Iron Blade Mega Hileli MOD APK [v2.3.0h]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Iron Blade Mega Hileli MOD APK [v2.3.0h] 1 Iron Blade Mega Hileli MOD APK [v2.3.0h] 2 Iron Blade Mega Hileli MOD APK [v2.3.0h] 3 Iron Blade Mega Hileli MOD APK [v2.3.0h] 4 Iron Blade Mega Hileli MOD APK [v2.3.0h] 5 Iron Blade Mega Hileli MOD APK [v2.3.0h] 6

Iron Blade Mega Hileli MOD APK [2.3.0h] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Etkileyici adından karakterin oluşturulma şekline kadar oyun gerçekten çok benzersiz.


Iron Blade 2.3.0h APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Saldırı Hızı Hilesi
  2. Atak hızı hilesi

Bu, günümüzün en popüler aksiyon oyunu serisindeki oyundur. Iron Blade sizi yeni bir dünyaya, ateşli bir aksiyon dünyasına çekecek. Yüzsüz dövüş oyunuyla birleşen heyecan verici ve gizemli bir görünüm, oyunculara heyecan verici deneyimler getirdi. Daha benzersiz olan, oyunun, herkesi deneyime katılmaya ve mücadeleyi fethetmeye çeken özel bir vurgu olacak çekici bir dizi özellik ile birleştirilmiş tamamen yeni bir güncellemeye sahip olmasıdır.


Iron Blade v2.3.0h MOD APK


Etkileyici adından karakterin oluşturulma şekline kadar Iron Blade oyunu gerçekten çok benzersiz. Oyuncular ateşli aksiyona katılacak, gelişen Jiangshan'ı yeniden kazanmak için binlerce düşmanla yüzleşecek. Bir çatışma dünyası ile serpiştirilmiş olan Iron Blade, oyuncuların deneyimlemesi ve fethetmesi için mükemmel bir görüntü yaratarak sihri de açıkça yeniden üretir.


Iron Blade Para Hilesi


Yeni bir dünya açılır ve yavaş yavaş duyurulacak beklenmedik gerçekler ortaya çıkar. Oradan, oyuncular bu hiç bitmeyen ölüm kalım savaşının en genel yolunu kavrayabilirler. Ayrıca oyun, oyuncuların giderek daha fazla ilgilenmesini sağlamak için etkinlik alanını genişletmek için birçok yeni savaş alanı ekliyor. Oyuncular bu oyunda istedikleri karakteri seçebilecek, aksiyon sekansları gerçekleştirebilecek ve kendi kaderlerini yazabilecekler.


Iron Blade Silah Hilesi


Iron Blade'de yeniden yaratılan dünya her zaman benzersiz bir renge sahiptir, tam olarak kırmızıyla renklendirilmiş bir trajedi değil, aynı zamanda umudun mavisi ve yoksulluğun siyahı. Canavarlar ve şeytanlar gelip Iron Blade'deki tüm kaleleri süpürmek üzereler. Bu kötü iblislerin daha fazla öfkelenmesine izin veremeyiz, gelip o iblisleri yok ederek krallığın kaleler için gelişmesini sağlayamayız.


Iron Blade APK hile


O kadar barbardırlar ki, karşılaştıkları herkesi öldürürler, gittikleri her yerde onları mahvederler ve geride hiçbir şey bırakmazlar. Gözlerimizin önünde kanlı bir trajedi kaynıyor ve asıl görevimiz bu adamları süpürüp öldürmek. Saldırı isteklerini durdurabilirsek, yaşamaya devam edebiliriz. Bu zorlu duruma yardımcı olmak için her yerden güçleri harekete geçirmeli ve onları mümkün olduğunca çabuk yok etmek için uygun stratejiler geliştirmeliyiz.


Iron Blade Hasar Hilesi


Bu hiç bitmeyen ölüm kalım savaşı bizi bir eğlenceden diğerine götürecek; küçük zorluklar, deneyimlememiz için yeni bir cennet yaratmak için büyük zorluklar verilecek. Daha benzersiz olan ise, oyuncuların renkli bir resim oluşturmak için birbirleriyle savaşan yüzlerce ve binlerce düşmanla yüzleşmesi gerekecek. 


Iron Blade Apk indir


Bu düşmanlar iğrenç canavarlar veya barbar iblisler vb. olabilir. Onları olabildiğince çabuk ortadan kaldırmak için Iron Blade'de bulunan silahları kullanın. Bu sayede Iron Blade, oyuncuların büyük güvenini ve tüm karakterlerin hayranlığını kazandı. 


Iron Blade Apk Son Sürüm


Oyunun doğuşu ve gelişimi, yeni bir tür aksiyon oyununun gelişimini gösteren önemli bir kilometre taşıdır. Net çizgiler, oyunu her zamankinden daha heyecanlı ve benzersiz hale getirdi. Uzun vadeye zafer getirmek için binlerce zorluğun üstesinden gelmek için cesur bir savaşçı olun.


Iron Blade indir (MOD, Mega Hilesi)


Bir önceki android oyun Cyber Hunter APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar