Kick the Buddy Second Kick Para Hileli MOD APK [v1.14.11]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Kick the Buddy Second Kick Para Hileli MOD APK [v1.14.11] 1 Kick the Buddy Second Kick Para Hileli MOD APK [v1.14.11] 2 Kick the Buddy Second Kick Para Hileli MOD APK [v1.14.11] 3 Kick the Buddy Second Kick Para Hileli MOD APK [v1.14.11] 4 Kick the Buddy Second Kick Para Hileli MOD APK [v1.14.11] 5

Kick the Buddy Second Kick Para Hileli MOD APK [1.14.11] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Öfkenizi kontrol edemiyor musunuz ve dayanacak bir şey mi arıyorsunuz?


Kick the Buddy Second Kick 1.14.11 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi

Öfkenizi kontrol edemiyor musunuz ve dayanacak bir şey mi arıyorsunuz? Kick the Buddy Second Kick'e gelin ve bunu rahatça yapın. Nefret edene eziyet etmekten ve onu acı içinde yok etmekten zevk al. Yüzlerce farklı yürütme yöntemi kendi başınıza kullanılabilir. Nefret ettiğiniz bir şeyi acı verici hale getirecek kadar zalim misiniz? Yeteneğinizi test etmek için şimdi denemelisiniz.


Kick the Buddy Second Kick v1.14.11 MOD APK


Kick the Buddy Second Kick, Playgendary Limited tarafından yaratılmış oldukça eğlenceli bir oyundur. Şu anda piyasada bulunan diğer türlerden farklıdır. Herkes için geçerli olan tamamen yeni ve tuhaf bir oyun tarzı. 


Kick the Buddy Second Kick Para Hilesi


Oyunun fiziksel hareketleri çok gerçekçi bir şekilde simüle edilmiştir. Eylemleri kendiniz gerçekleştirirken her ayrıntıya özgünlük ve daha göz alıcı bir his yaratın. Sık sık stres yaşayan insanlar için stresi çok iyi gidermeye yardımcı olur.


Kick the Buddy Second Kick Altın Hilesi


Öfke, bu acımasız dünyada kesinlikle en etkili silahınız olacak. Senin görevin sadece bir tane olacak, yani iğrenç kuklayı ezmek. Klasikten moderne onlarca işkence aleti size verilecek. Kendi ellerinizle etkinleştirin ve kontrol edin. 


Kick the buddy second kick apk android oyun club


Figürü parçalara ayrılana veya yakılana kadar işkence edin. Tek bir seviyede yapabileceklerinizin sınırı yok. Mankeni yok etme sürecinde, oluşan hasara göre sürekli olarak para alacaksınız. Dünyanın en tehlikeli adamı olduğunu kanıtla.


Kick the Buddy Second Kick Hile Apk


Bu oyunda en heyecan verici ve olmazsa olmaz nokta işkence aletidir. Giyotinler, halatlar, baltalar, kılıçlar gibi eski çağlardan kalma aletlere sahip olacaksınız… Biraz daha modernde roketler, bombalar, kimyasallar, silahlar, kırıcılar olacak… Her aletin kendine özgü bir kullanım şekli olacak ve siz en iyi şekilde çalışması için çalışmak zorunda. İlkel araçlar için işlem karmaşık ve ucuz olacaktır. Ancak modern araçlarla sadece birkaç dokunuşa ihtiyacınız var. Ancak fiyatı da sizi çok düşündürecektir. Yüzlerce özel aletle bir işkence ustası olun.


Kick the Buddy Second Kick Apk indir


Bir işkence aletini kullanmak için nasıl çalıştığını net bir şekilde anlamanız gerekir. Tam olarak yararlanamayacağınız iyi bir aletiniz varsa, bu işe yaramaz. Diyelim ki bir tekne ile ve mankene çarpmak için onu kontrol etmeniz gerekecek. Onu uzuvlarına bağlamak için ipler kullanın ve ezilene kadar sıkın. Çok para kazanmak istiyorsanız, ilkel yöntemleri kullanın. Sizi çok zorlayacak ve kontrol sürecinde daha fazla zaman alacaktır. İcranın çok fazla başarısız olmasına izin vermeyin çünkü aksi takdirde geliriniz düşecektir. Son derece acımasız eylemlere tanık olun ve ustaca uygulayın.


Kick the Buddy Second Kick Apk Dayı


Kick'teki manken, The Buddy Remastered, son derece nefret dolu bir insan imajıyla yaratıldı. Belirli bir operasyonda kafanız her karıştığında sizi kışkırtmaya hazırdır. Sözleri size zayıf, kaybeden veya buna benzer bir şey diyor olabilir. Bu, herhangi birimizin ona karşı da nefret duymasına neden olmaz mı? Öyleyse bırak tüm bu nefret bu ölümcül kuklayı boğsun. Ama soğukkanlılığınızı kaybedecek kadar sinirlenmeyin. Onu marifetinden ve sağduyusundan ızdırap çekerek tatmin arıyordu.


Kick the Buddy Second Kick indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Street Rush Running Game APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar