıca bu, her seviyede zafer yaratmanın temelidir çünkü düşman sürekli olarak saldırılar, özellikle belirli konumlara yönelik saldırılar başlatacaktır. Çevresel faktörler de bazen karaktere zarar verir.


X SHOOTER Hasar Hilesi


X SHOOTER'ı deneyimlediğinizde ilginç bir nokta, farklı özelliklere sahip çeşitli karakterlerin kullanılmasıdır. Bu karakterler, aynı maçta kontrolü değiştirebilmeniz için bir takım halinde düzenlenmiştir ve kullandıkları silahlar da farklıdır. Örneğin, silahlı bir karakter sürekli olarak düşmanlara saldırabilir veya keskin nişancı kullanan başka bir karakter düz bir çizgide hedeflere saldırabilir.


X SHOOTER Hile Apk


Her karakterin bir güç statüsü vardır ve oyuncunun sahip olduğu takımın gücünü oluşturmak için bir araya gelir. Aynı zamanda karakter geliştirme, karakterin seviyesini ve ekipmanını geliştirmeye odaklanırken çok zaman alır ve çok fazla kaynak tüketir. Aynı zamanda ekibinizdeki birçok karakterin gelişimini de tekrar ediyorsunuz, bu sayede olabildiğince çok kaynak ve uygun ekipman toplamaya çalışacaksınız.


X SHOOTER Apk indir


Oyunculara güçlü savaşçılardan oluşan bir ekip oluşturmaları ve inanılmaz yıkıcı güce sahip makinelere karşı savaşlara girmeleri emredilecek. Karakter kontrolüne erişilebilir ve oyuncular saldırmak için doğru zamanı ve pozisyonu seçmek için refleksleri uygulamaya odaklanacaklar.


X SHOOTER indir (MOD, Mega Hilesi)


Bir önceki android oyun 101 Okey İnternetsiz Yüzbir APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar