Russian Car Driver ZIL 130 Premium Para Hileli MOD APK [v1.1.5]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Russian Car Driver ZIL 130 Premium Para Hileli MOD APK [v1.1.5] 1 Russian Car Driver ZIL 130 Premium Para Hileli MOD APK [v1.1.5] 2 Russian Car Driver ZIL 130 Premium Para Hileli MOD APK [v1.1.5] 3 Russian Car Driver ZIL 130 Premium Para Hileli MOD APK [v1.1.5] 4 Russian Car Driver ZIL 130 Premium Para Hileli MOD APK [v1.1.5] 5 Russian Car Driver ZIL 130 Premium Para Hileli MOD APK [v1.1.5] 6

Russian Car Driver ZIL 130 Premium Para Hileli MOD APK [1.1.5] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Efsanevi Sovyet Rus kamyonunun en gerçekçi sürüş simülatörünü oynayın.


Russian Car Driver ZIL 130 Premium 1.1.5 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
  2. Reklamsız
Bu oyuna gelmek, sürüş deneyimi yaşamamış olsanız veya kendi arabanıza sahip olmasanız bile şart değildir. Hayatta bazen gençler arkadaşlarıyla paylaşmak için kendi arabalarına sahip olmayı severler, ancak yetişkinler bundan bıkmıştır. Yapacak işleri var ve arabalar sadece hareket eden bir araç. Bir oyun sürüş simülatörüne ihtiyaç duymak için herkesin kendi hedefleri vardır. Ancak bundan faydalanan kişiler sadece oyun kuruculardır. Her yıl düzenli trafik simülasyon oyunları başlatıyorlar ve her zaman topluluğun sevgisini kazanıyorlar.


Russian Car Driver ZIL 130 Premium v1.1.5 MOD APK


ABGames89, oyunlarının birçoğu Google Play ve AppStore'da duyurulduğundan, bu oyun topluluğunda oyun topluluğunda oldukça iyi bir üne sahiptir. Üstelik mobil oyunlarla ünlü ülkeden değil, uzak Rusya'dan olmaları ilginç. Bu yüzden bize bu ülkenin özelliğini getiriyorlar. Russian Car Driver ZIL 130 Premium, sadece bir kamyon sürüş simülatörüdür, ancak Rusya bağlamına girer.


Russian Car Driver ZIL 130 Premium Para Hilesi


Bu bir açık dünya oyunu olmasa da Rusya'daki gerçek yolları simüle eden büyük bir haritası var. Russian Car Sürücüsüne katıldığınızda ZIL 130 Premium, birçok eyalete giden büyük yolları görecek. Muhteşem manzara, modern yaşamla uyum içinde, buradaki insanların genel bir resmini çiziyor.


Russian Car Driver ZIL 130 apk dayı


Görünüşe göre, bu bir simülasyon oyunu olsa da, kesinlikle anlamsız oynamayacaksınız? Kim bir oyuna gider ve hedefsiz dolaşır? Bu nedenle, oyunculara ülke genelinde mal taşıma görevi verilecek. Kargolar da çeşitlidir, sırayla ortaya çıkar ve onları sağlam tutmak için farklı sürüş teknikleri gerektirir. 


Russian Car Driver ZIL 130 Premium apk indir


Ne kadar uzak, zaman ne kadar kısaysa, o kadar çok para kazanırsınız. Hesap elinize geçtiğinde, hareket halindeyken hızı ve yumuşaklığı artırabilmek için arabanızı yükseltmekten çekinmeyin. Park etmek de önemli bir tekniktir; bu aynı zamanda Russian Car Sürücüsü ZIL 130 Premium'un oyuncunun bilgisini artırmak için tasarladığı yeni bir özellik.


Russian Car Driver ZIL 130 Premium Hile Apk


Oyunun yükte duracağını düşünmeyin. Ayrıca oyundaki oyuncuların heyecan verici ralli yarışları düzenleyerek eğlenmelerini sağlar. Rus Araba Sürücüsü kesinlikle sürücüleri heyecanlandıracak. Yüksek dağları fethetmek, karla kaplı yoğun, ancak araçlarla dolu bir otoyolda araba sürmek de bu oyuncuların anladığı heyecan verici bir duygu.


Russian Car Driver ZIL 130 Premium'u İndirin (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Mr Bow APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar