101 Okey İnternetsiz Yüzbir Para Hileli MOD APK [v1.52.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
101 Okey İnternetsiz Yüzbir Para Hileli MOD APK [v1.52.0] 1 101 Okey İnternetsiz Yüzbir Para Hileli MOD APK [v1.52.0] 2 101 Okey İnternetsiz Yüzbir Para Hileli MOD APK [v1.52.0] 3 101 Okey İnternetsiz Yüzbir Para Hileli MOD APK [v1.52.0] 4 101 Okey İnternetsiz Yüzbir Para Hileli MOD APK [v1.52.0] 5 101 Okey İnternetsiz Yüzbir Para Hileli MOD APK [v1.52.0] 6

101 Okey İnternetsiz Yüzbir Para Hileli MOD APK [1.52.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Herkesin yakından tanıdığı oyun.


101 Okey 1.52.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
101 Okey, farklı değerlere sahip renkli sayıların etrafında dönen bir masa oyunudur ve oyuncunun amacı, onlar için doğru kombinasyonları bulmaktır. Bir oyuncu birçok kombinasyon bulabilir ve gereksiz sayılara vurulabilir. Aynı zamanda, kombinasyonların tamamlanması için her oyuncunun yeni sayılar eklemesi gerekir ve savaş, insan sayısını dörtten sekize çıkarabilir.


101 Okey v1.52.0 MOD APK


101 Okey'e girdiğinizde farklı renklerde sayıların etrafında dönen bir masa oyunu yaşayacaksınız; Elbette bu oynanış da Uno'nun ünlü masa oyunundan farklı olacak. Oyuncular diğer rakiplerle tanışabilecek ve dört kişilik bir oda oluşturabilecekler ve kendileri için güzel sayılar toplamak ve seviyeyi tamamlamak isteyen herkes. Aynı zamanda oyuncular oyun ekranı boyunca tahmin etme becerilerini kullanacaklar.


101 Okey Para Hilesi


Dört oyuncunun dört pozisyonunu göreceksiniz ve pozisyonunuzda renkli sayılarla kartları yerleştirmek için kullanılan iki sıra göreceksiniz. Bu sayılar, oyuncu tarafından istenen bir konuma bir kaydırma ile taşınabilir. Aynı zamanda daha fazla kart çekebilmeniz ve kullanmadığınız kartları vurabilmeniz için yerini de biliyorsunuz. Oradan, yoğun ama aynı derecede ilginç maçlar gerçekleşmeye devam edecek.


101 Okey Altın Hilesi


101 Okey'de oyuncular, bir dizi kombinasyon oluşturacak olan farklı renk sayıları toplamaya çalışacaklar. Bu oyunda kabul edilen ana kombinasyonlar, aynı sayıda ancak farklı renklerde bir dizidir. Ek olarak, değeri artan bir sayı dizisi de toplayabilirsiniz, ancak kombinasyon için koşul aynı renktir. Yani bazı durumlarda, sahip olduğunuz tüm sayıları kullanmak için doğru kombinasyonu seçeceksiniz.


101 Okey Reklamsız


Her oyuncunun amacı, sahip oldukları sayılardan farklı kombinasyonlar oluşturmak için basittir. Aynı zamanda oyun içerisinde sayıların birbiri ile alakalı olmaması konusunda endişe etmenize de gerek yok çünkü oyundaki sayılar sürekli eklenip çıkarılacak. Spesifik olarak, belirli bir sayıya ulaşmak istiyorsanız, önemli bir koşul olarak bir sayı çizmeniz gerekecektir; oyuncunun sağındaki kare, gereksiz sayıyı çıkarmanız için gereken konumdur.


101 Okey Hile Apk


Birbirine yakın rakipler ilginç etkileşimlere sahip olacak ve ihtiyacınız olmayan bazı sayılar bazen rakibin zaferi için yapbozun bir parçası olacak. Özellikle, kareye çizilen her sayı bir sonraki oyuncu tarafından çekilebilir ve bu tur sırasında daha fazla sayı çekmelerine izin verilmeyecektir. Ayrıca, oyuncular yalnızca sollarındaki oyuncudan sayı çekebilecekler ve bazen rakipten bir sayı almak, bir beraberlikten rastgele bir sayı almaktan daha yararlı olabilir.


101 Okey Apk indir


101 Okey'i deneyimledikçe farklı seviyelerde yer alacak ve yetenekli oyuncularla tanışacaksınız. Bazen eşleşen sayıları düşürmedikleri zaman oyuncuların işini zorlaştıracaktır ve belirli bir seviyeye girmeden önce bahis yaptığınız miktarı da ayarlayabilirsiniz. Oyuncular kazandıklarında büyük miktarda para kazanabilirler ve diğer seviyelere katılmak için motive olmaya devam edebilirler. Ayrıca dilerseniz oyuncu sayısı arttırılabilir.


101 Okey indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Stick Fight Shadow Warrior APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar