Hello Neighbor Full Hileli MOD APK [v2.3.6]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
GIF
Hello Neighbor Full Hileli MOD APK [v2.3.6] 1 Hello Neighbor Full Hileli MOD APK [v2.3.6] 2 Hello Neighbor Full Hileli MOD APK [v2.3.6] 3 Hello Neighbor Full Hileli MOD APK [v2.3.6] 4

Hello Neighbor Full Hileli MOD APK [2.3.6] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncu bir robot komşuya dönüştürülür ve yan komşunun evinin bodrum katında gizlenmiş gizemleri öğrenmek ister.


Hello Neighbor 2.3.6 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Kilitler Açık

Hello Neighbor'a gelen oyuncular, daha önce hiç görülmemiş yeni ve benzersiz şeyler yaşayacaklar. Bu oyun, gizemli ve endişe dolu bir atmosfer yaratır ve size aşırı bir merak duygusu verir. Birçok benzersiz özelliği ve sevimli grafikleriyle bu oyun, özellikle küçük çocuklar olmak üzere birçok oyuncuyu kendine çekiyor. Oyuncular, komşusunun sırlarını ve saklı şeylerini keşfetmek ve bu sırları bulmak için içeri girmek isteyen meraklı bir komşu olarak oynayacak.


Hello Neighbor v2.3.6 MOD APK


Hello Neighbor oyununa katıldığınızda meraklı bir komşu rolünü oynuyor olacaksınız. Her zaman kişiliğinizle komşunuzun evine girmenin yollarını bulmaya çalışıyorsunuz. Oyuncular defalarca kovalanmalarına rağmen komşularının bodrum katına ulaşmaya çalışmak için her türlü hileyi kullanırlar. Oyun size birçok zorluk sunacak, bu yüzden bu sırların üstesinden gelmeye ve keşfetmeye çalışın ve aynı zamanda uzun süredir devam eden meraklarınızı ve sorularınızı yanıtlayın.


Hello neighbor full APK indir


Oyuncular uzun, güçlü ve kaslı bir komşuyla yüzleşmek zorunda kalacaklar. Eve gizlice girip ses çıkardığınızda veya tuzağa düştüğünüzde bu adam hemen karşınıza çıkacak ve sizi kovalayacaktır. Bu nedenle komşunuzdan birçok farklı şekilde kaçmanız gerekir. Oyun aynı zamanda size beklenmedik birçok ayrıntı da veriyor, bazen o komşu adam aniden arkanızda beliriyor.


Hello Neighbor APKPure


Bu oyunun herhangi bir amacı veya herhangi bir planı yok, sadece size birçok heyecan verici görev veriyor. Harika eğlence anlarına sahip olmak için oyuncuların kendileri için bir hikaye yazmanın sırlarını gizleme ve açığa çıkarma konusunda esnek olmaları gerekir. Komşunuza yakalanmamak için daha akıllı ve çevik olmalı ve gizemleri keşfetme yolculuğunuza devam etmelisiniz.


Hello neighbor android oyun Club


Komşunuzun evine fark edilmeden girebilmek için pencereden atlamak veya ön kapıdan girmek gibi sayısız çekici yolunuz var. Oyuncular ayrıca gereksiz risklerden kaçınmak ve komşunuzun öğrenmesine izin vermemek için kendilerine makul bir plan yapmalıdır. Ancak Hello Neighbor görevini yaparken stratejiyi çok fazla kullanmamalısınız çünkü bu sizi daha çok tuzağa düşürecektir.


Hello Neighbor hile Apk dayi


Oyuncu eve gizlice girdikten sonra tüm jest ve hareketlerinde de dikkatli olmalıdır. Çünkü ne zaman ufak bir hata olsa komşunuz tarafından görülüp kovalanacaksınız. Hello Neighbor'un getirdiği görevleri tamamlarken dikkatli olmanız gerekiyor ve eğer keşfedilirseniz kaçmanın en hızlı yolunu bulmalısınız ya da komşunun kovalamacasından kaçınmak için gizli bir yere saklanmalısınız.


Hello Neighbor hile apk


Oyun, komik ve sevimli karakterlerle eğlenceli bir eğlence alanı sunar ve bu, Hello Neighbor'a parlak ama aynı derecede dramatik ve gerilimli bir atmosfer verir. Oyuncular bu oyundan birçok ilginç şey deneyimleyebilir ve aynı zamanda sabrın yanı sıra hayal gücü, yaratıcılık ve hızlı kaçış konusunda sizi eğitir.


Hello Neighbor APK son Sürüm


Oyuncu bir robot komşuya dönüştürülür ve yan komşunun evinin bodrum katında gizlenmiş gizemleri öğrenmek ister. Kaçın ve hayatınızı sağlamak için büyük, güçlü komşudan kaçının ve bu komşunun evindeki tuzaklara dikkat edin.


Hello Neighbor Apk indir


Herhangi bir olay örgüsü veya hedefi yok, bu yüzden bu oyun daha çekici ve oyuncuların yaratıcılığına meydan okuyor; kendi yönlerini ve kaçmanın en hızlı yollarını düşünmek zorundalar. Yapmanız gereken birçok heyecan verici görev sizi bekliyor, komşunun evinin bodrum katındaki gizemleri ortaya çıkarın ve görevleri mükemmel bir şekilde tamamladığınız için ödüller kazanın. En yüksek verimliliği sağlamak, oyunculara ilgi çekici ve heyecan verici deneyimler sunmak için makul keşif stratejileri oluşturun.


Hello Neighbor indir (MOD, Full Kilitler Açık)


Bir önceki android oyun The Survival Hunter Games 2 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar