Juicy Realm Mega Hileli MOD APK [v3.1.5]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Juicy Realm Mega Hileli MOD APK [v3.1.5] 1 Juicy Realm Mega Hileli MOD APK [v3.1.5] 2 Juicy Realm Mega Hileli MOD APK [v3.1.5] 3 Juicy Realm Mega Hileli MOD APK [v3.1.5] 4 Juicy Realm Mega Hileli MOD APK [v3.1.5] 5 Juicy Realm Mega Hileli MOD APK [v3.1.5] 6

Juicy Realm Mega Hileli MOD APK [3.1.5] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Her karakterin farklı bir gücü ve HP'si vardır ve kullanmayı öğreneceğiniz silahlar da farklı olacaktır.


Juicy Realm 3.1.5 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. MENÜ MODU:
  2. CD yok
  3. Ölümsüzlük hilesi
  4. Hızlı yeniden yükleme

Ağaç temasının başlığı, oynayacak çiftlik oyunları olmadan önce piyasada yeni bir şey değil. Çiftlik oyununu görmezden gelseniz bile, birçok oyuncu, ağaçların insanları korumak için savaştığı Plants vs. Zombies oyununu biliyor olmalıdır. Bitkiler, hayatta kalmamıza yardımcı olmak için bize çok farklı faydalar sağlayan şeylerdir. İnsanları desteklemek için oksijen, yiyecek, ilaç ve daha birçok şey getiriyorlar. Ancak bitkiler hakkındaki fikrinizi değiştirecek bir oyun var ki o da Juicy Realm - bir atış oyunu. Bilinen tarzlardan sıkıldıysanız, bu oyunun farkını yaşamak için oyuna gelin.


Juicy Realm v3.1.5 MOD APK


Juicy Realm oyununda oyuncu, bitkilerin insanları korumak için zombilerle savaşmak gibi getirdiği iyi şeylere çok aşinaysa, bu sefer tam tersi olacaktır. Oyunun dünyasında, bazı nedenlerden dolayı bitkiler, diğer hayvanları yemek için ellerini ve ayaklarını büyütebildiler. Başarısız bir insan deneyi nedeniyle bunu söyleyen pek çok kişi var ama hala kimse gerçek sebebin ne olduğunu bilmiyor. Gerçekten canlı bir yaratık haline geldiler ve besin zincirinde yerlerini almak için insanları avlamaya başladılar. Ama insanlar asla pes etmediler, bitkileri yok etmek için savaştılar.


Juicy Realm Para Hilesi


Oyuna başlarken, oyuncunun oyunu oynayabilmesi için kendisine bir karakter seçmesi gerekecektir. Oyun, oyunculara kimin en iyi olacağına karar vermeleri için dört farklı seçenek sunacak. Her karakterin farklı bir gücü ve HP'si vardır ve kullanmayı öğreneceğiniz silahlar da farklı olacaktır. Savaşmak için cesur yakın dövüş silahları kullanan insanlar var, bazıları savaşmak için silah kullanacak. 


Juicy Realm Karakter Hilesi


Karakterin istatistikleri de oyuncunun bir silah seçip seçmediğine göre değişecek, kanı azaltacak ve hasar çok yüksek olmayacak. Ancak oyuncu oyunu oynamak için yakın dövüş silahlarını kullanmayı seçerse, istatistikler daha üstün olacaktır. Çünkü bir silah kullanırsanız, oyuncunun düşmana yaklaşması gerekmez, bu yüzden çok tehlikeli olmaz, ancak yakın dövüş silahları kullanıyorsanız, saldırıya yaklaşmanız gerekir.


Juicy Realm Ölümsüzlük Hilesi


Oyuncunun görevinin çok basit olması gerekir, bu da bir sonraki aşamaya geçmek için bölümlerdeki tüm bitkileri yok etmektir. Ancak bu yolculuk basit olmayacak, oyuncu tüm canavarları öldürdüğünde, yeni aşamaya ulaşmak için patronlarla savaşmak zorunda kalacaklar. Bu, oyuncu onu yok etmek için son patronun konumuna ulaşana kadar birçok farklı aşamada devam edecek. Oyuncu bunu yaptığında, oyunu tamamlayacak ve bunun için bir sertifika alacaktır.


Juicy Realm Apk Hile


Oyunun, oyuncuların savaş için kullanması için sahip olduğu silahlar da yakın dövüş silahlarından silahlara kadar çok çeşitlidir. Oyuncular yakın dövüş silahları kullanmak isterlerse Star Wars filmlerinin ışığı, PUBG oyununun yulaf lapası gibi şeyleri kullanabilirler. Uzun menzilli silahlara gelince, oyuncunun bir çok benzersiz özelliği var, normal silahın yanı sıra oyunda ayrıca bir Steam silahı, klavye var.


Juicy Realm indir (MOD, Ölümsüzlük Hilesi / CD Yok)


Bir önceki android oyun Rage Road APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar