The Dread Hospital Horror Hileli MOD APK [v14.0241]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
The Dread Hospital Horror Hileli MOD APK [v14.0241] 1 The Dread Hospital Horror Hileli MOD APK [v14.0241] 2 The Dread Hospital Horror Hileli MOD APK [v14.0241] 3 The Dread Hospital Horror Hileli MOD APK [v14.0241] 4 The Dread Hospital Horror Hileli MOD APK [v14.0241] 5 The Dread Hospital Horror Hileli MOD APK [v14.0241] 6

The Dread Hospital Horror Hileli MOD APK [14.0241] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bu korku oyununda hastanede saklanan bazı perili karakterleri keşfedin ve onları çabucak yok edin.


The Dread Hospital Horror 14.0241 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Düşmanlar atak yapamaz
The Dread Hospital Horror oyununa gelen oyuncular, arkasındaki binlerce gizemli hikaye ile hem eğlenme hem de rahatlama fırsatı bulacaklar. Bazı kilitli odaların kilidini açmanız ve her karmaşık bulmacayı tamamlamayı açıklamanız gerekiyor. Bu perili hastane alanından kaçmak için kendinize bir eşya bulmanız ve ardından onu kullandığınız yeri bulmanız gerekiyor. Eşleşirlerse, bu tehlikeli karanlık yerden çabucak kurtulacaksınız.


The Dread Hospital Horror v14.0241 MOD APK


The Dread Hospital Horror'a katılırken, yeni bir dünyaya girecek ve her zaman her zaman meydana gelen birçok risk ve tehlikeyle yüzleşmek zorunda kalacaksınız. Bu hikayenin içeriği, karanlık ve karanlıkla dolu perili bir hastanede kapana kısılmış olmanız ve kendinizi hızlı bir şekilde kurtarmanın bir yolunu bulmanız gerektiğidir. Bu oyunun deneyimi sırasında, sürekli olarak birçok korkunç durum meydana geldiğinde onu son derece eğlenceli ve gerilim dolu bulacaksınız. Tutkunuza göre eğlenmekten ve sonuna kadar oynamaktan çekinmeyin.


The Dread Hospital Horror Para Hilesi


Bu karanlık hastanede hemşirenin karakterine dikkat etmek en iyisi olacaktır. Bu kötü karakter, peşinizden koşmanız ve sizi hızla yok etmeniz için sizi arıyor. Bu tehlikeli durumda, günü kurtarmak için masanın altına, dolabın içine veya yatağın altına saklanmanız gerekiyor. Her iki durumda da sizi öldürecek, bu yüzden rakibinizin getireceği herhangi bir saldırıya direnmek için çok sakin ve kendinden emin bir zihin hazırlamanız gerekiyor. Bu karanlık ve korkutucu yerden kaçmak için zengin oyun stratejileri planlayın ve bulun.


The Dread Hospital Horror Hile Apk


Dread, birçok yeni ve heyecan verici bulmaca sunarak kaçmanıza izin verecek. Bu korkutucu kapıdan hızlı bir şekilde çıkmak için oyuncudan cevaplamasını ve en doğru sonuçları vermesini isteyin. Her bulmaca, en kısa sürede düşünmeniz ve ardından onları harika bir şekilde tamamlamanız gereken zor bir meydan okuma olacaktır. Lütfen tüm engelleri aşmak, huzurlu bir hayatın tadını çıkarmak ve hastanenin karanlık ve unutulmaz sahnesinden kaçmak için en uygun cevapları seçin.


The Dread Hospital Horror Apk indirBu oyunun yapımcıları, hayaletlerle dolu bir hastanede korkunç sahnelerle dolu bir grafik yarattılar. Tüm karakter görüntüleri net ve gerçekçi bir şekilde gösteriliyor ve oyuncuların bu alanda ortaya çıkan tehlikeyi hissetmelerini sağlayan karanlık bir alan yaratıyor. Ayrıca, renk canlıdır ve korkuyu artıran ve korkunç hayaletlerin musallatıyla dolu koyu bir renk getirir. Ek olarak, süper ürkütücü arka plan müziği, bu oyunu daha da korkutucu ve heyecanlı hale getirerek oyuncuların en iyi oyundan zevk almasına yardımcı oluyor.


The Dread Hospital Horror Apk Son Sürüm


The Dread Hospital Horror'a gelince, bu oyundaki baskıyı ve korkunç durumları azaltmak için arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz. Tek bir cihazda birlikte oynayabilir ve programın karmaşık zorluklarını aşmak için birbirinize yardımcı olmak için tüm tehlikeli durumlarda birbirinizi destekleyebilirsiniz.


The Dread Hospital Horror indir (MOD, Düşman Hilesi)


Bir önceki android oyun Brothers in Arms 3 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar