Om Nom Run Mega Hileli MOD APK [v1.7.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Om Nom Run Mega Hileli MOD APK [v1.7.1] 1 Om Nom Run Mega Hileli MOD APK [v1.7.1] 2 Om Nom Run Mega Hileli MOD APK [v1.7.1] 3 Om Nom Run Mega Hileli MOD APK [v1.7.1] 4 Om Nom Run Mega Hileli MOD APK [v1.7.1] 5 Om Nom Run Mega Hileli MOD APK [v1.7.1] 6

Om Nom Run Mega Hileli MOD APK [1.7.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bir oyuncu bir görevi her tamamladığında, aynı zamanda bir aşamayı da tamamlayacak ve bir aşama tamamlandığında evin bir kısmı tamamlanmış olacaktır.


Om Nom Run 1.7.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Altın Hilesi
  2. Sınırsız Para Hilesi
  3. Sınırsız jeton hilesi
  4. Karakter Hilesi.Tüm karakterlerin kilidi açık
Oyuncu Cut The Rope serisinin hayranı olsaydı, muhtemelen Om Nom ile garip olmazdı. Om Nom, sihirli bir kara kurbağasıdır ve bu serinin simgesidir; Bu çok sevimli ve popüler olan bir kurbağa. Oyuncu, Om Nom'un hareketsiz oturmasına ve şekerlerin ağzına düşmesini ve yemesini beklemesine alışmışsa, bu yavaş bir iştir. Peki oyuncular Om Nom'un çalıştığını görmek istiyor mu, istemiyor mu? Eğer öyleyse, şehri kurtarmak için Om Nom kurbağa koşusunu deneyimleyebilmek için lütfen Om Nom Run oyununa gelin. Bu oyun, oyunculara bu seride daha önce denedikleri her şeyden çok daha ilginç deneyimler sunacak.


Om Nom Run v1.7.1 MOD APK


Birçok şeytani güç dünyayı tehdit ettiğinde ve hiç kimse bu kötü adamları durdurmayı göze alamaz. İnsanların kafası her zamankinden daha fazla karışıyor ve her şey kontrolden çıktı, artık endişelenme çünkü Süpermen Om Nom günü kurtarmak için burada. Oyuncular, bu şehri kötülüğün istilasından kurtarabilmek için om nom süper kahramanlara dönüştürülecekler. Bu tamamen yeni bir rol ve oyunculara, oyuncuların eğlenmesi için harika deneyimler sunmayı vaat ediyor.


Om Nom Run Para Hilesi


Om Nom Run oyunu Sonsuz koşu oyunları türündedir, bu nedenle oyuncunun ileriye doğru koşmak için Om Nom karakterini kontrol etmek için yapması gereken tek şey. Oyuncunun yolculuğunda kötülüğü yok etmesini engellemek için birçok engel var. Oyuncuların, Om Nom'u kontrol etmek için ekranda ilgili yönde kaydırmak için parmaklarını kullanmaları gerekir. Örneğin, bir oyuncu önünde engellerle karşılaştığında, onlardan kaçınmak için sağa veya sola kaydırın. Veya oyuncu, Om Nom'un yukarı zıplaması için yukarı kaydırabilir veya aşağı atlaması için aşağı kaydırabilir.


Om Nom Run Altın Hilesi


Orada kullanırsanız, oyuncu bu oyunun “Subway Surfers” veya “Minion Rush” serisiyle çok ortak noktası olduğunu görecektir. Yani oyunun başka noktaları da var ve bunda oyuncunun kazanmak için atanan görevi tamamlaması gerekiyor. Oyuncular ilerlemeye devam etmek zorunda değiller, ancak her oynadıklarında onlara bir görev atanacak ve oyuncu görevi tamamladığında oyun sona erecek. Oyundaki görevler, madeni para toplamak, rehineleri kurtarmak ve diğer pek çok şey gibi oyuncuların keşfetmesi için çok çeşitlidir.


Om Nom Run Karakter Hilesi


Süper kahraman Om Nom'a ek olarak, oyunda oyuncuların kilidini açıp kullanması için başka birçok kişi var. Om Nelle gibi oyuncuların gördüğü tanıdık karakterler ve Iron Man, Spiderman ve diğer birçok süper kahraman gibi diğer karakterler. Koşarken, oyuncular altınları toplayacak ve sevdikleri karakterin kilidini açmak için biriktirecekler.


Om Nom Run apk hile


Bir oyuncu bir görevi her tamamladığında, aynı zamanda bir aşamayı da tamamlayacak ve bir aşama tamamlandığında evin bir kısmı tamamlanmış olacaktır. Bu yüzden oyuncuların üslerinin inşasını tamamlamak için çok uğraşmaları gerekiyor.


Om Nom Run Apk Android OYUN CLUB


Oyuncunun ünlü om nom kahramanı ve arkadaşlarıyla tanışacağı klasik bir oyun. Onlarla birlikte kullanıcı, Navill şehrinin sokaklarında, tünellerinde, fabrikalarında ve diğer yerlerinde büyüleyici bir yolculuğa çıkacak. Yarışlar sırasında oyuncular, karşılaştıkları engelleri geçerek ve altınları toplayarak üç şeritte hareket etmek zorunda kalacaklar. 


Om Nom Run APK İndir


Sonsuz koşuya ek olarak, belirli koşullarla farklı görevler yapabilirsiniz. Yeni karakterlerin kilidini açmak, aksesuarlara ve bonuslara erişmek ve küresel lider panosuna tırmanmak için ilerleme.


Om Nom Run indir (MOD, Sınırsız Para / Karakter Hilesi)


Bir önceki android oyun Hide.io APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar