Mother Simulator Para Hileli MOD APK [v2.1.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Mother Simulator Para Hileli MOD APK [v2.1.1] 1 Mother Simulator Para Hileli MOD APK [v2.1.1] 2 Mother Simulator Para Hileli MOD APK [v2.1.1] 3 Mother Simulator Para Hileli MOD APK [v2.1.1] 4 Mother Simulator Para Hileli MOD APK [v2.1.1] 5 Mother Simulator Para Hileli MOD APK [v2.1.1] 6

Mother Simulator Para Hileli MOD APK [2.1.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Benzersiz bir birinci şahıs simülasyon oyunudur, biyolojik anne rolünü oynarken kutsal anneliğin mutlu hissini getiren canlandırıcı bir simülasyon oyunudur.


Mother Simulator 2.1.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
  2. Sınırsız VIP Hilesi

Mother Simulator sizi annelik dünyasına getiriyor; ailesini seven ve koruyan bir anne, eş rolünü oynayacaksın. Senin görevin bebeklere bakmak, evi temizlemek, yemek yapmak, evcil hayvanlara bakmak ve daha birçok harika eş ve anne işi yapmak. Bir annenin yoğun dünyasında dolaşmak unutulmaz bir deneyim olacak; zor zamanlar geçireceksin çünkü bir annenin işi hiçbir zaman kolay değildir. Aile mutluluğunu beslemek ve inşa etmek, bugün yeni bir hayat deneyimleyebilmeniz için annelik mesleğine başlamakla birlikte ana görevinizdir.


Mother Simulator v2.1.1 MOD APK


Mother Simulator oyunu size unutulmaz bir deneyim yaşatacak heyecan verici bir simülasyon dünyasında bir annenin ev işini başlatın. Kutsal annelik dünyasına geldiğinizde, aile içinde bir eş ve anneye dönüşeceksiniz. Her gün işiniz bir ev hanımının evi etrafında dönüyor, bebeğe bakmak, çocukları beslemek, çamaşır yıkamak, banyo yapmak … ve diğer ev işlerini yapmak. Anneliği deneyimlemek size ailenizi daha çok sevmenin ne kadar zor ve kutsal olduğunu gösterir.


Mother Simulator Para Hilesi


Oyun geniş bir ev alanı açar; evi temizlemek için çok zaman harcayacaksınız. Mevcut tercihlerinize ve ihtiyaçlarınıza bağlı olarak evinizin alanını tamamen değiştirebilirsiniz; günlük yaşamda yardımcı olacak çok sayıda çekici ödül ve para kazanmak için her gün oyun görevlerini tamamlayın. Ev temizliği, bebek bakımı, bahçe işleri ve yemek pişirmenin yanı sıra çok para kazanma görevini tamamlayabilmek için güçlü yönlerinizden de yararlanabilirsiniz. Tercihlerinize ve arzularınıza göre hayalinizdeki evi yenileme fırsatı yaratın.


Mother Simulator Apk Android Oyun Club


Bir aileye bakmak asla kolay bir iş değildir; aile hayatını en iyi şekilde dengeleyebilmek için her şeyi uzlaştırmanız gerekecek. Asil bir annenin büyük eseri; her gün zor görevlerden geçmek zorunda kalacaksın. Oyun farklı seviyelere göre hiyerarşik olacak ve daha sonra zorluk kademeli olarak artacaktır.


Mother Simulator Apk indir


Olağanüstü temizlik ve yemek pişirme işleri ile ev işi ortamı size en keyifli deneyimi yaşatıyor. Harika simülatörün keyfini çıkarın, daha önce hiç bilmediğiniz güçleri keşfedin ve harika bir ev hanımı olarak işinizi yapın.


Mother Simulator Apk Dayı


Oyun, göreve göre tasarlanmıştır; İşiniz, evi beğeninize göre mükemmel olacak şekilde yenileme fırsatına sahip olmak için görevi her gün iyi tamamlamaktır. Yemek yapmak, çocuk bezi değiştirmek, çamaşır yıkamak, bahçeyi süpürmek, bahçeyle ilgilenmek ve çok daha fazlasını yapmak için bir ev hanımı işine başlayın.


Mother Simulator Altın Hilesi


Harika temizlik araçlarıyla evinizi parlak ve tozsuz hale getirin, işinizi kolaylaştırın ve ailenize daha fazla zaman ayırın. Oyun sayesinde gerçekten mutlu bir ailenin, küçük bir evin ama büyük mutluluğun hayatını yaşayacaksınız. Her gün evcil hayvan yetiştirmenizi ve onlarla ilgilenmenizi sağlayan, sevdiklerinizle her gün ilgilendiğinizde mutluluk ikiye katlanıyor.


Mother Simulator Altın Hilesi


Evcil hayvanlarınızı yıkayın ve besleyin, birlikte oynayın ve onun küçük evinde en huzurlu anları geçirin. Bir ev hanımı rolünü üstlenmek size yeni ve heyecan verici duygular verir. Bununla birlikte, bir ev hanımının işi asla kolay değildir, bu nedenle ilk başladığınızda zor bir dönemden geçmeniz gerekecek, ancak endişelenmeyin çünkü oyun sizi birçok harika ev işi aracıyla destekleyecektir.


Mother Simulator VIP Hilesi


Oyunculara en heyecan verici ve gerçekçi deneyimi sunmak için harika bir rüya evi alanıyla gerçekçi bir simülasyon dünyasını simüle edin. Harika bir eş ve anne rolünü oynayan harika doğum ve annelik deneyimi, size daha önce hiç olmadığı gibi bir his veriyor.


Mother Simulator Apk Hile


Oyun, unutulmaz izlenimler yaşamanız için bir dizi farklı zorluk içeren çeşitli görevlere dayalı olarak tasarlanmıştır. Bahçe ve evcil hayvanlarla ilgilenmek size yeni işler verir ve en huzurlu anların tadını çıkarır. Bebeğiniz ve aile üyeleriniz için en iyi kıyafetleri özgürce seçebilmeniz için çeşitli seçenekler, geniş giysi sistemi.


Mother Simulator indir (MOD, Para / VIP Hilesi)


Bir önceki android oyun Beat Shooter APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar