Mushroom Wars 2 Mega Hileli MOD APK [v2023.38.3]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
GIF
Mushroom Wars 2 Mega Hileli MOD APK [v2023.38.3] 1 Mushroom Wars 2 Mega Hileli MOD APK [v2023.38.3] 2 Mushroom Wars 2 Mega Hileli MOD APK [v2023.38.3] 3 Mushroom Wars 2 Mega Hileli MOD APK [v2023.38.3] 4 Mushroom Wars 2 Mega Hileli MOD APK [v2023.38.3] 5 Mushroom Wars 2 Mega Hileli MOD APK [v2023.38.3] 6

Mushroom Wars 2 Mega Hileli MOD APK [2023.38.3] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyunculara diğer bölgeleri fethetmek için mantar savaşçılarından oluşan bir gücü kontrol ettikleri için heyecan verici rekabetçi zamanlar sunar. Güçlü yönleri zamanla artacak ve binanın büyümesine yardımcı olacaktır.


Mushroom Wars 2 2023.38.3 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Yüksek Birim Hızı hilesi 
  2. Daima Tam Beceri Enerjisi
İpuçları: Öğreticiden 3 savaşı geçene kadar mod kullanmayın.

Mushroom Wars 2, diğer bölgeleri ele geçirerek genişlemeye istekli bir mantar krallıkları dünyasının kapılarını açar. Binalardan çıkan ve düşman topraklarını ne zaman istila edeceğini seçen bir savaşçı kuvvetini kontrol edeceksiniz. Aynı zamanda, bazı binalar düşmanlara karşı daha güçlü hale gelmek için yükseltilebilir ve çok oyunculu modlar fethetmenizi bekliyor.


Mushroom Wars 2 v2023.38.3 MOD APK


Oyuncular, farklı renklerde mantar savaşçılar arasında bölge savaşlarının gerçekleştiği Mushroom Wars 2'ye başlarken heyecan verici bir oyun deneyimi yaşayacaklar. Oyunun nihai amacı haritadaki tüm binaları ele geçirmektir ve elbette bu, rakip sizi her zaman durdurmaya çalıştığında yapılması kolay bir işlem değildir.


Mushroom Wars 2 Para Hilesi


Renginizi bilecek ve mantar savaşçıları haritada farklı binalara baskın yapmak için hareket ettirmeye başlayacaksınız. Kontroller tamamen bu karakterlerin gitmesini istediğiniz konumu seçmeye ve dokunmaya odaklanmıştır. Aynı zamanda, ele geçirdiğiniz her bina, göz ardı etmemeniz gereken belirli rollere sahip olacaktır. Bu oyun, doğru işgal hedefini seçerken oyuncunun taktik becerilerinin oldukça yüksek olmasını gerektirecektir.


Mushroom Wars 2 Enerji Hilesi


Mushroom Wars 2'ye başlarken herhangi bir ulusa ait olmadığını belirten beyaz veya gri renklerde binalar göreceksiniz. Yani onları işgal etmek istiyorsanız, yeterli gereksinimleri karşıladığınızda oldukça basit olacak ve hemen renginizle bir binaya dönüşecekler. Elbette belirli bir binayı ele geçirdikten sonra savaş gücünü korumak ve artırmak için birçok farklı taktik uygulamalısınız.


Mushroom Wars 2 Android Oyun Club


Bazı başlangıç ​​binaları, bu güçleri çeşitli şekillerde kullanabilmeniz için zamanla savaşçı sayısını artırma özelliğine sahiptir. Savunmayı artırmak için zaten güçlü binalardaki birlikleri daha zayıf binalara götürebilirsiniz. Aynı zamanda düşmanın binanızı ele geçirmemesi ve desteklemek için farklı binalardan etkileyici sayıda birlik bir araya getirebilmeniz için bu işin sürekli yapılması gerekiyor.


Mushroom Wars 2 apk hile


Rekabet zamanlarının kaçınılmaz olduğu ve her oyuncunun istediği faktörlerden birinin de hücum kuleleri olduğu söylenebilir. Spesifik olarak bu kuleler, yakındaki hedeflere saldıracakları için birçok savaşçı yaratan binalardan farklı özelliklere sahip olacak. Düşman tarafından saldırıya uğradığında herkes kendini rahatsız hissedecektir, bu nedenle rakibin her zaman hedeflediği hedef bu olacaktır ve çoğu zaman dikkatli olmanız gereken birçok birliği harekete geçirir.


Mushroom Wars 2 Apk Dayı


Mushroom Wars 2'yi deneyimlediğinizde ilgi çekici noktalardan biri, savaşçılar yaratan binaları yükseltmektir. Birçok yükseltmeden geçerken görünümleri değişecek ve istatistikleri de önemli ölçüde değişecek. Aynı zamanda, bazı birliklerin bu binaları yükseltmeye katılmasına izin vermeniz gerekiyor ve işlerini bitirdiklerinde diğer binaları fethetmeye devam edemeyecekler. Başka bir deyişle, her yükseltme ile birlik sayısı azalacaktır.


Mushroom Wars 2 Apk indir


Bunun oyuncuları cezbeden tamamen ilginç bir oyun olduğu söylenebilir ve taktik yeteneğinizi arttırmanız için birçok yol var. Zaman içinde oyunun mekaniği ve ustalık stratejileri hakkında bilgi edinmek için farklı PVE seviyelerine katılabilirsiniz. Aynı zamanda, becerilerinize güvendiğinizde, diğer rakiplerle savaşlara girmekten çekinmemelisiniz. Oyuncu sayısı artacak ve sürekli olarak birbirlerinin büyümesini engelleyecektir.


Mushroom Wars 2 indir (MOD, Mega Hilesi)


Bir önceki android oyun Stickman Pirates Fight APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar