Aliens Drive Me Crazy Para Hileli MOD APK [v3.1.5]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Aliens Drive Me Crazy Para Hileli MOD APK [v3.1.5] 1 Aliens Drive Me Crazy Para Hileli MOD APK [v3.1.5] 2 Aliens Drive Me Crazy Para Hileli MOD APK [v3.1.5] 3 Aliens Drive Me Crazy Para Hileli MOD APK [v3.1.5] 4

Aliens Drive Me Crazy Para Hileli MOD APK [3.1.5] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Ana göreviniz, keskin nişancıları çok sevimli ve nazik bir şekilde uzaylıları yok etmek için parçalamaktır.


Aliens Drive Me Crazy 3.1.5 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi

Aliens Drive Me Crazy'in tuhaf bir fikri var. Gelecekte uzaylı gemiler tarafından sürekli saldırıya uğrayan insan dünyası hakkında. Dünyanın yasadışı davetsiz misafirlerine kızgın, tombul bir kahraman rolünü oynuyorsun. Arabasına biner, bir silah alır ve uzaylıların işgal ettiği binalara saldırarak masum insanları kurtarır.


Aliens Drive Me Crazy v3.1.5 MOD APK


Aliens Drive Me Crazy oyununda kabaca, hikaye oldukça basittir. Ama bizleri şaşırtan, oyunun oyuncuya nasıl yaklaştığı oldu. Göze batmayan 3D grafikler, uzaylı temalı oyunlarda sıklıkla gördüğümüz ürkütücü uzaylıları veya UFO'ları tasvir etmek için değildir. Bunun yerine, sofistike grafik teknikleri ve sofistike renk şemaları, son derece eğlenceli, animasyonlu karakterler yarattı. Yazıdaki resimler sayesinde oyunun esprili ve eğlenceli tasarımını görebilirsiniz.


Aliens Drive Me Crazy Para Hilesi


Çocukların dünyasında kaybolmak istiyorum, kanlı bir kavga değil. Bu yüzden uzaylılar konusu şaka gibi rahatlıyor. Ve esprili çelişkisi nedeniyle bunun çok bağımlılık yapan bir oyun olduğu hemen belirlenebilir.


Aliens Drive Me Crazy Apk Dayı


Aliens Drive Me Crazy'nin sonsuz bir koşu oyunu olmadığını vurgulamak istiyorum. Oynanışı daha iyi anlamak için nasıl başladığını ve devam ettiğini görelim. İlk sahnelerde kahramanımız bir meydan okumayı cebinden bir şeyler almak kadar kolay bir şekilde üstlenir. 


Aliens Drive Me Crazy Silah Hilesi


Oyuncular sadece para toplamak, kendilerini geliştirmek ve mümkün olduğu kadar çok "kalp" toplamak zorundadır. Kahramanın da güzel bir arabası var. Yukarı atlamak için yukarı, uzaylı saldırılarından kaçmak için aşağı atlamak için aşağı kaydırıyorsunuz.


Aliens Drive Me Crazy Hile Apk


Ama bu hoş zaman çok fazla değil. Sürekli olarak bir dizi yeni düşmanla karşı karşıyasınız. Bunu biliyorsun. Uzaylılar birçok modern teknolojiye sahiptir. Metal bir dinozorları, UFO'ları, uzay gemileri, lazerleri var... Binalar ayrıca birçok tuzak içeren karmaşık bir mimariye sahip. Düşman sayıca az, daha akıllı. Sadece bir hata, hayatını ödeyebilirsin.


Aliens Drive Me Crazy Apk indir


Gittiğiniz ve parçaladığınız yerde, ufalanan zeminleri, dağınık mobilyaları gördüğünüzde daha da heyecanlanacaksınız. Hatta ekranı parlayarak patlayan bir uzay gemisini bile vurursunuz.Madeni paralardan ve kalplerden bahsetmiyorum bile, gittikçe daha fazla olmaya devam etti. Bu birikmiş öğeler, yol boyunca silahları yükseltmek, arabaları değiştirmek, kostümleri değiştirmek gibi birçok harika şeyin kilidini açmanıza yardımcı olacak… 


Aliens Drive Me Crazy Apk android oyun club


Bu nedenle, madeni para bulmak için her şeyi aktif olarak parçalamalısınız. Her binanın sonunda daha fazla düşmanla karşılaşacaksınız ve onlar biraz rehin alıyorlar. Her sahnenin sonunda, rehineyi başarılı bir şekilde kurtarmanız, ardından binayı yok etmek için bombayı bulmanız gerekiyor.


Aliens Drive Me Crazy Apk Son Sürüm


Sistem kurallarına göre 10 sahneden sonra bir boss ile karşılaşacaksınız. Bu noktada genellikle elinizde oldukça ağır bir silah bulunur, ancak mühimmat son derece azdır. Yani, kelimenin tam anlamıyla kaybedip ölme ihtimaliniz yüksek. Ancak şans, bu oyunun “yeniden doğmuş” bir modu olması. Yani bir yerde ölürseniz baştan oynamak yerine hemen orada dirileceksiniz.


Aliens Drive Me Crazy indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Legend Fire APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar