Blockem All Para Hileli MOD APK [v1.96]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Blockem All Para Hileli MOD APK [v1.96] 1 Blockem All Para Hileli MOD APK [v1.96] 2 Blockem All Para Hileli MOD APK [v1.96] 3 Blockem All Para Hileli MOD APK [v1.96] 4 Blockem All Para Hileli MOD APK [v1.96] 5 Blockem All Para Hileli MOD APK [v1.96] 6 Blockem All Para Hileli MOD APK [v1.96] 7

Blockem All Para Hileli MOD APK [1.96] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Sürekli olarak başkalarının gol atmasını engelleyen bir basketbol oyuncusu rolünü oynamanıza olanak tanır. Rakibinizin gol atmasının birçok yolu vardır ve birçok oyun içi öğenin kilidini açabilirsiniz.


Blockem All 1.96 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
  2. Faul Yok

Block'em All, oyuncuların engellemek zorunda kaldığı zor puanlama durumları sunar. Rakibinizin topu potaya sokmasını engellemenin ve etkileyici ödüller kazanmanın yollarını bulacaksınız. Aynı zamanda, rakiplerin sayısı ve gol atma şekli sürekli görünecek ve değişecek, bu da adapte olmanızı ve reflekslerinizden yararlanmanızı gerektirecektir. Karakterinizi kişiselleştirmek için kilidini açabileceğiniz birçok öğe var.


Blockem All v1.96 MOD APK


Block'em All'da oyuncu bir basketbol oyuncusu rolünü oynayacak ve diğer sporcuları engellemek için bu oyunda işiniz basit. Basketbol ağınızda puan toplamaya çalışacaklar, bu yüzden onları durdurmak için çeşitli eylemlerde bulunacaksınız. Aynı zamanda, sepette gol atabilmek için dikkatli olmanızı ve etkilerini önlemek için belirli yargılara sahip olmanızı gerektiren birçok gol türü vardır.


Blockem All Para Hilesi


Oyunu tek elle deneyimlemek için çok fazla buton kullanmanıza gerek kalmayacak. Spesifik olarak, kaydırmanızı yapmanız gerekecek ve hemen atlet, kaydırdığınız yöne atlayacaktır. İki karakter birbirine değdiği ve bildirim geldiği sürece engelleme işlemi başarılıdır. Birbirinden farklı birçok nesneyi bulup onların gol atmasını engelleyeceksiniz ve bazen bu oyunda çok zorlanacaksınız.


Blockem All Altın Hilesi


Block'em All'da birçok farklı rakiple karşılaştığınızı söyleyebilir ve onların sepetinize atmaya çalıştıkları zamanları engellemeye çalışabilirsiniz. Rakibin gol sürecini başarısız kılmak için bu karakterlerin hareketlerini gözlemlemeniz ve doğru zıplama açısını seçmeniz gerekecek. 


Blockem All Seviye Hilesi


Aynı zamanda oyunun spor oyunlarından farklı bir ortamı da var bu yüzden oldukça komik hareketler olduğunu görebiliyorsunuz ve kolayca sepete atlayabiliyorsunuz. Bu oyunda farklı türde rakiplerle karşılaşmanız gerekecek ve hepsinin dikkat etmeniz gereken farklı özellikleri var. 


Blockem All Hile Apk


Spesifik olarak, bir rakibin topu sepete atması için zıplamasını çabucak durduracaksınız, ancak bazen bir dizi başka oyuncu göreceksiniz. Bu nedenle dinlenmeyecek, onları engellemeye devam edeceksiniz. Ayrıca yüksek isabet oranına sahip bazı basketbol atış makineleri buluyorsunuz ve size birçok zorluk yaşatabiliyor.


Blockem All Apk indir


Diğer kötü düşman, daha uzun bir karaktere sahip basketbol makinesine benzer ve dikkatli olmanız gereken birçok farklı atışa sahiptir. Farklı saldırı yöntemlerine sahip çok sayıda düşmana sahip olmak, oyuncular için zorluklara neden olacak ve aynı seviyeyi tekrar yaşamalarını sağlayacaktır. Aynı zamanda, kendinize bazı kalp istatistikleri alacaksınız ve rakibinizi her durduramadığınız zaman bir puan kaybedeceksiniz. Bu puan tamamen kaybolduğunda başarısız olacaksınız.


Blockem All Faul Hilesi


Block'em All'da seviyeyi iyi tamamladığınızda, belirli bir miktarda elmas alacaksınız ve elbette herkes bunu bu oyunda kullanmak isteyecektir. Oyunda atletler, kollar, şapkalar ve daha pek çok öğenin kilidini açabilirsiniz. Bu nedenle oyuncular, oyun ekranında heyecan verici yeni deneyimler yaşamak için sporcularını özelleştirecekler. Ayrıca, bazı durumlarda bazı öğelerin de göründüğünü görürsünüz.


Blockem All Apk Son Sürüm


Bu oyunu deneyimledikçe, bazen alabileceğiniz eşyaları bulmak olacak ve birçok seçenek ile tereddüt etmek zorunda kalacaksınız. Hem eşyaları toplamanız hem de rakibinizi nasıl engelleyeceğinizi seçmeniz gerekecek, bu nedenle bazen rakibinizden önce belirli bir dezavantajda olacaksınız. Bu nedenle oyun, oyuncuların öngöremeyeceği birçok zorluğu beraberinde getiriyor ve saldırıları en iyi şekilde ele almak için refleks becerilerini kullanmaları gerekecek.


Blockem All indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Niffelheim APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar