Jurassic Survival Island Para Hileli MOD APK [v10.4]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Jurassic Survival Island Para Hileli MOD APK [v10.4] 1 Jurassic Survival Island Para Hileli MOD APK [v10.4] 2 Jurassic Survival Island Para Hileli MOD APK [v10.4] 3 Jurassic Survival Island Para Hileli MOD APK [v10.4] 4 Jurassic Survival Island Para Hileli MOD APK [v10.4] 5

Jurassic Survival Island Para Hileli MOD APK [10.4] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Tehlikeli yaratıkların olduğu gizemli bir adada yaşayacağınız ve kendi silahlarınızı bularak hayatta kalmanın bir yolunu bulacağınız, avlanma ve toplayıcılıkta size iyi destek olacak hayvanları toplayarak çekici bir hayatta kalma oyunudur.


Jurassic Survival Island 10.4 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
  2. Sınırsız Altın
  3. Sınırsız Elmas hilesi
  4. Reklamsız

Jurassic Survival Island, oyununda oyuncular zorlu bir adada hayatta kalabilmek ve hayatta kalabilmek için hayatta kalma becerilerini kullanmalıdır. Bu ada tehlikeli ve korkunç dinozorlarla dolu. Hiçbir şey almayacaksınız ve burada hayatta kalmanın ve hayatta kalmanın bir yolunu bulmalısınız. Hayatta kalmak için yiyecek bulmanız, avlanmanız, toplamanız ve silahlar yapmanız gerekiyor. Oyuncular, tehlikeli yerlerde gizemli maceralara katılma hissini yaşayacaklar.


Jurassic Survival Island v10.4 MOD APK


Jurassic Survival Island cazibesi, oyunculara çok gerçekçi bir deneyim ve bu adanın sertliğinin net bir simülasyonunu verecek 3D grafiklerle 3D tarzda tasarlanmış olmasıdır. Av, aksiyon, macera gibi türlerden sıkılıyorsunuz, sonra oynuyor ve Jurassic dinozor avı hayatta kalma atış oyununun tadını çıkarıyorsunuz. 


Jurassic Survival Island apk hile


Bu oyuna geldiğinizde, fikrinizi değiştirecek ve ona hayran kalacaksınız. Özgünlük, gizemli bir diyarı keşfetmek gibidir ve bu türü sevenler için mükemmel bir seçim olacaktır. Yüksek çözünürlüklü 3D stilindeki grafik tasarım, oyunculara yeni deneyimler sunar ve oyunun sertliğini açıkça hisseder.


Jurassic Survival Island Para Hilesi


Bu aşırı bir hayatta kalma oyunudur ve hayatta kalmak sandığınız kadar basit değildir. İhtiyacınız olan şey bu zorlu topraklarda hayatta kalabilmek için her şeyi yapmak. Temel amacınız bu gizemli adada hayatta kalmak için oldukça basit. Bu ada, hayatta kalmak için bulmanız ve kazanmanız gereken çeşitli temel kaynakları ve malzemeleri sağlar.


Jurassic Survival Island Elmas Hilesi


Yaşamla ölümün ince çizgisi arasında durur, daima korkar ve sağlığının durumunu düşünür. Her gün sağlıklı kalabilirsiniz ve her gün o dinozor adasındaki son gününüz olabilir. Ve şimdi, karakterinizin hayatta kalması sadece sizin gücünüze bağlı. Temel hedefiniz oldukça basit – ölümcül dinozor ormanında hayatta kalın. Bu orman çok sayıda temel kaynak ve malzeme sağlıyor: vahşi dinozor parkında saklı gizemi keşfedin.


jurassic survival island: dinosaurs & craft apk dayı


Her gün size farklı görevler verilecek; görevleri tamamlarken para ve altın kazanarak herhangi bir kaynak veya nesne satın alabiliyorsunuz... Adada hayatta kalma şansınız çok. Okyanusun ortasında çok sayıda bonus toplamanız ve bunları kahramanınızı yükseltmek için kullanmanız gerekiyor. 


Jurassic survival apk indir hileli


Ne kadar yüksek olursanız, hayatta kalma şansınız o kadar yüksek olur, bu yüzden verilen görevleri iyi bir şekilde tamamlamaya çalışarak mümkün olduğunca çok bonus almak için ne gerekiyorsa yapmalısınız.


Jurassic Survival Island Altın Hilesi


Oyunda ilerledikçe, ücretsiz Jurassic Dino görevlerinde ve 3D dinozor avı görevlerinde inşa edebileceğiniz ve atış silahlarınıza yerleştirebileceğiniz çeşitli türlerde ücretsiz av arena oyunu av silahları toplayabileceksiniz. 


Jurassic Survival Island Hile Apk


Dinozorları avlamak, kahramanınızı geliştirmenize ve bu zorlu adada hayatta kalma şansınızı artırmanıza yardımcı olacaktır. Dinozor avcısında, hem ücretsiz suikastçıları hem de Dino Jurassic suikastçılarını takip etmek için kullanabileceğiniz ücretsiz silahlar sunulacak.


Jurassic Survival Island Apk indir


Tamamen özgürsünüz ve gizemli Jurassic adasını keşfedebilirsiniz Oyun sağlığınızı izleyebilir, hayatta kalıp kalamayacağınızı görebilir Vahşi doğayı keşfedin, kahramanları yükseltmek için kaynakları kullanın, dinozor vadisini keşfedin. Dinozorda gerçekçi gündüz ve gece döngüsünün tadını çıkarın vadi Herhangi bir kaynak veya öğe satın almak için para ve altın kazanabilirsiniz


Jurassic Survival Island indir (MOD, Para - Elmas Hilesi)


Bir önceki android oyun Traffix Trafik Simülatörü APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar