Stickman Pirates Fight Mega Hileli MOD APK [v2.2]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Stickman Pirates Fight Mega Hileli MOD APK [v2.2] 1 Stickman Pirates Fight Mega Hileli MOD APK [v2.2] 2 Stickman Pirates Fight Mega Hileli MOD APK [v2.2] 3 Stickman Pirates Fight Mega Hileli MOD APK [v2.2] 4 Stickman Pirates Fight Mega Hileli MOD APK [v2.2] 5 Stickman Pirates Fight Mega Hileli MOD APK [v2.2] 6

Stickman Pirates Fight Mega Hileli MOD APK [2.2] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Kötü korsanlarla savaşmak için çöp adam savaşçılarını kontrol edin.


Stickman Pirates Fight 2.2 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para Hilesi. Yüksek Altın Ödül hilesi
  2. Elmas Hilesi. Yüksek Elmas Ödülü
  3. Sınırsız Nihai Beceri

Stickman Pirates Fight'taki heyecan verici maceraya başlayalım. Bu, taktiksel savaş ve macera türlerinin mükemmel kombinasyonu söz konusu olduğunda mükemmel bir oyundur. Uçsuz bucaksız okyanusta bir dizi düşmana karşı savaşmak için çöp adam savaşçılarını kontrol etmeniz yardımcı olacaktır. 


Stickman Pirates Fight v2.2 MOD APK


Herkesin korktuğu kurnaz korsanlar, devler veya şiddetli canavarlar olabilir. Oyuncular hazineyi talep etmek için yalnız hareket edebilir veya arkadaşlarıyla işbirliği yapabilir. Stickman Pirates Fight size bir dizi sürpriz getiriyor. Her seviyede ilerledikçe değişen çeşitliliğe sahip çöp adam savaşları. 


Stickman Pirates Fight Para Hilesi


Stickman Pirates Fight oyununda daha ileri giderseniz zorluk değişecektir; savaşların arayüzü aynı değil. Birçok farklı kahramanı kontrol etmeniz ve kilidini açmanız gerekiyor. Belirli bir strateji ile onları her savaşta yönetin. Her seviyede düşmanları yen.


Stickman Pirates Fight Elmas Hilesi


Savaşınız, seviyenize ve oyun modunuza bağlı olarak birçok farklı yerde yapılacaktır. Çöl vahşiliği, çığ tepeleri ve hatta işlek caddeler olabilir. Konum ne olursa olsun, birçok farklı düşman türüyle yüzleşmeniz gerekecek. 


Stickman Pirates Fight Altın Hilesi


Gerçekten kötüler ve her zaman size saldırmak istiyorlar. Ses getiren savaşlardan sonra her savaşçının kilidini açın. Farklı dövüş becerileri kazanırlar ve daha iyi olmaları için onları eğitmeli ve güçlendirmelisiniz.


Stickman Pirates Fight Hile Apk


Stickman Pirates Fight'ta irili ufaklı bir dizi düşmanı yenebilmek. Silahları kuşanmanız ve gerekli dövüş becerilerini kullanmanız gerekiyor. Normal düşman türleri ile ilahi saldırıları kullanabilir ve hızlıca öldürebilirsiniz. Ancak daha yüksek seviyeli canavarlarla “ateş topu” gibi daha güçlü hareketler kullanmalısınız. Silahları donatmanın yanı sıra topladığınız öğelerle görünümünüzü özelleştirebilirsiniz.


Stickman Pirates Fight Apk indir


Her biri farklı güç ve yeteneklere sahip bir dizi zorlu savaşa katılmak için birçok çöp adam savaşçısını kontrol edin. Çok sayıda farklı yerde, ıssız çölde, çığlı dağlarda, sokaklarda savaşın… Yukarıdaki tüm konumların kilidini açmanız gerekecek. 


Stickman Pirates Fight Apk Dayı


Düşmanları kolayca öldürmek için farklı beceriler kullanın; düşmanları uçurmak için ateş topu becerilerini veya ilahi darbeleri kullanın. Çeşitli koruyucu ekipman ve silahlarla donatılmış, kazanırsanız birçok nadir eşya ile bir dizi hazine açabilirsiniz. Çeşitli düşmanlarla, kurnaz korsanlarla, devlerle ve diğer canavarlarla yüzleşin, savaşın ve hazineleri çalın.


Stickman Pirates Fight indir (MOD, Para - Elmas Hilesi)


Bir önceki android oyun Royal Archero VS BOSS APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar