Truckers of Europe 3 Para Hileli MOD APK [v0.39]

Puan: 4.50 (Oylar: 4)
Truckers of Europe 3 Para Hileli MOD APK [v0.39] 1 Truckers of Europe 3 Para Hileli MOD APK [v0.39] 2 Truckers of Europe 3 Para Hileli MOD APK [v0.39] 3 Truckers of Europe 3 Para Hileli MOD APK [v0.39] 4

Truckers of Europe 3 Para Hileli MOD APK [0.39] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Farklı tipte treylerler taşırken sizi Avrupa ülkelerindeki birçok benzersiz yere götürür.


Truckers of Europe 3 0.39 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi. Mağazada dolar ürünleri satın almak parayı 100100 arttırabilir (parayı görmek için kullanın)
  2. Reklamsız

Truckers of Europe 3, size gelen istekleri tamamlamak için zaman harcayacağınız bir tır sürme simülasyon oyunudur. Her istek sizi hayranlık uyandıran bir yere yönlendirecek ve oraya varmanız zaman alacaktır. Aynı zamanda bu oyun içerisinde kilidini açabileceğiniz ve özellikle yeni kamyonları deneyimleyebileceğiniz birçok şey olacak.


Truckers of Europe 3 v0.39 MOD APK


Truckers of Europe 3'te oyuncular, çok çeşitli çevresel unsurlarla uçsuz bucaksız dünyayı keşfedebilecekleri tamamen etkileyici kamyon sürüş simülasyonu oyununa gidecekler. Aynı zamanda, oyunda bir miktar para toplamak için doğru bir şekilde geçmeniz ve tamamlamanız gereken görevler her zaman olacaktır. Pek çok yere gitmek ve pek çok türde iş almak, oyunculara etkileyici deneyimler yaşamaları için bolca zaman veren yolculuklar olacak.


Truckers of Europe 3 Para Hilesi


Bu oyun diğer simülasyon oyunlarının sahip olduğu birçok özelliğe sahiptir ve bu faktörlere dikkat etmeniz gerekecektir. Spesifik olarak, bir kamyonu sürerken gerçekçi bir his için görüş açısını değiştirebilecek veya bir treyler taşırken ayrıntılı ve hatasız sürüş için kontrolleri ayarlayabileceksiniz. Yani oyunun başında aldığınız görevi tamamlamak için bu kamyonun sahip olduğu tüm işlevlerden yararlanmanız gerekecek.


Truckers of Europe 3 Kamyon Hilesi


Truckers of Europe 3'ü başlattığınızda, aracınızı ve sahip olduğunuz profili, oyunda sahip olduklarınızı listeleyecek şekilde göreceksiniz. Aynı zamanda, burası aynı zamanda her türlü işi üstleneceğiniz ve garaj yolunda yeni şeyler keşfedeceğiniz yerdir. 


Truckers of Europe 3 Apk Dayı


Bu gereksinimi iyi bir şekilde yerine getirirseniz çekeceğiniz treylerin türünü ve alabileceğiniz para miktarını göreceksiniz. Teslim alındıktan sonra aracınızı römorka sürecek ve HUD'yi belirlenen konuma kadar takip edeceksiniz.


Truckers of Europe 3 ne zaman çıkacak


HUD, üçüncü şahıs perspektifinde ayrıntılı bir harita veya sürücü konumundayken kamyonun iç kısmı gibi çeşitli şekillerde görünecektir. Bu bir simülasyon oyunu olduğu için yakıt deposu veya aldığınız hasar gibi gerçekçi unsurlar da oyuncuya getiriliyor. Bu iki faktör, oyuncuların ulaşımınızı etkileyen dikkat etmelerini gerektirir. Kimse kamyonunun ve treylerinin yolun ortasında hasar görmesini veya benzininin bitmesini istemez.


Truckers of Europe 3 Hile Apk


Bu oyunu deneyimlediğinizde bir başka ilginç nokta da gidebileceğiniz farklı konumlara karşılık gelen işlerin çeşitliliğidir. Farklı etkileyici ortamlara sahip birçok ülkeyi gezeceksiniz ve yeni unsurlar gördüğünüzde merakınızı gidermenize yardımcı olacak.


Truckers of Europe 3 Apk indir


Truckers of Europe 3'te kamyon, treyler, sürücü ve garaj gibi özellikler bulacaksınız ve her öğenin ilgilenmeniz gereken bir rolü var. Örneğin, bir kamyon, farklı tasarımlara sahip kamyonların kilidini açmanıza yardımcı olur ve şüphesiz onunla ilgili renk gibi birçok unsuru iyileştirebileceksiniz. 


Truckers of Europe 3 Beta apk indir, android oyun Club


Ayrıca, yeni unsurlar eklemek, kamyonun performansını tamamen iyileştirmeyi mümkün kılar ve kazanmanız gereken çok para gerektirir.


Truckers of Europe 3 indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Thrill Rush Theme APK sayfasını ziyaret edebilrsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 4 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar