Stacky Dash Para Hileli MOD APK [v2.4]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Stacky Dash Para Hileli MOD APK [v2.4] 1 Stacky Dash Para Hileli MOD APK [v2.4] 2 Stacky Dash Para Hileli MOD APK [v2.4] 3 Stacky Dash Para Hileli MOD APK [v2.4] 4 Stacky Dash Para Hileli MOD APK [v2.4] 5 Stacky Dash Para Hileli MOD APK [v2.4] 6

Stacky Dash Para Hileli MOD APK [2.4] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Sahne boyunca hareket etmek ve tüm karoları toplamak için parmağınızı kaydırın.


Stacky Dash 2.4 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para hilesi. Madeni paralar için bir cilt satın almak size çok para kazandıracak.
  2. Reklamsız
Basit ama bağımlılık yapan bir oyun mu arıyorsunuz? Stacky Dash, herhangi bir zamanı verimli bir zamana dönüştürmek için burada olduğundan başka yere bakmayın! Fayansları istifleyin ve bu oyunda bolca ödül kazanın!  Şu anda basit ve bağımlılık yapan bir oyun akışı var gibi görünüyor. Her yıl, şirketlerin yanı sıra bağımsız geliştiriciler tarafından daha fazla oyun yaratıldığını ve yayınlandığını görüyoruz. Ancak farklı bir şey arıyorsanız Stacky Dash'i deneyin. Bu, normal oyunlardan çok farklı.


Stacky Dash v2.4 MOD APK


Şu anda bir milyonun üzerinde yükleme ile bu oyun herkes için eğlenceli bir zaman vaat ediyor. Candy Crush ve benzerleri gibi oyunları düşünün ve Stacky Dash'in nasıl oynandığını hayal edebilirsiniz. Temel olarak, parmaklarınızı kaydırarak karoları toplayacaksınız. Ne kadar çok karo toplarsanız, o kadar çok ödül kazanırsınız! Kimsenin zamanını boşa harcamayan basit bir oyun. Burada, sadece oynamaya ve her dakikasının tadını çıkarmaya odaklanabilirsiniz.


Stacky Dash Para Hilesi


Hiç bir şey yapmadığımız zamanlar oluyor. Bunlar, biz otobüs durağındayken, bir restorandayken veya siz evde yatağınızdayken olabilir. Bu zamanlarda vakit öldürmek için biraz eğlenebilmeyi diliyoruz. Bu yüzden telefonlarımızda yapacak eğlenceli bir şeyler arıyoruz ama bu çoğunlukla sadece sosyal medya uygulamaları ve bazı kötü oyunlar. Kendinizi bu durumda bulursanız endişelenmenize gerek yok! Size eğlenmenizi sağlayacak basit bir oyun getirmek için buradayız. Stacky Dash, fayans toplamanıza ve bazı tatlı ödüller için bitiş çizgisini geçmenize izin veren bir aksiyon oyunudur! Evet, gerçekten basit ama oyun boyunca yüzleşmen gereken birçok zorluk var. Kısacası son derece keyifli bir mobil oyun için hazırlanmanız gerekiyor!


Stacky Dash Oyunu oyna


Canınız sıkıldığında Mobile Legends, Call of Duty Mobile ve daha sayısız oyun gibi bir sürü oyunu oynama seçeneğiniz var. Ama bunun yerine Stacky Dash oynamak varken neden telaşlı ve stresli bir oyun oynayasınız? Henüz ikna olmadınız mı? İşte bunu beğeneceğinizi düşündüğümüz 5 neden.


Stacky Dash hile apk


Çok kolay ama bir o kadar da eğlenceli – Hiç oyun oynadınız ve zaman kaybettiniz mi? Saatlerdir oynadığınız hakkında hiçbir fikriniz yok çünkü sadece eğlenceli ve bağımlılık yapıyor. Bu, Stacky Dash ile alacağınız deneyimin aynısı. Bu nedenle, oyunu oynarken genel olarak harika zaman geçireceğiniz için kendinizi bu oyuna hazırlamanız gerekiyor.Sizi bekleyen pek çok zorluk var - Oyunda ayrıca oynamanız için bir sürü seviye var! Hepsini bitirmek için tamamlamanız gereken tonlarca şey var. Her seviyede, toplamanız gereken farklı düzenler, engeller ve farklı sayıda karo vardır. Ayrıca, her seviyeyi tamamlayarak elde edebileceğiniz farklı ödüller var! Sonunda hepsi sana kalmış, hepsini tamamlayabilir misin?


Stacky Dash apk indir


Grafikler pürüzsüz – Stacky Dash, iyi tasarlanmış ancak basit olan bir 3D aksiyon oyunudur. Karakter, olabildiğince normal olan basit bir avatar. Daha sonra engeller ve fayanslar da sade bir şekilde tasarlanır ancak pürüzsüzdür. Bu oyunu düşük kaliteli bir cihazda bile oynamayı bekleyebilirsiniz! Onu bu kadar harika yapan da bu.Farklı yükseltmeler - Bu oyunda tonlarca yükseltme var. Farklı kostümler vb. alabilirsiniz. Bu, oyunu oynamak için daha da şaşırtıcı hale getirir. Ödüller sizi motive edecek, böylece elinizden gelenin en iyisini yapacaksınız.


Stacky Dash Kostüm Hilesi


Oynaması ücretsiz – Daha da şaşırtıcı olan şey, bu oyunun %100 ücretsiz oynanmasıdır. İndirmek ve oynamak için para harcamanıza gerek yok. Ayrıca sadece video reklamları izleyerek ücretsiz jeton kazanacaksınız. Daha sonra jetonlarınızı farklı kostümler satın almak için harcayabilirsiniz. Stacky Dash herkes için ilginç ve bağımlılık yapan bir oyundur! Bu oyunu arkadaşlarınızla paylaşın ve onları hayretle izleyin.


Stacky Dash indirin (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Modern Nişancı - Sniper APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar