Shop Titans Para Hileli MOD APK [v9.0.2]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Shop Titans Para Hileli MOD APK [v9.0.2] 1 Shop Titans Para Hileli MOD APK [v9.0.2] 2 Shop Titans Para Hileli MOD APK [v9.0.2] 3 Shop Titans Para Hileli MOD APK [v9.0.2] 4 Shop Titans Para Hileli MOD APK [v9.0.2] 5 Shop Titans Para Hileli MOD APK [v9.0.2] 6

Shop Titans Para Hileli MOD APK [9.0.2] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. oyunculara tanıdık bir bağlamda yeni bir deneyim sunan bir simülasyon oyunudur. Bu oyunda taktik çok önemlidir.


Shop Titans 9.0.2 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi
Gün ortasında geçen rol yapma oyunları, dünyanın dört bir yanındaki oyunculara gerçekten tanıdık geliyor. Bu oyunlara girdiğinizde kahramanları seçmeniz ve ardından canavarlarla savaşmak ve dünyayı veya krallığı kurtarmak için savaşa girmeniz gerekecek. Bu tür dövüş oyunlarında, kahramanın her zaman, görev aracılığıyla silahları özgürce satın alabileceği veya alabileceği benzersiz bir yeteneği vardır. Savaş deneyimine odaklanan bir oyun için bu, mevcut olması gereken bir özellik. Çünkü, silah yapma unsurunu eklerseniz, bu çok karmaşıktır (ancak mevcut oyunların bazıları silah üretme özellikleri eklemiştir). 


Shop Titans v9.0.2 MOD APK


Ancak artık bir kahraman değilsin, ama silah satıcısı olabilir misin? Tabii ki, sorun değil. Artık insanları kurtarmak veya güçlü düşmanı yenmek için görevin omuzlarında ağır taşımak zorunda değilsiniz. Şimdi basit olan şey, oyuncuların en güçlü silahları yaratmak ve görevdekilerle konuşmak için ellerinden gelenin en iyisini yapmaları gerektiğidir. Senin kavgan da bir savaş. Kahramanlara verdiğiniz silah canavarı öldürecek kadar güçlü değilse, yine de huzurlu bir hayat yaşayacak mısınız?


Shop Titans apk Para Hilesi


Shop Titans Tasarım ve Ticaret, oyunculara tanıdık bir bağlamda yeni bir deneyim sunan bir simülasyon oyunudur. Artık oyuncular kendi ünlü ve en iyi silah mağazalarını inşa etmek zorunda kalacaklar. Burada oyuncular, büyüyüp tüketicilere daha iyi ürünler sunabilmek için işlerini adım adım yavaş yavaş geliştirmek zorunda kalacaklar. Ürünlerinizin tüketicileri kahramanlardır.


Shop Titans apk Android oyun club


Her şeyden önce, oyuncunun dükkanı birkaç kıyafet ve bazı küçük silahlar satın almak için birkaç kahraman ile küçük olacaktır. Belki ucuz bir kılıç ya da tahta bir kalkan olacak. Bu öğeler oldukça az ama düzenli gelir getirecektir. Hala daha iyi ve daha pahalı ürünler sunan Şöminenizi yükseltmek için küçük miktarlarda para kabul etme ve bunları biriktirme konusunda ısrarcı olun. Daha sonra, mağazanız biraz şöhrete sahipse, gerçek kahramanlar düzenli olarak uğrayacak ve silahlarını ve ekipmanlarını geliştireceklerdir.


Shop Titans Elmas hilesi


Bu oyun sizi herhangi bir çerçeveye bağlamaz, yani oyuncuların bir silah iş modeline katılmalarına izin veren bir simülasyon oyunu olmasına rağmen. Ama aynı zamanda savaşmanız için görevler de sunuyor. Aslında, en güçlü ve kaliteli silahları yaratmak için vasat malzemelerle ortalıkta dolaşamazsınız. Bu nedenle, oyuncular kendi elit demirci takımlarını ve dövüş becerilerini oluşturmak zorunda kalacaklar. Sizinle ormana kadar yürüyecekler ve değerli malzemeleri aramak için tehlikeli yerlere gidecekler ve daha sonra yüksek endeksli ekipman oluşturmak için onları geri getirecekler, İyi kahramanlara hizmet edin.


Shop Titans indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Mystic Gunner APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar