The Sims FreePlay v5.75.0 Para Hileli MOD APK

Puan: 3.00 (Oylar: 2)
The Sims FreePlay v5.75.0 Para Hileli MOD APK 1 The Sims FreePlay v5.75.0 Para Hileli MOD APK 2 The Sims FreePlay v5.75.0 Para Hileli MOD APK 3 The Sims FreePlay v5.75.0 Para Hileli MOD APK 4 The Sims FreePlay v5.75.0 Para Hileli MOD APK 5 The Sims FreePlay v5.75.0 Para Hileli MOD APK 6

Android için The Sims FreePlay MOD APK Son Sürüm'ü ücretsiz indirin. Kendi hikayenizi yaratın. Bu eğlenceli simülatörde kendi hayatınızı, işinizi ve daha birçok yönü inşa edin.


The Sims FreePlay v5.75.0 AÇIKLAMASI


EA oyunları, popüler simülatör oyunlarıyla bunu yine başardı. Sims FreePlay, kendi hayatınızı sıfırdan kurmanıza olanak tanır. İstediğiniz gibi yaşayabilir, istediğiniz yere gidebilir ve istediğiniz kişiyle bağlantı kurabilirsiniz.

Android için The Sims FreePlay'i hemen indirin ve saatlerce süren tuhaf eğlencenin ve eğlencenin tadını çıkarın.

Tüm Sim'lerinizin mutlu insanlarla dolu, kendi bedenlerini ve hayata benzer topluluklarını yaratmalarını izleyin. Kasabanın ne kadar hızlı büyüyüp gelişeceğine şaşıracaksınız.


The Sims FreePlay 5.75.0 MOD APK Sims FreePlay Özellikleri


Ayrıca oyunun mobil cihazlar için biraz daha iyi ve erişilebilir olmasını sağlayan bazı yönleri de var. Bununla birlikte, devam edip buradan kontrol edebilirsiniz:

Hayatınızın Her Yönünü Kişiselleştirin:


Baştan aşağı 34'e kadar farklı karakter oluşturabilir ve özelleştirebilirsiniz. Ek olarak, evinizi her zaman istediğiniz hayalinizdeki eve süsleyin. Oyunu oynarken hiçbir şey kavrayabileceğinizin ötesinde değildir.


The Sims FreePlay 5.75.0 Simoleons Hile APKEvinizin sınırlarının bir adım ötesine geçin. Hayal gücünüzün ve hayallerinizin şehrini yaratın. Sonunda, topluluğunuzu oluşturmak için daha fazla Sims toplayacaksınız. Etkileşimde bulunmalarını, bağlantı kurmalarını ve yeni ilişkiler kurmalarını sağlayın.

Sim'lerinizin oluşturacağı tüm farklı mağazalara ve ilgi çekici yerlere göz atın. Bunlar Evcil Hayvan Mağazaları, Süpermarketler, Alışveriş Merkezleri, Bayiler ve daha fazlasını içerebilir.

Ayrıca, çeşitli çevrimiçi hizmetlerle şehirdeki gerçek hayattaki arkadaşlarınızla buluşun. Sims FreePlay'de yapabilecekleriniz söz konusu olduğunda tonlarca sonsuz olasılık vardır.


The Sims FreePlay 5.75.0 Lifestyle Hile ApkBaşkalarına Bağlan:
Karakterlerinizi birbirine bağlayın ve güçlü bağlar ve ilişkiler kurun. Tüm Sim'lerinizin bir araya geldiği ve harika zaman geçirdiği birçok farklı parti verin. İlişkilerden ve "bağlantıdan" karakterleriniz arttıkça, topluluğunuz daha fazla üye ile büyüyecek. Yakında, kasaba farklı aile üyeleriyle dolu olacak.


The Sims FreePlay 5.75.0 Vip Hile APK 


Ancak, topluluktaki her şey eğlence ve oyun değildir. Bazı insanlar birbirlerine kin veya kin besleyebilir. Bu olumsuz etkileşimlerden kaynaklanan bazı dramlar olabilir. Bu nedenle, bu bağlantıların ve ilişkilerin her yönüne dikkat edin.

Tonlarca İş ve Parti:
Herkesin sonunun etini yapması gerekir. Dolayısıyla, Sim'lerinizin hayatta kalabilmek için iş sahibi olması şaşırtıcı değil. Bu kapsamda, bu alanda kendi yeteneklerini geliştirmek için onlara farklılık becerileri öğretmeniz gerekecektir.

Ayrıca, Sim'lerinizin hobilerini ve aktivitelerini de oluşturabilirsiniz. Boş zamanlarında onlara egzersiz yaptırabilir, yemek pişirebilir, temizlik yapabilir, dans edebilir ve hatta evcil hayvanlarını eğitebilirsiniz. Tüm çalışanlarınızı meşgul edin ve mutlu hayatlar yaşamaya devam edecekler. Amacı olmayan bir hayat, bir Sim için sefil bir hayattır, bunu unutma.

The Sims FreePlay Mod APK
Android için The Sims FreePlay Mod APK ile bir adım öteye geçelim. Oyunun değiştirilmiş uyarlaması, keyfini çıkarabileceğiniz birkaç ekstra avantajdan daha fazlasını beraberinde getirecektir. Bununla birlikte, oyunun genel eğlencesine ve deneyimine katkıda bulunacaktır.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar