HellCopter Para Hileli MOD APK [v1.8.18]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
HellCopter Para Hileli MOD APK [v1.8.18] 1 HellCopter Para Hileli MOD APK [v1.8.18] 2 HellCopter Para Hileli MOD APK [v1.8.18] 3 HellCopter Para Hileli MOD APK [v1.8.18] 4 HellCopter Para Hileli MOD APK [v1.8.18] 5 HellCopter Para Hileli MOD APK [v1.8.18] 6

HellCopter Para Hileli MOD APK [1.8.18] - en son sürüm - Android için ücretsiz indirin ve düşmanları yok ederken bir helikoptere binin! Tüm görevleri yapacak kadar erkek misin?


HellCopter 1.8.18 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi
Arcade atış oyunları, mobil oyunlar için popüler bir türdür. Bu oyunda her gün geliştirilen pek çok oyun var. Aynı zamanda popülerler çünkü eğlenceli, heyecan verici ve oynaması kolay! Ama piyasada bu kadar çok oyun varken ne oynamalısın? Hellcopter, SayGames tarafından geliştirilmiş bir 3D atış oyunudur. Google Play Store'da şimdiden 1 milyondan fazla indirmeye ulaştı. Ama bu senin sıradan atış oyunun değil. Bundan çok daha karmaşık. Birincisi, her seferinde bir helikopterden ateş edeceksiniz - dolayısıyla başlık. Ama bundan da öte, oyun zaman zaman şiddet içermesine rağmen eğlencelidir. Görevleri taşırken helikopterden düşmeyin! Daha fazlasını öğrenmek için okumaya devam edin!


HellCopter v1.8.18 MOD APK


Atış oyunları her zaman birçok kişi tarafından oynandı. Bağımlılık yapar, eğlencelidir ve vakit geçirmenin harika bir yoludur. Bahsetmiyorum bile, son derece yeniden oynanabilirler. Onları saatlerce oynasanız bile, yine de daha fazlasına aç olacaksınız. Bugünün en iyi atari oyunlarından biri Hellcopter. Buradaki fikir, bir binadaki kötü adamları ortadan kaldırmakla görevli polis ekibinin bir üyesi olarak çalışacağınızdır. Rakamları var ama sizde sürpriz unsuru var. Rehineleri teminat hasarı olarak dahil etmemeye dikkat edin. Ancak bu oyunda, zaman kısaca yavaşlayarak aynı anda birden fazla düşmanı vurmanıza izin veriyor.


HellCopter 1.8.18 Para Hile Apk


Bunun dışında tabanca, av tüfeği, makineli tüfek ve SMG gibi farklı silah türlerini deneyebilirsiniz. Her birinin güçlü ve zayıf yönleri vardır, bu yüzden seçim yaparken dikkatli olmanız gerekir. Ancak genel olarak, oyun basit ama bağımlılık yapıyor. Hellcopter, sıradan bir nişancı oyununuz değil. Bu oyun benzersizdir ve zevk alacağınız tonlarca özelliğe sahiptir. 


Hellcopter APK DAYI


Eşsiz oyun - The Matrix gibi filmlerden hoşlanıyorsanız, bu oyunu daha da çok beğeneceksiniz! Bu oyunda, tek görevi bir binadaki düşmanları ortadan kaldırmak olan bir polissiniz. Ama bu o kadar kolay değil! Binanın her yerindeler ve rehineler bile var! Rehineleri tehlikeden uzak tutarken hepsini ortadan kaldırmak size kalmış. Söylemeye gerek yok, ayrıca düşmanların geri ateş edememesi için yeterince hızlı ateş etmeniz gerekiyor. Ardından, aynı anda birden fazla düşmanı ortadan kaldırmak için bomba ve gaz da atabilirsiniz!


HellCopter Apk Oyun İndir Club


Tonlarca silah - Bu oyunda bir sürü silah kullanabilirsiniz. Tabanca, revolver, av tüfeği, SMG ve keskin nişancı tüfeği kullanabilirsiniz. Her silah benzersizdir ve diğerlerinden farklı yeteneklere sahiptir. Hangisini savaşta kullanacağınıza karar vermek size kalmış. Ancak, hepsini toplamak en iyisidir! Özelleştirme - Bu oyunda kıyafetinizi de özelleştirebilirsiniz. Oyun size zaman zaman kıyafetleri değiştirme şansı sunuyor. Onları dükkandan satın alın! Saçını, tişörtünü ve pantolonunu değiştirebilirsin! Çıldırın ve rehine alanlara karşı asi tarafınızı gösterin!


HellCopter Apk hile


Birçok seviye - Bu oyunda, seviyeleri ne kadar çok tamamlarsanız, o kadar zor olacaklar. İlerledikçe daha fazla düşman ve rehine olacak, bu yüzden dikkatli olmalısın. Ayrıca düşmanlar daha hızlı yanıt verecektir! Destansı grafikler ve efektler - Bu oyundaki her şey 3B olduğundan, Matrix benzeri aksiyon sahnelerini beğeneceksiniz. Ayrıca, daha yoğun bir sahne için gaz tanklarını ve bombaları patlatabilirsiniz! Hellcopter Mod APK - Sınırsız para, reklam yok Hellcopter, nişancı becerilerinizi aynı anda birden fazla düşmana karşı test edecek bir oyundur! Tüm silahların ve özelleştirmelerin kilidini anında açmak için sınırsız para modunu indirin!


HellCopter indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Head Basketball APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar