Wildshade Hileli MOD APK [v1.98.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Wildshade Hileli MOD APK [v1.98.0] 1 Wildshade Hileli MOD APK [v1.98.0] 2 Wildshade Hileli MOD APK [v1.98.0] 3 Wildshade Hileli MOD APK [v1.98.0] 4 Wildshade Hileli MOD APK [v1.98.0] 5 Wildshade Hileli MOD APK [v1.98.0] 6 Wildshade Hileli MOD APK [v1.98.0] 7

Wildshade Hileli MOD APK [1.98.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Diğer oyunculara meydan okuyun ve dünyanın her yerinde büyülü atlarla yarışın. Kendi at sürünüzü yaratın.


Wildshade 1.98.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Ücretsiz Ödül Hilesi
  2. Reklamsız

Wildshade, hızlandırmak ve engellemek için at sürüklenmesi ve sihir kullanır! Güzel bir manzaranın içinden geçen bir fantezi at yarışı. Bu başlık, bir fantezi dünyasında geçen bir yarış oyunu için nadir unsurlarla doludur ve aynı zamanda bir at yarışı oyunudur. Ve hepsinden önemlisi, Marika gibi herhangi bir şey olabilen bir savaşla karakterize edilen sihirli bir saldırı ve savunma var. Hafifçe koş, dört ayaklı bir atla drift yap ve kazanmak için rakibini sihirle yere ser!


Wildshade v1.98.0 MOD APK


Wildshade oyununda MP'niz tamamlandığında sihri kullanabilirsiniz, sadece bir at üzerinde koşmak değil. Sihrin Pegasus gibi uçmak, ateş büyüsü ile saldırmak ve bir büyü savunma duvarı yerleştirmek gibi çeşitli etkileri vardır. Doğal iyileşmeye ek olarak MP, eşyalar edinerek ve hilelerle (engeller atlama gibi) kazanılarak yenilenebilir. Ayrıca at iken drift yapıp tamamen büyü ve drift kullanarak hedefe nişan almanız da ilginç.


Wildshade Para Hilesi


Ata ne kadar çok binerseniz, statünüz o kadar güçlenecek ve bir RPG gibi büyüyecektir. Ayrıca yeni at yetiştirme gibi bir sistem de var bu sayede istikrarlı bir şekilde güçlü atlar oluşturabilirsiniz. Ayrıca eyerin ve yelenin görünümünü de özelleştirebilirsiniz, bu yüzden atınızla yarışa meydan okuyalım. Her sezon için çeşitli yarışlar, sıralamalar ve eğitim kursları var.


Wildshade Altın Hilesi


Sonuçta, en iğrenç şey, müdahale edebilecek sihrin varlığı olurdu. Yarış olarak hızın peşinde koşmak esastır, ancak Marika gibi hücum ve savunma pazarlığının tadını çıkarabileceğiniz bir iş. Geride kalsanız bile, hızlanma büyüsü elde edebilirseniz onları bir kerede geçebilirsiniz, bu yüzden çoğu zaman yakın bir eşleşme olması da bir faktördür.


Wildshade At Hilesi


Her parkurun güzel bir arka planı vardır ve ormanlar, mağaralar ve fantastik kasabalar gibi manzaraların tadını çıkarabilirsiniz. Sadece daha güzel olmakla kalmaz, aynı zamanda rotanın ayrıldığı ve stratejik doğasının yüksek olduğu yerlerin olması ile de karakterize edilir.


Wildshade Hile Apk


Jokey'i değiştirmek ve atın görünümünü kişiselleştirmek mümkündür ve oldukça özel bir karakter yaratabilirsiniz. Ayrıca, atlar melezleme yoluyla yeni atlar üretebilirler ve durumlarında bir iyileşme beklemek ilginç olacaktır. Yarış ana bölüm olmasına rağmen, diğer bölümlerin de hatırı sayılır tekrar öğeleriyle dahil edilmesi harika.


Wildshade Apk indir


MP'yi eşyalarla yenilemek çok önemlidir, ancak engelleri atlayarak (kandırarak) MP da kazanabilirsiniz, bu yüzden bundan yararlanın. Her neyse, çok fazla büyü yaparsanız daha yüksek bir rütbeyi hedeflemek daha kolaydır. Senden parkurun şeklini ve eşyaların düzenini kontrol etmeni ve nasıl MP alınacağını bulmak için bir strateji geliştirmeni istiyorum.


Wildshade indir (MOD, Mega Hilesi)


Bir önceki android oyun Smoq Games 23 Pack Opener APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar