Merge Tanks Para Hileli MOD APK [v2.17.0]

Puan: 3.00 (Oylar: 2)
Merge Tanks Para Hileli MOD APK [v2.17.0] 1 Merge Tanks Para Hileli MOD APK [v2.17.0] 2 Merge Tanks Para Hileli MOD APK [v2.17.0] 3 Merge Tanks Para Hileli MOD APK [v2.17.0] 4 Merge Tanks Para Hileli MOD APK [v2.17.0] 5 Merge Tanks Para Hileli MOD APK [v2.17.0] 6

Merge Tanks Para Hileli MOD APK [2.17.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Özellikle muharebe tanklarını sevenler için eğlenceli anlar yaşatacak. Savaş makineleri yapın ve devasa bir savaş gemisi yaratın.


Merge Tanks 2.17.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
  2. Sınırsız Elmas Hilesi

Merge Tanks, güçlü muharebe tanklarını seven ve bunlara deli olanların tutkusunu tatmin edecek bir oyundur. Keşfetmeniz ve savaşa girmek için güçlü bir makine seçmeniz için farklı şekil ve modellere sahip yüzlerce tank var. Senin görevin, gerçek bir iş adamı rolünde başarılı olmak ve herhangi bir savaşta hazır olmak için daha kaliteli makineler yapmak.


Merge Tanks v2.17.0 MOD APK


Tankın çok tanıdık bir araç olduğu ve savaşlarda ya da maçlarda sıklıkla kullanıldığı söylenebilir ancak bu sadece her ordu için geçerli. Gerçekte kullanabilmek ve görebilmek için herkesin imkanı yok. Bu nedenle, Merge Tanks, oyuncuların ihtiyaçlarını karşılamak için şiddetli savaşlara sahip bir tank modeli getirdi. Sadece bir kez değil, aynı zamanda muazzam güce sahip birçok muharebe tankı türüyle güçlü zırhlınızı da inşa edebilirsiniz.


Merge Tanks Apk Para Hilesi


Oyuna gelirken, büyük savaş gemilerini kontrol eden ve savaşlarda savaşma araçlarını sağlayan kişi olarak önemli bir rol üstleneceksiniz. Senin görevin mükemmel olmak için araçları toplamak ve güçleri güçlendirmektir. Daha büyük ve daha yetenekli bir tank oluşturmak için aynı tipteki iki tankı birleştirin. Tanklarınız maksimum seviyeye ulaşana ve sizi savaşa sokacak kadar güçlü olana kadar bu şekilde birleşmeye devam edin.


Merge Tanks Altın Hilesi


Bu oyuna gelirken kaçırılmaması gereken heyecan verici bir şey, aralarından özgürce seçim yapabileceğiniz farklı türde savaş araçlarının geniş koleksiyonudur. Üretici, en iyi deneyimi sağlamak için Leviathan, KV-44, Tiger, Gerand ve daha fazlası gibi çok çeşitli modeller sunar. Özellikle her araba, oyunculara heyecan katmak için titizlikle ve dürüst bir şekilde tasarlanmıştır.


Merge Tanks Hile Apk


Buna ek olarak, yaratıcı olma özgürlüğüne de sahipsiniz çünkü hepsi eksiksiz bir tank yaratmanız için tam donanımlıdır. Savaş gemisini istediğiniz şekilde tamamlamak için araç modelinin montajı ve motor eklenmesi gibi birkaç aşama olacak. 


Merge Tanks Elmas Hilesi


Herhangi bir araç bir değere sahip olacaktır çünkü yaratıldıktan sonra bir araba çok fazla kar ve önemli bir gelir elde etmenize yardımcı olacaktır. Bu nedenle, mümkün olduğunca çok sayıda en iyi tankı hızla oluşturmak ve garajınızı doldurmak en iyisidir.


Merge Tanks Apk indir


Merge Tanks'taki göreviniz, büyük boy ve güçte tanklar oluşturmak için birleşmektir, ancak bu tamamen anlamsız olmayacaktır. Her araba tamamlandıktan sonra, harcadığınız çabaya karşılık gelen bir ödül de alacaksınız. Bu miktar sadece bununla kalmayacak, sadece bir veya birkaç tank değil, çok sayıda zırhlı oluşturduğunuzda artacaktır.


Merge Tanks Tank Hilesi


Kendinize çok para kazandırdığınızda, bunları daha fazla yeni araç satın almak veya istediğiniz ihtiyaçları karşılamak için kullanmanız için de bir fırsattır. Her farklı seviye, kolaydan karmaşığa birçok zorluk getirecek ve denerseniz mükemmel sonuçlar elde edeceksiniz. Şimdi hedefiniz, dünyanın en iyi tank yaratıcılarından biri olmak ve büyük bir servete sahip olmaktır.


Merge Tanks Apk Dayı


Tanklar söz konusu olduğunda, birçok insan çoğu zaman hemen, birçok yaş için uygun olmayan kanlı savaşları ve şiddetli sahneleri düşünür. Ancak bu oyunda, bu tanım tam tersidir ve herhangi bir şiddet sahnesi görmeyeceksiniz. Oyundaki 3D grafikler, oyuncuya heyecan duygusu getirmek için kaliteli görüntülerle birlikte titizlikle yatırılmıştır.


Merge Tanks indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Idle Brick Breaker APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar