Ultimate Basketball General Manager Premium Hileli MOD APK [v1.2.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Ultimate Basketball General Manager Premium Hileli MOD APK [v1.2.1] 1 Ultimate Basketball General Manager Premium Hileli MOD APK [v1.2.1] 2 Ultimate Basketball General Manager Premium Hileli MOD APK [v1.2.1] 3 Ultimate Basketball General Manager Premium Hileli MOD APK [v1.2.1] 4 Ultimate Basketball General Manager Premium Hileli MOD APK [v1.2.1] 5 Ultimate Basketball General Manager Premium Hileli MOD APK [v1.2.1] 6

Ultimate Basketball General Manager Premium Hileli MOD APK [1.2.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bağımlılık yapan takım ve derinlemesine spor yönetimi oynanışı ile ücretsiz bir çevrimdışı basketbol sim oyunudur.


Ultimate Basketball General Manager 1.2.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Premium kilidi açıldı.
Rüya gibi bir basketbol takımına sahip olmak ve yönetmek ister misiniz? Doğru yere geldiniz; Ultimate Basketball General Manager – Sport Sim size mükemmel bir simülasyon oyununun en iyi deneyimini yaşatacak. Bu yeni sürüme sahip oyun, bazı hataları düzeltti ve çekici özellikler ekledi.


Ultimate Basketball General Manager v1.2.1 MOD APK


Ultimate Basketball General Manager bir basketbol simülasyon oyunudur. Bu oyuna geldiğinizde profesyonel bir basketbol menajeri olacaksınız. Tıpkı gerçek bir operatör gibi yönetim işlemlerini gerçekleştirmek için tam yetkiye sahip olacaksınız. Tüm ekibin tam bir lideri ve yöneticisi olduğunuz için ekibinizin gelişimi tamamen sizin kontrolünüz altındadır. Yaptığınız her seçim kritiktir. Tüm sıralamalara hakim olmak için sağlam ve uzun ömürlü bir basketbol takımı oluşturalım!


Ultimate Basketball General Manager Para Hilesi


Bu, bir kez denemeye değer ücretsiz bir çevrimdışı oyundur. Yapacak çok şeyiniz ve göz önünde bulundurmanız gereken birçok kararınız olduğunda basketbol takımı menajeri olmak kolay değildir. Bir düşünün, siz olsaydınız, fiyatı yüksek bir süperstar mı yoksa popüler olmayan ama ucuz bir yıldız mı seçerdiniz? Harcama veya tasarruf etme, her yıl işe alma veya uzun vadeli insanlar bulma arasında karar vermeniz gerekecek. Seçim senin.


Ultimate Basketball General Manager Hile apk


Gerçek bir menajer gibi, Ultimate Basketball General Manager takımınız üzerinde her gün tam kontrol sahibi olmanızı sağlar. Bir rüya takımı yaratma fırsatına sahip olacaksınız; süperstar veya çaylak sonuçta sizin seçiminizdir. Çaylakları seçerseniz, tam potansiyellerini ve potansiyellerini keşfetmelerine ve geliştirmelerine yardımcı olmak için onları eğitme şansına sahip olacaksınız. Ayrıca eğitmenleri işe alabilir ve gerektiğinde yükseltebilirsiniz; Ayrıca istediğiniz zaman yeni bir eğitmen değiştirebilirsiniz.


Ultimate Basketball General Manager apk indir


Ayrıca sponsorlarla anlaşma yapmaktan gelir ve giderleri yönetmeye, yükseltme ve eğitime kadar finansal faaliyetlerin kontrolü sizdedir. Ayrıca her sezon için arena, spor salonu ve hastaneye kadar 8 diğer tesisin yükseltilmesini de yönetmelisiniz. Sahiplerin ve hayranların iyi duygularını korumaya çalışmak önemli bir şeydir; bu size birçok fayda sağlayacaktır. Ayrıca oyuncuların, antrenörlerin tüm bilgileri referansınız için mevcuttur. Cazip yıllık ödüller var; bir hedef belirle ve şimdi kazan.


Ultimate Basketball Manager premium APK


Ultimate Basketball General Manager'ın yükseltilmiş versiyonu, oyuncuların heyecanını artıran birçok çekici özellik ekledi. Daha alakalı olmak için geliştirilmiş oyun zorlukları. Daha fazla rekabet gücü için lider tabloları da eklendi. "Legends Seasons tüm zamanların panosu" ve "Legends Seasons kişisel zaman panosu"nu içerir. Her oyuncuya meydan okumak için daha zor zorluklar da eklenir. Oyun motoru da dikkatlice düzenlenmiştir. Ayrıca oyundaki bazı küçük hatalar da oyunu daha mükemmel bir şekilde mükemmelleştirmek için geliştirici tarafından düzeltildi.


Ultimate Basketball Manager Son Sürüm apk


Rüya gibi bir basketbol takımına sahip olmak artık çok uzak değil. Ultimate Basketball General Manager size harika deneyimler yaşatacak. Sizin için çok iş ve çok zor seçimler olacak; aklınızı kullanın ve yönetimin daha yönetilebilir hale gelmesi için belirli stratejiler oluşturun.


Ultimate Basketball General Manager'ı İndirin (MOD, Premium Kilidi Açıldı)


Bir önceki android oyun Driving School 2017 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar