War Tortoise 2 Para Hileli MOD APK [v1.05.02.5]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
War Tortoise 2 Para Hileli MOD APK [v1.05.02.5] 1 War Tortoise 2 Para Hileli MOD APK [v1.05.02.5] 2 War Tortoise 2 Para Hileli MOD APK [v1.05.02.5] 3 War Tortoise 2 Para Hileli MOD APK [v1.05.02.5] 4 War Tortoise 2 Para Hileli MOD APK [v1.05.02.5] 5 War Tortoise 2 Para Hileli MOD APK [v1.05.02.5] 6

War Tortoise 2 Para Hileli MOD APK [1.05.02.5] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Doğanın en büyük muharebe tanklarından biri olan Savaş Kaplumbağası'nın pilotusunuz!


War Tortoise 2 1.05.02.5 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
War Tortoise 2 – Idle Exploration Shooter'da birkaç hayvanın savaşına katılacağınız için keyifli bir atış deneyimi . Bu oyunun oynanışı, herhangi bir oyuncunun kolayca erişebileceği kadar basittir ve gerçekten de zamanla, birçok bölgede seyahat ederken güçlü düşmanlarla yüzleşmek için yeni güçler alacaklardır. Ek olarak, oyuncuların akıllı bir seçim yapmayı düşüneceği tamamen çeşitli bir yükseltme sistemi.


War Tortoise 2 v1.05.02.5 MOD APK


Savaş oyunlarında insanlar, içerideki ana karakterlerdir ve zamanlarını düşmanlarını silahlarla alt ederek geçireceklerdir. Bu, War Tortoise 2 oyununda belirli bir değişikliğe sahip olacak. Tam olarak, bir kaplumbağanın arkasında duran bir fareyi kontrol edeceksiniz; olağanüstü olan şey, bu karakterlerin tamamen silahlı olmasıdır. Fare, silahlardan yararlanacak ve hareket etme sorumluluğunu üstlenecek olan kaplumbağanın yanındaki düşmanları alt edecek.


War Tortoise 2 Para Hilesi


Oyuncular, oyundaki hayranlık uyandıran ortamı görebilmeleri nedeniyle herhangi bir oyuncunun keyif alacağı bir üçüncü şahıs bakış açısıyla karakteri kontrol edecekler. Aynı zamanda oyun, oyunculara tamamen gerçekçi bir deneyim yaşatmak için hayranlık uyandıran efektlere sahip bir hava sistemine de sahip. Ayrıca size yaklaşan düşmanları da gözlemleyebilirsiniz ve yukarıda beliren kırmızı simgeler bunu işaret edecektir. War Tortoise 2'de oyuncular, kaplumbağaya yaklaşan veya saldıran tüm düşmanları yenmenin bir yolunu bulmak için basit bir göreve sahip olacaklar. Ayrıca düşmanın yerini belirlemek için birçok faktör olacak yani oyunda silah merkezini belirli bir alana hareket ettirdiğinizde ve silahın merkezi kırmızıya dönerse o bölgede düşmanlar var demektir. Kırmızı ok sembolleri de görünüşlerini işaret eder ve bu iki unsur oyuncuya küçük düşmanları gözlemlemede yardımcı olur.


War Tortoise 2 Hile apk


Oyunda karşılaştığınız düşmanlar genellikle doğal dünyada çeşitli silahlarla donatılmış böceklerdir, bu yüzden çok tehlikelidirler ve her zaman size saldırmanın bir yolunu bulurlar. Aynı zamanda ateş ederken de silahınız son derece stabil çünkü uzaktaki düşmanları alt etmenize ve takım arkadaşlarınıza destek olmanıza yardımcı olacak. Ek olarak, zamanla birçok yeni mekanizmanın kilidini açacaksınız ve orada gücünüzü optimize etmenize ve daha fazla ve daha büyük düşmanlarla savaşmanıza yardımcı olacak yükseltme mekanizmaları var.


War Tortoise 2 apk indir


Zamanla, savaşta gücünüzü optimize etmeye yardımcı olan yükseltmeler bulacaksınız. War Tortoise 2'nin benzersiz bir özelliği, silahları yükseltme, asker çağırma veya atıcının gücünü yükseltme gibi birçok farklı faktörün karakterin gücünü etkilemesidir. Böylece bu unsurları yavaş yavaş öğrenecek ve savaşta satın almak için gerekli şeyleri seçeceksiniz. Ayrıca belirli sayıda düşman öldürdükçe kazandığınız para da zamanla artıyor. Atıcının seviyesine gelince, o seviyeye ulaştığında istatistikleri otomatik olarak artacak ve ekranın sağ tarafının hasarının değiştiğini göreceksiniz. Ayrıca genel yükseltme bölümünde, diğer istatistiklerle birlikte verdiğiniz hasar için yükseltme yapabilir ve belirli bir tür minyon çağırma seçeneğine sahip olabilirsiniz. Yükseltme, ortaya çıkan güçlü düşmanlarla karşılaşacağınız için normal bir şeydir ve yeterince hasar vermeye ve becerileri etkinleştirmeye odaklanmanız gerekir.


War Tortoise 2 İndir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Zombie Combat Simulator APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar