Wartime Glory Mega Hileli MOD APK [v5.53]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Wartime Glory Mega Hileli MOD APK [v5.53] 1 Wartime Glory Mega Hileli MOD APK [v5.53] 2 Wartime Glory Mega Hileli MOD APK [v5.53] 3 Wartime Glory Mega Hileli MOD APK [v5.53] 4 Wartime Glory Mega Hileli MOD APK [v5.53] 5

Wartime Glory Mega Hileli MOD APK [5.53] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncuların zafer için başkalarıyla rekabet ederken dünyayı sadece savaşlarla yönetmek için güçlü stratejiler geliştirdiği baş döndürücü bir strateji oyununa sahiptir.


Wartime Glory 5.53 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. MENÜ MODU
  2. Düşmanlar saldıramaz
  3. Enerji Hilesi. Tur başına 99 enerji artışı
  4. Tur başına 99 asker artırın

Wartime Glory, görevleri asil ama baskı dolu olduğunda, insanlara strateji türü için yeni deneyimler veya kavramlar sunar. Oyun ayrıca modern bir dünya haritası kullanır ve temel oynanışı geliştirmek veya oyuncunun her şeyi tam anlamıyla kullanmasını sağlamak için 2. Dünya Savaşı stratejisinin unsurlarını kullanır. Her şeyden önce, gerçek oyuncularla yapılan savaşlar eğlencenin doruk noktasıdır ve her şeyin tadını sonuna kadar çıkarmaları için onlara birçok yeni olasılık açılacaktır.


Wartime Glory v5.53 MOD APK


Wartime Glory oyununda ana hikaye, oyuncuları her zaman hareket halinde tutar veya savaşların genellikle tehlikeli cephelerde gerçekleştiği hıza uyum sağlar. Sistem, herkesin her şeyi kontrol etmek, hatta savaş alanını gözlemlemek ve birçok eylemi gerçekleştirmek için gereken tüm etkileşimlere veya olanaklara sahip olmasını sağlar. Oyuncu savaşları çoğunlukla küçük ölçeklerde oynanır, ancak diğer oyuncularla karşı karşıya kaldıklarında, kazanmak istiyorlarsa hız unsuru önemlidir.


Wartime Glory Enerji Hilesi


Oynanışla ilgili heyecan verici şey, oyuncunun düşmanı kazanmak için şehirler veya farklı ülkeler arasında hareket etmek için birlikleri kontrol etmesi gerektiğidir. Amaçları, rakibi alt etmek için birçok şehir veya bölgeyi ele geçirmek ve zafere yaklaşmak için stratejik değer alanları için rekabet etmeye odaklanmaktır. Hepsinden iyisi, oyunun kontrol arayüzünün kullanıcı dostu olması, oyuncunun her oyunda komutları kusursuz ve olabildiğince hızlı bir şekilde yürütmesine olanak tanır.


Wartime Glory Para Hilesi


Wartime Glory'de birlikleri düzenlemek veya yükseltmek esastır ve çoğu durumda diğer oyuncularla savaş halindeyken her zaman oyuncu tarafından yapılmalıdır. Bu, rakibe karşı daha fazla avantaja sahip olmalarına yardımcı olur, ancak teknoloji faktörü gerekli olduğunda ve yolu önemli ölçüde etkilediğinde tüm cepheleri dengelemeleri gerekir. Ek olarak, orduyu organize etmek, birkaç yeri savunmayı daha yararlı hale getirecek ve insanlar, düşman topraklarına bitişik birçok yönde kademeli olarak ilerleyebilecekti.


Wartime Glory Asker Hilesi


Oyuncu, çatışmada olmadığı zamanlarda silah araştırma sistemine erişebilir ve varyasyonlar veya en karmaşık konular hakkında daha fazla bilgi edinebilir. Bu aynı zamanda normalden daha verimli olmalarına yardımcı olur ve hatta doğrudan savaşlarda gelişmek için yeni potansiyellerin kilidini açar. Araştırma veya yükseltme sisteminin avantajı, diğerlerine karşı maça başlamadan önce tüm içerik değişikliklerinin oyuncunun ülkeleri ile uyumlu olmasıdır.


Wartime Glory Apk Hile


Wartime Glory, ordu geliştirmenin yanı sıra, oyunculara araştırma yapmaları veya doğrudan savaşlarda kullanmaları için özel beceriler de sunuyor. Bu becerilerin performansı mükemmeldir, ancak kullanım ölçeği sınırlıdır ve hatta bazıları, oyuncu elverişsiz durumlarda son çare olarak kullanılır.


Wartime Glory Apk indir


Neyse ki, oyuncunun becerileri harita üzerinde belirlenmiş birden çok konuma saldırmak için kullanması için savaş sırasında belirli koşulları karşılaması gerekir. Oyuncular kariyerlerinde daha yükseğe çıkmak veya en iyi oyuncularla karşılaşmak için daha fazla fırsata sahip olmak istiyorsa, dereceli maçlara katılmak çok önemlidir. İçindeki oyuncu savaşları, her zamankinden daha zor, daha büyük ölçekli ve her kişinin stratejideki yaratıcılığını teşvik edecek çok derinliğe sahip. Uzun vadeli mücadele için herkesin ilerlemesini mümkün olan en yüksek seviyelere çıkarmak için birçok cömert ödül de onlara hızlı bir şekilde arka arkaya gelecek.


Wartime Glory indir (MOD, Enerji Hilesi)


Bir önceki android oyun STAR Super Tricky Amazing Run APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar