Money Rush Para Hileli MOD APK [v4.3.5]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Money Rush Para Hileli MOD APK [v4.3.5] 1 Money Rush Para Hileli MOD APK [v4.3.5] 2 Money Rush Para Hileli MOD APK [v4.3.5] 3 Money Rush Para Hileli MOD APK [v4.3.5] 4 Money Rush Para Hileli MOD APK [v4.3.5] 5

Money Rush Para Hileli MOD APK [4.3.5] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Yeteneğinizi kanıtlamak ve en zengin oyuncu olmak için şimdi oyuna katılın.


Money Rush 4.3.5 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi

Yorucu çalışma saatlerinin ardından kafanızı eğlendirmek istiyorsanız Money Rush'ı hemen telefonunuza indirin. Bu, diğer oyunlar gibi gündelik bir eğlence oyunudur, ancak oynanışı son derece yenidir ve oyuncular için çekicidir. Daha fazla jeton almak ve en yüksek puanı almaya çalışmak için jetonları portallardan geçireceksiniz. Yeteneğinizi kanıtlamak ve en zengin oyuncu olmak için şimdi oyuna katılın.


Money Rush v4.3.5 MOD APK


Bu oyunun stilinin oynadığınız bazı oyunlara benzediğini görebilirsiniz, ancak bu yeni sürümde Money Rush bazı güzel yeni özellikleri güncelledi. Money Rush, inanılmaz performans özellikleriyle geliştirildi ve oyunculara daha akıcı bir deneyim sunuyor. Özellikle, bu düzeltme oyun sırasındaki gecikmeyi ve diğer bazı sorunları düzeltti.


Money Rush Para Hilesi


Oyuna az miktarda para ile başlayacaksınız ve göreviniz çok para toplamak için +5$, +200C, +$14.8,… gibi en iyi portalları seçmek. Veya para kaybetmemek için X2 veya X3 bağlantı noktalarını seçebilir ve ÷3, ÷5 bağlantı noktalarından kaçınabilirsiniz. Özellikle, her ikisi de paranızı düşüren iki tehlikeli kapı arasında seçim yapmanız gereken durumlar olacaktır. Yani daha az para olan kapıyı seçiyorsunuz ve yolunuza devam ediyorsunuz.


Money Rush Altın Hilesi


Bu oyun, oyuncular için rekabeti artırmak için dünyanın her yerinden birçok başka oyuncunun katılımına sahiptir. Oyuncular, oyunda yüksek rütbeli bir pozisyon kazanmak için hızlı hareket etmeye ve mümkün olduğunca çok jeton toplamaya çalışmalıdır. 


Money Rush Elmas Hilesi


Oyun ekranını bitirdikten sonra oyun ekranı puanınızı ve paranızı gösterecek ve ayrıca diğer oyunculara göre sıralamanızı da gösterecektir. Ayrıca oyun birçok farklı oyun seviyesi içerir ve seviye ne kadar yüksek olursa zorluk o kadar karmaşık olur.


Money Rush Apk Hile


Oyun tasarımı sahnesi, etrafta birçok yeşil ağaç bulunan uzun bir yolda. Oyun grafikleri canlı ve göz alıcıdır. Jetonlara ek olarak, oyuncular oyunun çekiciliğini artırmak için ekmek veya suşi olarak değiştirebilirler. Sese gelince, çok canlı ve ritmik, oyuncuyu çalmanın çılgınlığına çekiyor.


Money Rush Apk indir


Money Rush'ta servetinizi büyütmek için doğru yolu seçin. Süper basit bir eğlence oyunu ama aynı derecede yaratıcı. Oyun sizi belirli bir karakterin rolüne sokmuyor. Bunun yerine, her zaman ileriye doğru yuvarlanarak hareket eden büyük faturalar var. Sadece uygun pozisyonda yuvarlanarak, miktar daha fazla çarpılabilir. Ve ihmalkarlık yaparsanız, göz açıp kapayıncaya kadar çok mal kaybedersiniz. Bu oyunda belirli bir strateji yoktur. Ayrıca beklenmedik olaylar da olmadı. Bu sadece servetinizi en yükseğe çıkarmak için sizi eğlendirecek bir şey.


Money Rush Apk android oyun club


Money Rush o kadar basit ki, oynamadan önce nasıl oynanacağını öğrenmenize gerek kalmayacak. Büyük faturaların rolünde, sonsuz bir yolda yuvarlanıyorsunuz. Sahip olduğunuz para miktarını artırmak veya azaltmak için doğru yönü seçin. Hiç karmaşık değil. Parmağınızdan hareket ettirirseniz yardımcı olur. Tüm paranızı kullanana kadar oyun durmayacaktır. Kalan unsurlar, rahatlama ve oyununuza devam etme ihtiyacına hizmet eder.


Money Rush Hile Android oyun club


Bu yuvarlanma ve büyüme oyunu, oyuncu için herhangi bir beceri gerektirmez. Nesnelerin yuvarlanma yönünü hareket ettirmek için sadece parmağınızı kullanın. Portallardan geçmek, sayılarının artmasına veya azalmasına neden olur. Doğru portalları seçerseniz, sayı daha da artacaktır. Ve yanlışı seçerseniz, hiçbir şeyiniz kalmayana kadar azalırlar. Bu, kaybetmek anlamına gelir ve yeni bir seviyeye başlamanız gerekir. Oyun basit olmasına rağmen çalışma ve çalışma arasındaki molalar için uygundur. En önemli miktarda parayı kazanmak için tüm potansiyelinizi kullanın. Karmaşık bir beceri ve olay öğesini atlayın.


Money Rush HappyMod


Money Rush'ta ne kadar süre oynayacağınızı belirleyen ana faktör budur. Sonsuz bir yolda yuvarlanan nesneleri kontrol ederken, onları farklı kapılardan göndermek zorunda kalacağız. Bir kapı her zaman iki kısma ayrılır. Miktardaki artış yeşil veya mavi olarak gösterilir. Bu arada, azaltılan sayı belirgin bir şekilde kırmızı renkte gösterilir. Bu ayrıntıya göre uygun bağlantı noktalarına geçmeyi bileceksiniz. Hesaplamaya bağlı olarak, şu anda sahip olduğunuz nesne sayısı buna göre artacak veya azalacaktır. Bazen sarı kapı gibi beklenmedik unsurlar olacaktır. Yuvarlanana kadar ne getirdiğini bilemeyeceksin.


Money Rush Apk Dayı


Sadece madeni paralar değil, Money Rush da bu sonsuz yolda yuvarlanmanız için pek çok ilginç nesne sağlar. Örneğin, lezzetli çörekler sadece tatlı sevenler içindir. O sırada kapılardaki birimler de yemek temasına uyacak şekilde değiştirilecek. Ve para gibi, belirli kapılardan geçerken çörek sayısı artacak veya azalacaktır. Çöreklere ek olarak, tek madeni para versiyonumuz da var. Madeni para sayısı artacak ve azalacak; birimleri de değiştirilir. Yuvarlamak ve toplu olarak oluşturmak için en çok kullanmak istediğiniz nesneleri seçin.


Money Rush indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Beast Brawl APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar