The Survival Hunter Games 2 Mega Hileli MOD APK [v1.155]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
The Survival Hunter Games 2 Mega Hileli MOD APK [v1.155] 1 The Survival Hunter Games 2 Mega Hileli MOD APK [v1.155] 2 The Survival Hunter Games 2 Mega Hileli MOD APK [v1.155] 3 The Survival Hunter Games 2 Mega Hileli MOD APK [v1.155] 4

The Survival Hunter Games 2 Mega Hileli MOD APK [1.155] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bu hayatta kalma oyunu en etkileyici oyunlardan biridir; oyuncular her eylemi gerçekleştirmek için karakterlerini kontrol etmek zorunda kalacaklar.


The Survival Hunter Games 2 1.155 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Tanrı Modu / God Mode
  2. Düşman Dondurma
  3. Reklamsız

Survival Hunter Games 2 resmi olarak geri döndü ve süper ürün artık çok daha güçlü. Bu hayatta kalma oyunu en etkileyici oyunlardan biridir; oyuncular her eylemi gerçekleştirmek için karakterlerini kontrol etmek zorunda kalacaklar. Tüm oyunculara meydan okumak için sürekli olarak savaşlar tanıtılacak ve o labirentteki tüm insanları yok etmek için silahı kullanmanız gerekiyor. Elbette birçok zorluk ortaya çıkacak ve zaferi kendiniz elde etmek için savaşmalısınız.


The Survival Hunter Games 2 v1.155 MOD APK


Oyuncu için zorluk, seçtiğiniz labirente girmek ve içindeki tüm insanlarla savaşmaktır. Oyuncular, tüm The Survival Hunter Games 2'ye uymalı ve beraberindeki gereklilikleri yerine getirmelidir. Daha spesifik olarak, labirente girdikten sonra etkili kaçış yolları bulun. Ve benzersiz olan nokta ise bu sefer oyunun sonuna kadar hayatta kalmanız gerekiyor.


The Survival Hunter Games 2 Apk Para Hilesi


100'den fazla zorlu rakiple savaşmanız gerekecek ve onlar aşılmaz duvarlarda saklanacaklar. Her yerde görünebilirler ve her an sizi vurabilirler. Sakin olun, önce onları bulmak için odaları kazmak için yavaş olun. Modern birinci şahıs bakış açısıyla, silah namlunuz doğrudan düşmanın vücuduna yönlendirilecektir. Tetiği çekin ve bu korkunç hayatta kalma savaşında insanlarla hızla başa çıkmak için ölümcül atışı hemen ateşleyin.


The Survival Hunter Games 2 Hile Apk


The Survival Hunter Games 2'nin bu seferki özelliği, size bu gizemli labirentte birçok gizli köşeyi keşfetme hissini yaşatmak. Bu savaş için bir harita fazlasıyla yeterli, değil mi? Gizemli insanlar her zaman gizli tünellere girmeyi severler ve bu onları yok etme şansınız. Bir kişiyi öldürdüğünüzde, gücünüz de eskisine göre önemli ölçüde artacaktır.


The Survival Hunter Games 2 Apk indir


Merdivenlerin tırmandığınız yanlarına dikkat etmeniz gerekiyor çünkü aniden gelip sizi vuracaklar. Bu bizi korkutacak ve oyuncular ayrıca başa çıkmak için yedek durumlar hazırlamalıdır. Dikkat çekici olan şey, oyunun her zaman doğru yönü bulabilmemiz için önerileri olmasıdır. Bu insanların yönünü görmek için haritaya yakından bakın. Hareket sırasında herhangi bir iz ortaya çıkarmamak için gizliliği de kullanırsanız yardımcı olur.


The Survival Hunter Games 2 apk android oyun Club


The Survival Hunter Games 2'deki göreviniz labirentte var olan herkesi yok etmek ve bir kahraman olmak. Silahı güvenilir bir arkadaş olarak kullanırsan yardımcı olur ve diğer silahlar da onunla birlikte gelir. 


The Survival Hunter Games 2 apk dayı


Dikkat çekici olan, bu silahların savaş sırasında her zaman sizi takip edecek olmasıdır. Oyuncuların bu sefer atanan görevi yerine getirirken daha rahat olmaları için tüm silahları yükseltmeleri gerekiyor. Survival Hunter Games 2, bu sayede her zaman hayatta kalma yönüne odaklanıyor gibi görünüyor. Oyuncular, oyunun ortaya çıkardığı önemli zorluklara katılır ve kendi eğlencelerini bulurlar. Oyuncuların bu savaşta mevcut olanları yok etmeleri ve zaferlerini talep etmeleri gerekiyor. Oyun, hızlı bir şekilde büyük bir kahraman olabilmeniz için bir sonraki tura geçmenizi her zaman destekler.


The Survival Hunter Games 2 indir (MOD, Mega Hilesi)


Bir önceki android oyun Gun Strike Atış Oyunları FPS APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar