Survival Craft Quest Elmas Hileli MOD APK [v3.5]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Survival Craft Quest Elmas Hileli MOD APK [v3.5] 1 Survival Craft Quest Elmas Hileli MOD APK [v3.5] 2 Survival Craft Quest Elmas Hileli MOD APK [v3.5] 3 Survival Craft Quest Elmas Hileli MOD APK [v3.5] 4 Survival Craft Quest Elmas Hileli MOD APK [v3.5] 5 Survival Craft Quest Elmas Hileli MOD APK [v3.5] 6

Survival Craft Quest Elmas Hileli MOD APK [3.5] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Hayatta kalmak ve eve dönmek için bir sal veya bir şamandıra inşa etmelisin.


Survival Craft Quest 3.5 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Elmas Hilesi.
  2. Öğreticiyi tamamladıktan sonra elmasları alın.

Not: Oyuna girerseniz, takılırsanız, yeniden başlattıktan sonra normal şekilde koşabilirsiniz.

Survival Craft Quest'e girdiğinizde, bir uçak kazasından kurtulan şanslı bir kişiye dönüşeceksiniz. Yine de, hayatınızı sürdürmekten mutlu olmadan önce, bu ıssız adada suya düşerken hayatınızı sürdürmekle yüzleşmek zorunda kalacaksınız. Geleneksel Match 3 oynanışı ile ilgi çekici bir hikayenin birleşimiyle, bu oyunun durdurulamaz cazibesini yaratmak için bir araya geliyor gibi görünüyor.


Survival Craft Quest v3.5 MOD APK


Bu oyunu 3'lü eşleştirme türünden farklı kılan bir faktör, bulmacalarla mükemmel bir entegrasyon hikayesidir. Oyuncu Survival Craft Quest dünyasına geldiğinde, yaşam ve ölüm arasındaki ince çizgiyi yeni geçmiş şanslı bir kişiye dönüşüyor. Özellikle, oyuncuyu insan varlığı olmadan ıssız bir adaya getiren bir uçak kazası oldu. Burası tehlikeli; hiçbir yerde kara göremeyen büyük bir okyanusla çevrilidir. Bu yüzden yardım çağırmak pek mümkün görünmüyor. Karşınızda yiyeceğe aç ve son derece acımasız vahşi kurtlar var. Yanında saldırı ve su altında bir yırtıcı gözüyle bakan köpekbalıkları grubu var. Ancak, insanın hayatını açlıktan ve susuzluktan korumak daha da acildir ki bu da zorlu bir engeldir.


Survival Craft Quest Para Hilesi


Survival Craft Quest'in getirdiği zorluklarla karşı karşıya kaldığınızda, hemen kararlı bir şekilde harekete geçmelisiniz. Uçsuz bucaksız okyanusa atılmaya ve anavatana geri dönüş yolunu bulmaya hazır olmak için bir sal ya da şamandıra inşa etmek olabilir. Ayrıca soğuktan ölmek istemiyorsanız en önemli şey sizi vahşi hayvanların saldırısından koruyabilecek küçük bir kulübe inşa etmektir.


Survival Craft Quest Elmas Hilesi


Kendinizi, oyuncunun hayatını koruma arzusunu yerine getirebilmek için silah ve malzeme yapmak için aktif olarak kaynak arayan bir Robinson tazısı haline getirin. Burada oyuncular, etrafta gizlenen tehlikelerden hayatta kalma kariyeri için çöpçü ve hayatta kalma taktiklerini mükemmel bir şekilde birleştirmek için tüm beyinlerini kullanabilirler. Survival Craft Quest, sizi istediğinizi bulmak için geleneksel 3'lü eşleştirme bulmacalarını çözmenin el yapımı çözümüne götürür.


Survival Craft Quest Hile Apk


Survival Craft Quest sizi doğa, dağlar ve ormanlarla ilgili malzemelere götürür. Seni gerçek bir avcı gibi yapan da bu. Bulmacalar, kurtlar da dahil olmak üzere vahşi hayvanlarla ilişkili kahverengi kütüklere sahiptir. Vahşi bir ormandaki tehlikeli zorluklar varışınızı bekliyor; Hızlı bir şekilde kaçmanıza yardımcı olacak ödülleri talep etmek için üçlü eşleştirme bulmacalarını fethedin.


Survival Craft Quest Apk indir


Bir adada kulübeler inşa ederken, ateşler pişirirken ve sıcak tutarken, sınırsız zorlukla çekici 3'lü eşleştirme bulmacalarını özgürce arayıp çözmekten daha harika ne olabilir? Ada ormanlarla doludur ve geniş bir okyanusla çevrilidir. Bu nedenle, açlığın, kurtların ve köpekbalıklarının gözlerinin üstesinden gelmek için akıllı bir hayatta kalma stratejisi kullanmaya çalışın. Tüm görevleri tamamlayıp burayı terk edip sorunsuz bir şekilde ailenize dönebilir misiniz?


Survival Craft Quest indir (MOD, Sınırsız Elmas Hilesi)


Bir önceki android oyun Japan Drag Racing 2D APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar