Daily Dadish Para Hileli MOD APK [v1.0.34]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Daily Dadish Para Hileli MOD APK [v1.0.34] 1 Daily Dadish Para Hileli MOD APK [v1.0.34] 2 Daily Dadish Para Hileli MOD APK [v1.0.34] 3 Daily Dadish Para Hileli MOD APK [v1.0.34] 4 Daily Dadish Para Hileli MOD APK [v1.0.34] 5 Daily Dadish Para Hileli MOD APK [v1.0.34] 6

Daily Dadish Para Hileli MOD APK [1.0.34] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Burada oyuncuların sürekli zıplaması, bazı engellerden kaçınması ve yıldızları toplaması gerekiyor ki bu çok basit ve sonra yavaş yavaş bazı farklı seviyelerin kilidini açarak size en kapsamlı oyun deneyimini yaşatacaksınız.


Daily Dadish 1.0.34 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi

Her gün piyasaya sürülen birçok yeni oyun var. Ancak bunlardan sadece birkaçı öne çıkıyor. Bugünkü kahramanımız da onlardan biri; dünya dışı herhangi bir grafik veya diğer süslü özellikler sunmaz, ancak onu farklı kılan basit bir kural sunar. Daily Dadish sadece 365 günde tamamlanabilir. Günlük rutininizin bir parçası haline gelen bir oyundur.


Daily Dadish v1.0.34 MOD APK


Daily Dadish, bağımsız bir oyun geliştiricisi olan Thomas K Young'ın yaratımıdır. Oyun, milyonlarca indirmeyi başaran Dadish franchise'ı altında geliyor. Bu nedenle, serideki bir sonraki oyun için oldukça heyecanlıyız. Daily Dadish, adından da anlaşılacağı gibi günlük oynanacak şekilde yapılmıştır.


Daily Dadish Para Hilesi


Oyun sadece 365 kez tamamlanabilir. Bu mümkün çünkü oyun sizi günde sadece bir seviye oynamanızı kısıtlıyor.  Günde bir seviye unsurunun dışında, oyun özünde retro esintili bir platform oyunudur. Oyun, bir dizi engelin üzerinden zıpladığınızı görüyor. Ayrıca oyun, aralarından seçim yapabileceğiniz on oynanabilir karakter sunuyor. Rekabetçi bir unsur olarak, madalya kazanmak için seviyeleri hızlı bir şekilde tamamlamayı deneyebilirsiniz.


Daily Dadish Altın Hilesi


Daily Dadish bu oyunun bölümlerini geçmek ilk bakışta göründüğü kadar kolay değil çünkü alışılagelmiş yapısından farklı ve her gün 1 bölüm geçmenizi sağlıyor yani oyunu ancak sonrasında tamamlayabileceksiniz. 365 gün, tam bir yıl.


Daily Dadish Elmas Hilesi


Oyun boyunca komik diyalogları okuyun, başarıyla kaçırılan kendi çocuklarınızı ve keseli sıçanı kurtarın, madalyalarla birlikte yıldızlar kazanın ve 10'dan fazla ilginç karakterin kilidini açın. Dadisha'yı yakınlarda bir yere gizlenmiş çocuklarıyla yeniden birleştirin!


Daily Dadish Apk Hile


Burada oyuncuların sürekli zıplaması, bazı engellerden kaçınması ve yıldızları toplaması gerekiyor ki bu çok basit ve sonra yavaş yavaş bazı farklı seviyelerin kilidini açarak size en kapsamlı oyun deneyimini yaşatacaksınız.


Daily Dadish Apk indir


Oyunda birçok farklı zorluk stili vardır ve birçok zorlu seviye, oyuncuların meydan okuması, zıplamak için tıklaması, yol boyunca organlardan ve tuzaklardan kaçınması, her seviyede yıldız toplamaya çalışması ve tüm meydan okuma içeriğini tamamlaması için bekliyor.


Daily Dadish indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Money Rush APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar