Raid & Rush Reklamsız Hileli MOD APK [v1.1.20]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Raid & Rush Reklamsız Hileli MOD APK [v1.1.20] 1 Raid & Rush Reklamsız Hileli MOD APK [v1.1.20] 2 Raid & Rush Reklamsız Hileli MOD APK [v1.1.20] 3 Raid & Rush Reklamsız Hileli MOD APK [v1.1.20] 4 Raid & Rush Reklamsız Hileli MOD APK [v1.1.20] 5

Raid & Rush Reklamsız Hileli MOD APK [1.1.20] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Size kaynaklarınızı korumak için savaşmalarını emreden bir savaşçı ordusu verir.


Raid & Rush 1.1.20 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Reklamsız. Reklam izlemeden ücretsiz hediyelerin sahibi olabilirsiniz.

Raid & Rush, oyuncular arasında bitmeyen savaşları içeren iki heyecan verici aktiviteye sahiptir. Farklı güçlere sahip karakterlerden oluşan kendi takımınızı oluşturacak ve ödülleri almak için herhangi bir maça katılmayı kabul edeceksiniz. Ek olarak, atanan görevleri düzenli olarak tamamlamak, oyunculara sayısız fayda sağlar. Hata düzeltmeleri ve özel özellikler eklenmiş bu yeni sürümde daha iyi bir deneyim için şimdi bir ekip oluşturun ve yönetin!


Raid & Rush v1.1.20 MOD APK


Yaklaşan Raid & Rush maçlarının deneyimini daha eksiksiz tamamlamak için bu yalnızlığın hızlı bir şekilde güçlü bir kahraman ekibiyle değiştirilmesi gerekiyor. Her yerden, her türlü güçlü yönü olan herkesi işe alın, ancak yetenekleri taramak için birkaç küçük gereksinim belirlemenizi öneririz. Ancak, işi altınlarınızı düşmanlardan korumak olan büyük bir adamı asla unutmayın; sen savaşmakla meşgulken herkes onları çalmak istiyor.


Raid & Rush Para Hilesi


Görevleri gerçekleştirmenin yanı sıra ekip oluşturmanın gerekliliklerini yerine getirmek size daha fazla altın kazandıracak. Seviye atlamak ve daha fazla silah satın almak için altın ve yıldız biriktirin. Her gün tamamlamanız gereken yeni bir dizi görev olacak, ödüller için endişelenmeyin, her zaman cömerttirler ve sizi mutlu ederler! Ayrıca gizli hediye sandıkları açma hakkı verildiğinde her güne katılmak daha keyifli olacaktır.


Raid & Rush Silah Hilesi


Hızlı bir şekilde takım oluşturmak ve maçları açmak için her zaman saatlerce çevrimiçi arkadaşlarınız olsun. Raid & Rush sizi asla fazla boş bırakmayacağından bu yarışmalar son derece zorlu olacak. 


Raid & Rush Kahraman Hilesi


Farklı seviyelerdeki farklı düşmanlar karşısında daha fazla güven kazanmak için ihtiyaç duyduğunuz becerileri öğrenin. Güç ve mana her zaman maksimumda tutulur, böylece sıkışıp kaldığınızda savaş düşmez; onu koruyarak, gelgiti çevirebilirsin!


Raid & Rush Hile Apk


Raid & Rush'ın kaotik dünyasında, altın tutmak ve takım arkadaşları bulmak, kahramanları yükseltmek ve zorlukların üstesinden gelmek zorunda olan çok fazla aktivite sizi bekliyor. Bazen masmavi gökyüzüne bakın; o haritada yeni yerleri ziyaret etme ihtiyacına yardımcı olmak için arazinizin üzerinden birkaç sıcak hava balonu geçer; Hepsini keşfetmeye cesaretin var mı, yok mu?


Raid & Rush Apk indir


Çoklu oyun modları için destek, ancak herkes normal modun tadını çıkarıyor gibi görünüyor, bu yüzden onları trende ayak uyduracak şekilde yükseltmek yapacağız. Kendiniz için hedefler belirleyin ve kadroyu sıralamanın zirvesine çıkarmak için çalışın; en güçlü sen olacaksın. Kültürleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için arkadaş edinmeyi ve diğer oyuncularla sohbet etmeyi unutmayın!


Raid & Rush Apk Son Sürüm


Raid & Rush, istediğiniz zaman deneyimlemeniz, savaşa katılmanız, verilen görevlerden altın toplamanız, bunlardan büyümeniz ve ekibinizi en sağlam karaktere dönüştürmeniz için hazır. Kendiniz kaydolmaya çalıştığınızda birçok teşvik olacaktır. Oynadıktan sonra bıraktığınız incelemelere her zaman göz kulak oluyoruz ve bunları bir sonraki sürümde uygulayacağımıza söz veriyoruz; Dört gözle bekliyoruz!


Raid & Rush indir (MOD, Reklamsız)


Bir önceki android oyun OWRC Open World Racing APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar