Cyber Hunter Mega Hileli MOD APK [v0.100.433]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Cyber Hunter Mega Hileli MOD APK [v0.100.433] 1 Cyber Hunter Mega Hileli MOD APK [v0.100.433] 2 Cyber Hunter Mega Hileli MOD APK [v0.100.433] 3 Cyber Hunter Mega Hileli MOD APK [v0.100.433] 4 Cyber Hunter Mega Hileli MOD APK [v0.100.433] 5 Cyber Hunter Mega Hileli MOD APK [v0.100.433] 6

Cyber Hunter Mega Hileli MOD APK [0.100.433] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Çeşitli eylemlerden tam olarak yararlanın, son kişi olabilir misiniz!?


Cyber Hunter 0.100.433 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. – MENU MOD
  2. – White Map
  3. – No Fog
  4. – Remove Wall
  5. – Bug Wall
  6. – Speed Effect
  7. – Fall Hack
  8. – Fov

Cyber ​​​​Hunter, “Wilderness Action” ile ünlü NetEase tarafından sunulan battle royale tarzı rekabetçi bir TPS'dir. Yaklaşık 100 oyuncu, etkinlik alanının giderek daraldığı ıssız bir adaya iner ve orada bulunan silah, mühimmat, zırh vb. tamamen kullanarak zaferi hedefler. Bu bir dövüş aracı tarzıdır. Başka bir battle royale oyununda bulunmayan “tırmanma” ve “hover süzülme” gibi hareketlerle binaların tepeleri gibi ulaşılması imkansız görünen yerlere hareket etmek mümkün.


Cyber Hunter v0.100.433 MOD APK


Cyber Hunter oyununda küp enerjisini ve motosiklet gibi araçları kullanarak mermileri engelleyebilen koruyucu duvarlar oluşturmak ve kullanmak da ilginçtir. Çeşitli eylemlerden tam olarak yararlanın, son kişi olabilir misiniz!?


Cyber Hunter Para Hilesi


Temel kontroller, sanal bir ped üzerinde yürüme, ekranı kaydırarak bakış açısını hareket ettirme, düğmelerle çekim yapma, duruş değiştirme, atlama ve acil durumlardan kaçınma gibi Battrois'in tanıdık tarzıdır. Ancak çekim sadece düğme çekimi değildir, yeni başlayanlar için sadece nişangahı eşleştirerek çekim yapan otomatik çekimi de seçebilirsiniz. 


Cyber Hunter Silah Hilesi


Ayrıca zıpla butonuna bir duvara doğru basarsanız tırmanırsınız, yüksek irtifada havada basarsanız havada süzülür, bundan faydalanın. Ayrıca, silahlara ek olarak, küp enerjisine sahip olabilir ve bunu yerinde önceden ayarlanmış kalkan duvarları ve bisikletler oluşturmak için kullanabilirsiniz.


Cyber Hunter Mermi Hilesi


Dövüş şekline göre beceriyi ayarlayalım. Bir şeyler yaratmak için küp enerji tüketen beceriler, savaş başlamadan önce özelleştirilebilir. Oyuncu seviyesine göre çeşitli beceriler yayınlanacak ve 3 beceriye kadar özgürce kurabilirsiniz. Her biri farklı küpler tüketir, bu yüzden onları stratejik olarak kullanmanız gerekir.


Cyber Hunter Hile Apk


Öncelikle dikey bir duvara tırmanırken Örümcek Adam gibi hareketler yapabilir ve duvar boyunca tırmanarak bir evin veya binanın çatısına çıkabilirsiniz. Keskin nişancının saklandığı yere düz bir çizgi - Böyle bir şey yapmanın mümkün olduğu izlenimini edindim. Ve araziyi havada süzülmek için kullanırsanız, nehri suya batmadan hızla geçebilirsiniz. Hedef alınmamak için çevrenizden haberdar olun!


Cyber Hunter Apk indir


Eşyalarınızı yaratmanıza izin veren beceri sistemi, savaşma şeklinizi değiştirecek çünkü yoktan çeşitli değerli eşyalar yaratabilirsiniz. Bisikletinizi çıkarırsanız yüksek hızda hareket edebilir ve düşmanı olduğu gibi öldürebilirsiniz. 


Cyber Hunter APK Android Oyun Club


Bir silah gibi doğrudan saldırabilen bir silah yapamazsınız, ancak nasıl kullandığınıza bağlı olarak sizi koruyabilecek becerilerle doludur. Hangi beceriyle savaşacaksın? Yakın geleceği anımsatan birkaç ateşli silahla, bir jet tahtasında süzülerek başlayan çeşitli mekanikler arka plandadır. 


Cyber Hunter mobil Sistem Gereksinimleri


Evet, bilim kurgu ayarlarıyla dolu ve burası sanal bir alan olduğu için her şey mümkün! Mekanik grafikler de oldukça güzel ve yüksek özellikli bir terminaliniz varsa detayların keyfini çıkarabilirsiniz. Bir bilimkurgu tedavisi av tüfeği bile var ve mangalar için bir silah bile var.


Cyber Hunter indir (MOD, Mega Hilesi)


Bir önceki android oyun Soccer City APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar