Global War Simulation PREMIUM Full MOD APK [v27]

Puan: 4.40 (Oylar: 5)
Global War Simulation PREMIUM Full MOD APK [v27] 1 Global War Simulation PREMIUM Full MOD APK [v27] 2 Global War Simulation PREMIUM Full MOD APK [v27] 3 Global War Simulation PREMIUM Full MOD APK [v27] 4 Global War Simulation PREMIUM Full MOD APK [v27] 5 Global War Simulation PREMIUM Full MOD APK [v27] 6

Global War Simulation PREMIUM Full MOD APK [27] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyun, sömürge mücadelelerinin ortasında kaosla dolu bir dünyada geçiyor.


Global War Simulation PREMIUM 27 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Full / Tam Sürüm. 21 TL değerinde olan bu oyun ücretsizdir.
Global War Simulation PREMIUM, bugün piyasada bulunan viral bir savaş simülasyon oyunudur. Bu oyunda oyuncular şiddetli bir savaş sahnesi yaşayacaklar. Geniş bir ulusa liderlik etmeniz gereken yer, dünyadaki her savaşta zafer kazanmak için ordunuzu eğitin ve yönlendirin. Eşsiz bir strateji türüne sahip savaş oyunları arıyorsanız, bu en iyi seçimdir.


Global War Simulation PREMIUM v27 MOD APK


Simülasyon tarzı Global War Simulation PREMIUM, sömürge mücadelelerinin ortasında kaosla dolu bir dünyada geçiyor. Oyun, aralarından seçim yapabileceğiniz birçok farklı kıtadan 100'den fazla ülke ile tarihi savaşların olaylarının ve kilometre taşlarının tüm temellerini simüle ediyor. Oyuncuların, her ülkenin önde gelen silahlı örgütlerini içeren özel askeri kurslara katılmalarına izin verilir.


Global War Simulation Premium APK para hilesi


Ayrıca oyun, zırhlı tanklar, savaşçılar, savaş gemileri ve büyük yıkıcı güce sahip birçok silah da dahil olmak üzere ondan fazla farklı askeri birlik sunuyor. Ayrıca oyuncular, ekonomik ve askeri gücünü artırmak için birçok farklı ülkeye dayalı 55 araştırma ile stratejik destek de alıyor. Ve daha birçok destekleyici faktör sizi bekliyor.


Global War Simulation Premium APK Android oyun CLUB


Kolay oynanabilirliğe sahip diğer simülasyon oyunlarından farklı olarak, Global War, oyuncuların çeşitli savaş stratejileri hakkında sağlam bir bilgiye sahip olmalarını gerektirdiğinde ihtişamını gösterir. Oyuncunun başarması gereken tek hedef, her bir unsurdan yararlanmak ve dünya çapındaki her ülkeyi fethetmek için akıllı bir yaklaşım geliştirmektir. Bunun için seçtiğiniz arazideki her sektörü sıkı bir şekilde yönetmelisiniz.


Global War Simulation Premium APK dayi


Sırada, savaşmak üzere olduğunuz ülkedeki durumla ilgili tüm bilgileri istihbarat için casusları görevlendirmek var. Hava, kara ve deniz olmak üzere üç ana yolda büyük ölçekli silahları silahlandırarak bir saldırı gerçekleştirerek savaşın patlak vermesini başlatın. Ayrıca ticari işlemler ve daha birçok faydalı faaliyet gerçekleştirebilirsiniz.


Global War Simulation PREMIUM APK Son Sürüm


Global War Simulation PREMIUM'a gelince, oyuncular savaşın nasıl ağladığı konusunda liderlik rolünü denemenin yanı sıra, birçok alanda yatırım stratejileri ile gerçek girişimciler olma fırsatına da sahip oluyorlar. Oyuncular mal yaratmak ve ekonomiyi geliştirmek için fabrikalar kurabilirler. Veya dünyadaki birçok ülke arasındaki ticari işlemlerden ekstra gelir elde edin. Ve ulusal savunma, eğitim, turizm ve daha pek çok temel alana yatırım yapın.


Global War Simulation PREMIUM Apk Hile


Oyun, eksiksiz bir savaş destek ekipmanına sahiptir, ancak aynı zamanda gerçek bir ülkenin siyasi örgütleri sistemini de içerir. Her düzeyde konseylerin ortaya çıkmasıyla, seçim örgütleri, birçok ülke arasında konsolosluklar. Sadece bu değil, oyun aynı zamanda sınır güvenliği, kişisel mahremiyet, vergiler ve banka kredisi sağlar ve oyuncuların görevleri gerçekleştirirken keşfedecekleri diğer birçok faktör.


Global War Simulation PREMIUM apk indir


Global War Simulation, bugün piyasadaki en destansı savaş simülasyon oyunlarından biri olarak görülebilir. Oyun, bir savaş oyunu için gereken tüm detayları içerir. Ayrıca, görüntü ve ses efektlerinin mükemmel kombinasyonu da oyunculara harika bir deneyim sunuyor.


Global War Simulation PREMIUM'u İndir (Full - Tam Sürüm)


Bir önceki android oyun Denizde Hayatta Kalma APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 5 Oylar ve 1 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
1
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0

"Global war simulation premium"

Giras

2 yıl önce

Why every i tap START game always force close?? My phone redmi note 5 pro root

Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar