Gun Strike Atış Oyunları FPS Para Hileli MOD APK [v3.0.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Gun Strike Atış Oyunları FPS Para Hileli MOD APK [v3.0.1] 1 Gun Strike Atış Oyunları FPS Para Hileli MOD APK [v3.0.1] 2 Gun Strike Atış Oyunları FPS Para Hileli MOD APK [v3.0.1] 3 Gun Strike Atış Oyunları FPS Para Hileli MOD APK [v3.0.1] 4

Gun Strike Atış Oyunları FPS Para Hileli MOD APK [3.0.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Akıllı telefonlar için son derece keskin 3D grafiklere sahip çevrimdışı bir atış oyunudur.


Gun Strike Atış Oyunları FPS 3.0.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
  2. Sınırsız Altın Hilesi

Gun Strike, akıllı telefonlar için son derece keskin 3D grafiklere sahip çevrimdışı bir atış oyunudur. Basit ve kullanışlı kontrollerle oyuncular, muazzam terörle mücadele savaş alanına her zaman katılacaklar. Komando timi ülkeyi bu tehlikeden kurtarabilecek mi? Barış herkesin hayatına geri dönebilir mi? Bu cevap, sürüş yeteneğinize bağlı olacaktır!


Gun Strike Atış Oyunları FPS v3.0.1 MOD APK


Gun Strike'da oyuncular özel bir komando takımında bir komandoya dönüşecekler. Bu sefer verilen görev, tüm teröristleri ve operasyon üslerini yok etmektir. Komando takımınız olağanüstü becerilere sahip en iyi takımdır. İlk olarak, her şeyi gerçek savaşa hazırlamak için eğitimden geçecek ve testleri tamamlayacaksınız. Bölge eğitimi size dokunmatik halka işlemi ile nasıl hareket edeceğinizi öğretecek, zıplamak için “zıpla” simgesine dokunun. Ayrıca silahla ateş etmeyi, gerektiğinde mühimmat ve silah değiştirmeyi de öğretiyor.


Gun Strike Atış Oyunları FPS Para Hilesi


Ekipman, özellikle silahlar kurulur. Tüfekler, pompalı tüfekler gibi pek çok ateşli silah türü vardır. Oyuncular, mevcut silah envanteri ve çeşitli stiller ile silahları değiştirebilirler. Ek olarak, sizin için gerekli ekipman, düşmanlardan gelen hasarı azaltmaya yardımcı olacak bir zırh ve bir miğferdir. Ayrıca savaşa giderken topçuları ve mayınları toplayabilir ve sıkıntı zamanlarında birçok düşmanı veya üslerini yok etmek için kullanabilirsiniz. Gücünüzü artırmak için teçhizatınızı silahlardan zırha yükseltin!


Gun Strike Atış Oyunları FPS Mermi Hilesi


Gun Strike'ınızda yok edilecek nesneler teröristlerdir. Agresif ve çok sayıda güçtürler. Teröristler her geçen gün daha da büyüyor ve geçtikleri alanlara eşit olduklarını iddia ederek bu ülkenin düzenini ve huzurunu değiştiriyorlar. Teröristler ayrıca büyük yıkıcı güce sahip birçok gelişmiş donanıma sahiptir. Silah depolamak ve güç toplamak için birçok kalkan üssü inşa ettiler.


Gun Strike Atış Oyunları FPS Hile Apk


Bu sefer komando ekibi, üslerinde birçok yöne saldırmak için küçük gruplara ayrıldı. Teröristleri vurmalı ve karargahlarını yok etmelisiniz. Teröristleri kökünden yok edin ki bir daha geri gelmesinler. Komandolar ve teröristler arasında bir savaş olmasına rağmen, bu çevrimdışı bir oyundur, bu nedenle birçok oyuncu arasında etkileşim olmayacaktır. Bjan'ın komando takımı sadece seninle yok edildiğinde, yine de kazanabiliriz. Tüm planlar ve benzersiz oyun sizin tarafınızdan gerçekleştirilecektir.


Gun Strike Atış Oyunları FPS Apk indir


Teröristler de karşı saldırıya geçecek. Böylece saldırılarından tamamen yaralanabilirsiniz. Bu hasarı azaltmanın tek yolu, onları saklanırken vurmaktır. Araziyi kendinize kalkan olarak kullanabilirsiniz. Takım arkadaşlarınızın nerede olduğunu takip etmenize yardımcı olmak için ekranın sol köşesinde bir mini harita var. Savaşı size karşı zaferle veya yenilgiyle hızla bitirmek için takım arkadaşlarınızla koordine edin. Dayanıklılığı geri kazanmak ve iyileşmek için envanterinizdeki ilk yardım kutusunu kullanın.


Gun Strike Atış Oyunları FPS Silah Hilesi


Fethetmek için birçok harita ve birçok savaş sizi bekliyor. Her alan farklı bir grafik tasarıma ve benzersiz donanıma sahip olacak. Aşağıdaki sitede teröristlere karşı yolculuğa devam etmek için mevcut konumda kazanın. Güzel 3D grafik tasarımı, titiz görsel ve ses efektleriyle Gun Strike, en sevilen çevrimdışı atış oyunu oldu ve olacak!


Gun Strike Atış Oyunları FPS indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Jurassic Survival Island APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar