ReFactory Full Sürüm MOD APK [v1.8.9]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
ReFactory Full Sürüm MOD APK [v1.8.9] 1 ReFactory Full Sürüm MOD APK [v1.8.9] 2 ReFactory Full Sürüm MOD APK [v1.8.9] 3 ReFactory Full Sürüm MOD APK [v1.8.9] 4 ReFactory Full Sürüm MOD APK [v1.8.9] 5 ReFactory Full Sürüm MOD APK [v1.8.9] 6

ReFactory Full Sürüm MOD APK [1.8.9] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Belirli kaynaklar alacaksınız ve bir üretim hattı inşa etme ve tamamen yabancı bir gezegende hayatta kalmaya çalışma sürecine başlayacaksınız.


ReFactory 1.8.9 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri

  1. Full - Tam Sürüm. 45 TL olan ücreti olan bu oyun ücretsiz.
Oyuncuların ReFactory oyununda deneyimleyecekleri öngörülemeyen bir uzaylı gezegenine yolculuk, bulabildikleri kadar çok cazibe merkezi sunacak. Oyuncular bağımlılık yaratan taktiksel oyun deneyimi yaşayacak ve oyuncuları keşfetmek için birçok yere seyahat etmeye teşvik edecek. Aynı zamanda, bazı durumlarda oyuncular üslerini inşa etmek veya diğer daha heyecan verici oyun modlarına katılmak için zaman harcayacaklar.


ReFactory v1.8.9 MOD APK


ReFactory'nin hikayesi, bir geminin uzayda yolculuk yapması ve uzay aracındaki cihazın patlaması sorunu yaşamasıyla başlar. Bundan sonra olağanüstü bir gezegene çarptı ve geminin parçaları her yere dağıldı. Böylece oyuncu, bu gezegende olanlardan ve bu geminin gerekli olanı inşa etmek için neler yapabileceğinden yararlanarak, tamamen yabancı bir gezegende gemiyi ve yeni bir tesisi yeniden inşa etmeyi üstlenecek. Bu oyunun ortamı, kesinlikle seveceğiniz ve keşfetmek için zaman ayıracağınız geniş ve güzeldir. Bu oyunun perspektifi de benzersizdir ve oyuncuların her şeyi yukarıdan aşağıya bir perspektiften gözlemleyeceği diğer strateji oyunlarına benzer. Bu nedenle bakış açısı, tesislerini eksiksiz yönetmek ve istikrarlı bir üretim hattı oluşturmak için tamamen uygundur. Elbette oyuncular oyunun getirdiklerine bayılacak.


ReFactory Full apk


ReFactory'yi başlattığınızda, tesisinizin belirli bir alanda yer aldığını ve çeşitli unsurlarla çevrili olduğunu göreceksiniz. Parçalanmış ve bir miktar hasar görmüş parçalar gibi gereksiz eşyaları geri dönüştürebilirsiniz. Bundan sonra, belirli kaynaklar alacaksınız ve bir üretim hattı inşa etme ve tamamen yabancı bir gezegende hayatta kalmaya çalışma sürecine başlayacaksınız. Herkesin gezegenin farklı kaynaklarla dolu olmasına dikkat etmesi gerekecek. Maden çıkarmak için bazı cevherleri veya odunları görebileceksiniz ve gerçekten de cevherler için bir madencilik işlemine başlamadan önce gerekli özeni göstermeniz gerekecek. Kaynak türüne bağlı olarak, Mining Drill gibi bunu yapan bir bina inşa edeceksiniz. Tüm işlemler otomatik olarak yapılır, ancak kaynak tüketiminin karşılandığından emin olmanız gerekir. Ancak bu, oyunun öğreticisi olduğu için yaklaşmak tamamen zor değil.


ReFactory apk indir


Oyuncular bu oyunda ne inşa edebileceklerini görecekler ve sömürmek için bir bina inşa etmek sadece ilk unsur. Ayrıca madenleri izabe tesisine bağlamanız ve bitmiş ürünü oluşturduktan sonra konteynere teslim etmeniz gerekiyor. Başka bir deyişle, bir üretim hattı oluşturuyor ve bunları kullanmak için malzemeleri geliştiriyorsunuz. Bu unsurları inşa ederken, her binanın kapılarının tam olarak birbirine bağlı olduğundan emin olmanız gerekir. Yukarıda bahsedildiği gibi, gözlerinizin önüne ne gelebileceğini henüz bilmediğiniz bir alandır ve oyuncuların keşfetmesi gereken her zaman bir gizemdir. Yani oyuncular birçok keşiften sonra hala bu bölgelere gidebilir ve bazen belirli tehlikeler olacaktır. Spesifik olarak, bu gezegende yaşayan uzaylı olan bazı düşmanlarla karşılaşacaksınız ve bölgenizi veya yeni inşa edilmiş binaları korumak için onlarla savaşmanın bir yolunu bulacaksınız.


ReFactory hile apk


Alanın genişletilmesi tamamen yapılabilir ve artık geniş bir çevreye sahip bir strateji oyunu için nadir bir unsur değil. Bu nedenle, bazı durumlarda, daha uzaktaki yeni kaynaklar veya önceden inşa edilmiş binalar gibi birçok ilginç unsur bulabilirsiniz. Bunları ilgili kaynakları mayınlamak için kullanabilirsiniz ve çoğu zaman bu kaynaklardan yararlanmak için özel binalardır ve onlara güç vermeniz gerekecektir. Herhangi bir oyuncunun ReFactory'de yüzleşmesi gereken sorun, binaları işletmek için gereken enerjidir. Ana üssünüzden kaynaklanır ve belirli bir yarıçap içindeki yapılara yayılır. Ancak bazen uzaktaki bazı binalar bu enerjiyi alamaz ve enerjiyi iletmek için bir sistem kurarsınız. Spesifik olarak, onları tam olarak ara bağlantılar oluşturmak ve ihtiyaç duyulan yere güç göndermek için yapacaksınız.


ReFactory Son sürüm apk


Yukarıda tanıtılan Kampanya oyun modunun yanı sıra, oyuncular iki oyun modunu daha deneyimleyecek ve her modun aralarından seçim yapabileceğiniz benzersiz bir özelliği var. Spesifik olarak, Bulmaca modu için oyuncular ürünler yaratacak, ancak oyuncunun becerilerine meydan okumak için zorlu bir koşula tabi tutulacaklar. Oyuncular ayrıca kendi Özel Oyunlarını oluşturabilir ve belirli ayarlamalar yoluyla kendilerine uygun bir oynama yolu bulabilirler.


ReFactory İndir (MOD, Tam Sürüm / Ücretsiz)


Bir önceki android oyun Bad Girls Wrestling Game APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar