Traffic Driver 2 Para Hileli MOD APK [v1.0.3]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Traffic Driver 2 Para Hileli MOD APK [v1.0.3] 1 Traffic Driver 2 Para Hileli MOD APK [v1.0.3] 2 Traffic Driver 2 Para Hileli MOD APK [v1.0.3] 3 Traffic Driver 2 Para Hileli MOD APK [v1.0.3] 4 Traffic Driver 2 Para Hileli MOD APK [v1.0.3] 5

Traffic Driver 2 Para Hileli MOD APK [1.0.3] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Asfaltları ateşe vermeye hazır olun. Bir efsane mi yoksa bir korkak mısın, göreceğiz.


Traffic Driver 2 1.0.3 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. MENÜ MODU
  2. Sınırsız Para Hilesi
  3. Sınırsız Altın hilesi
  4. Sınırsız Nakit hilesi
  5. Sınırsız enerji
  6. Reklamsız

300 milyondan fazla satmış olan Bus Simulator Ultimate adlı video oyununu geliştirmekten sorumlu olan ekip aynı zamanda Traffic Driver 2 video oyununu geliştirmekten de sorumluydu. şimdiye kadar yaptığınız en gerçek şey gibi hissedeceksiniz.


Traffic Driver 2 v1.0.3 MOD APK


Şu anda oynanabilecek en iyi yarış oyunlarından biri, oyuncuları geçen zamana karşı rekabet etmeye zorlayan Traffic Driver 2 olarak adlandırılıyor. Savaştan kimin zaferle çıkacağını görmek için göğüs göğüse bir savaşta diğer katılımcılarla savaşın!


Traffic Driver 2 Para Hilesi


Traffic Driver 2 oyununda siz ve arkadaşlarınızla birlikte güzel vakit geçirebilmeniz için oyundaki "serbest sürüş modundan" en iyi şekilde yararlanın. Aracınızı çalıştırmak için el hareketleri yapmanız ve parmak uçlarınızı kullanmanız gerekecektir.


Traffic Driver 2 Altın Hilesi


Daha hızlı bir hızda sürerseniz, daha fazla puan biriktirir ve toplamda daha fazla para kazanırsınız. Trafikte sıkışıp kalırken başka bir arabanın önüne geçebilirseniz, bunun hem kazancınıza hem de itibarınıza fayda sağlama şansı vardır. 


Traffic Driver 2 Enerji Hilesi


Sezon dışında aracınızı modifiye ederek aynı etkinlikte yarışan diğer sürücülere göre önemli bir avantaj elde edebilirsiniz. Nitro, aracınız için garajda satın alınabilecek bir yakıttır.


Traffic Driver 2 Araba Hilesi


Ekranın sağ tarafına dokunmanız yeterli hız artışı elde edeceksiniz. Tempoyu yavaşlatmak için parmağınızı ekranda sol okla gösterilen yönde hareket ettirin. Ayarların ayarlanması, aracın kontrollerinin daha kişiselleştirilmiş bir his almasına olanak tanır, bu da kullanışlı bir özelliktir.


Traffic Driver 2 Hile Apk


Sürüş sırasında, belirtilen hız sınırları içinde gitmeniz ve yürürlükteki diğer tüm trafik kurallarına uymanız gerekmektedir. Gelecekte bazı zamanlarda, sisteme bazı ekstra işlevlerin uygulanması planlanmaktadır.


Traffic Driver 2 Apk indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun GT Car Stunts 3D APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar