Battle Legion - Mass Battler Mega Hileli MOD APK [v2.7.7]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Battle Legion - Mass Battler Mega Hileli MOD APK [v2.7.7] 1 Battle Legion - Mass Battler Mega Hileli MOD APK [v2.7.7] 2 Battle Legion - Mass Battler Mega Hileli MOD APK [v2.7.7] 3 Battle Legion - Mass Battler Mega Hileli MOD APK [v2.7.7] 4 Battle Legion - Mass Battler Mega Hileli MOD APK [v2.7.7] 5 Battle Legion - Mass Battler Mega Hileli MOD APK [v2.7.7] 6

Battle Legion - Mass Battler Mega Hileli MOD APK [2.7.7] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Devasa 100v100 Birim Savaşları - Bir ordu kurun ve boşta savaşmasını izleyin.


Battle Legion 2.7.7 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. MENÜ MODU
  2. Hasar çarpanı hilesi
  3. Tanrı modu
Battle Legion, ordunuzu birçok düşmanı fethetmek ve birçok farklı diyarda seyahat etmek için kullanacağınız boşta oynanışa sahip bir strateji oyunudur. Düşmanla karşılaşmadan önce stratejinizi tamamlamanız zaman alacak ve bu size zafer kazandıracak. Aynı zamanda, gücü artırmak ve taktikleri çeşitlendirmek için yeni birlikler de toplayabilirsiniz. Gerçekten de yeni çağın yeni orduları sizi memnun edecek.


Battle Legion v2.7.7 MOD APK


Oyuncular, Battle Legion'da keşfetmenizi bekleyen birçok heyecan verici şeyle birlikte Festival of Veils adlı yeni bir çağa taşınacaklar. Spesifik olarak, bu güncellemeye yeni eklenen on yeni savaşçı türünü güncellemeniz gerekecek ve bunda, karakterlerin nadirliği ortak, nadir ve efsanevi içerir. Aynı zamanda, her karakterin kendine has özellikleri ve takım içinde farklı rolleri vardır ve buna yaklaşmanız ve takımınıza kazandırmak ve daha güçlü hale getirmek için zaman ayırmaya devam etmeniz gerekir.


Battle Legion Para Hilesi


Battle Legion'da oyuncular ikiye bölünmüş bir alan bulacaklar ve sol taraftaki alan birliklerinizi yerleştirdiğiniz yerdir. Bu oyunu deneyimlediğinizde ilginç bir nokta diğer yarının değişmesidir. Spesifik olarak, alanı sağa kaydırmanız gerekir ve bir düşman ordusu görünene kadar çalıştığını göreceksiniz. İki taraf kazanmak için birbirlerine saldırmaya çalışacak ve sahanın iki tarafının hava durumu ve çevre tasarımı bazen uyuşmayacaktır.


Battle Legion Elmas Hilesi


Doğru alan değişikliğini yapmadan önce işiniz elinizdeki birimleri ilgili alana yerleştirmektir. Onları istediğiniz yere yerleştirebilirsiniz, ancak çoğu durumda bu karakterlerin konumu, özelliklerine ve istatistiklerine göre ayarlanmalıdır. Aynı zamanda, ordunun düzenlenmesini tamamladıktan sonra düşman ortaya çıkacak ve şimdi sadece taktiklerinizin sonuçlarının bir gözlemcisi olacaksınız. Her şey başarısız olursa, taktiklerinizi değiştirmeniz gerekecektir.


Battle Legion Hasar Hilesi


Düşmanın gücünün yanı sıra oyuncuya zorluk getiren bir faktör de ordu puanlarını göz önünde bulundurmanız gerekecek. Her minyonun bir puanı olacak ve izin verilen aralıkta yalnızca doğru toplam puana sahip belirli sayıda minyona izin verebilirsiniz. Ayrıca, normalden daha yüksek bir nadirliğe sahip karakterler kullanırsanız, onları kullanmak isterseniz daha fazla puan harcarsınız. Örneğin, yaygın karakterlerin bir noktası olacaktır, ancak nadir karakterlerin iki katı olacaktır.


Battle Legion Hile Apk


Battle Legion'da aşamalara katılacaksınız ve her seviye size önemli bilgiler ve heyecan verici ödüller getirecek. Özellikle önünüze çıkan yerleri tamamlayacak ve zamanla ordunuzu daha da etkileyici hale getirmek için daha fazla yeni mekanik öğreneceksiniz. Ayrıca, şanslıysanız, kullanmak için yeni birlik türlerinin kilidini açabilir veya sahip olduğunuz birlik türlerini yükseltmek için yeterli malzemeye sahip olabilirsiniz.


Battle Legion Apk indir


Bir seviyeyi tamamladıktan sonra fark edeceğiniz bonuslardan biri bir vagondur ve bir tane aldığınızda, onun kilidini açabileceksiniz. Spesifik olarak, her vagon ayrıca seviyeye göre sınıflandırılır ve görünüşe göre kolayca ayırt edilir. Daha nadir vagonlar, daha güçlü ordular açmanıza izin verecek ve daha güçlü karakterlerle yüzleşmek için gücünüzü optimize edebilirsiniz. Parçalar birlikleri temsil eder ve çağırmayı veya yükseltmeyi gerçekleştirmek için her parçanın altında listelenen sayıyı karşılamanız gerekir.


Battle Legion – Mass Battler İndir (MOD, Hasar Hilesi)


Bir önceki android oyun Last Kingdom Defense APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar