Arrow War Para Hileli MOD APK [v2.3]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Arrow War Para Hileli MOD APK [v2.3] 1 Arrow War Para Hileli MOD APK [v2.3] 2 Arrow War Para Hileli MOD APK [v2.3] 3 Arrow War Para Hileli MOD APK [v2.3] 4

Arrow War Para Hileli MOD APK [2.3] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Şehir savunmasını mobil cihazlarda birleştiren bir strateji oyunudur.


Arrow War 2.3 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi

Arrow War'ın oynanışı, aynı operasyonla Plants vs Zombies'e benzer. Ayrıca, düşmanı yok etmek için hareketsiz durabilir ve yayı vurabilirsiniz. Ana saldırı için duvarda sadece 5 okçu olacak ve daha sonra ekstra destek için kalenin hemen altında birkaç küçük canavar olacak.


Arrow War v2.3 MOD APK


Arrow War oyununda ne kadar çok düşman öldürürseniz, silahınızı (burada yay ve ok) birçok farklı saldırı gücüne yükseltmek için o kadar çok fırsatınız olacak. Oyuncular, savaşa girmeden önce ana askerleri için yay ve ok seçmelidir. Ve akıllıca veya akıllıca seçim yapmak sizi düşmandan önce zafere veya yenilgiye götürecektir.


Arrow War Para Hilesi


Oyunda kademeli olarak yükseltilen silahlar çok çeşitlidir: normal oklardan, zehirli oklara veya düşmanları donduran oklara veya normalden daha yüksek hasar veren süper oklara yükseltebilirsiniz… Tüm bu silahlar 5 kişilik bir kadro ile karıştırıldığında balçık askerler mükemmel standart bir oluşum yapacaktır.


Arrow War Altın Hilesi


Silahlara ek olarak, askerlerin becerilerini de yükseltiyoruz. Bu beceriler bir turda birçok kez kullanılabilir, ancak bunları her kullandığınızda askerlerin enerjisinin bir kısmını tüketeceğinizi ve iyileşmek için zamana ihtiyacınız olacağını unutmayın.


Arrow War Hile Apk


Utanarak gücünüzü geri kazanmayı (yani iyileşmeyi) beklerken, düşmanlar takım arkadaşlarınızın kafasını karıştıracak ve safları dağıtacak gibi görünecek. Bu oyunu oynarken yaşayacağınız kalıcı duygu budur.


Arrow War Apk indir


Düşmanların, sahip olduğunuz yükseltmelerden daha düşük olmayan tüm boyutlar, renkler, silah türleri ve becerilerle giderek daha fazla sayıda, güçlü ve daha hızlı hareket edeceklerinden bahsetmiyorum bile. Özetle, düşmanları yok edecek kadar hızlı ve güçlü bir şekilde saldırmazsanız ve onlara size geri saldırma şansı verirseniz, o canavarlar sizi hemen ve ellerinde ne varsa hemen öldürürler. Tüm askerleriniz öldüğünde oyun biter.


Arrow War indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Sharpshooter Blitz APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar