Head Basketball Para Hileli MOD APK [v3.3.4]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Head Basketball Para Hileli MOD APK [v3.3.4] 1 Head Basketball Para Hileli MOD APK [v3.3.4] 2 Head Basketball Para Hileli MOD APK [v3.3.4] 3 Head Basketball Para Hileli MOD APK [v3.3.4] 4 Head Basketball Para Hileli MOD APK [v3.3.4] 5 Head Basketball Para Hileli MOD APK [v3.3.4] 6

Head Basketball Para Hileli MOD APK [3.3.4] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Kore'nin alev atışından Büyük Britanya'nın hayalet kaptanına!


Head Basketball 3.3.4 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi

Kurulumu : APK dosyasını indirin ve kurun. OBB dosyasını zipten çıkardıktan sonra  /sdcard/Android/obb/ içerisine yapıştırın.

Basketbol pek çok oyuncu için garip bir spor değildir; bu dünya çapında en popüler sporlardan biridir. Bu basketbolu anmak için her yıl düzenlenen birçok turnuva var. Basketbol sadece birçok genç tarafından seçilmekle kalmadı, aynı zamanda birçok ülkedeki bir okulda da basketbol öğretim için resmi konulardan biri haline geldi. Futbol gibi birçok spor dalı da oyuncuların deneyimlemesi için birçok oyuna uyarlanmıştır. Bu oyunlar, oyuncuların kendilerini oyuna kolayca kaptırabilmeleri için genellikle gerçeğe çok yakın yapılır. Ancak Head Basketball oyunu  farklı bir yöne gidiyor, oyuncuların daha önce gördükleriyle tam bir tezat oluşturuyor. Bu, oyunculara zevk alması için birçok yeni şey getirdi. Çerçeve dahilinde bir şeyler istemiyorsanız hemen bu oyuna gelin.


Head Basketball v3.3.4 MOD APK


Head Basketball, futbol ya da basketbol gibi diğer birçok spor konusunda, oyundaki karakterlerin görüntüleri çok gerçekçi olarak tasvir ediliyor. Ancak bu oyun yok, her zamankinden tamamen farklı bir karakter tasarımına sahip. Tipik bir vücut, tam bir vücut oluşturmak için baş, vücut, el ve ayaklara sahip olacaktır. Ancak bu oyun bu kurala uymuyor; oyundaki karakterlerin sadece vücut oluşturan üç şey olan kafa, el ve ayakları vardır. Baş, vücudu değiştirecek ve kolları ve bacakları birbirine bağlayacak şekilde büyütüldü. Bu, oyunculara pek çok yeni deneyim verecek, oyuncuların bu yoksunluğa asla tanık olmadıkları bir şey.


Head Basketball Para Hilesi


Bir basketbol takımı genellikle bir takım oluşturmak için beş kişiden oluşur, ancak oyunda sadece bir kişiye ihtiyaç vardır. Yani maçın başında oyuncu oyunu dövüş savaşı olarak oynayacak. Oyun, oyuncuların seçmesi için Arcade, Kampanya, Turnuva, Hayatta Kalma ve Çok Oyunculu beş farklı oyun moduna sahip olacak. Ancak hepsinin olabildiğince çok puan almak için ortak bir hedefi var. Oyuncuların, gol atmak için topu rakibin sepetine atmak olan tek bir görevi vardır. Süre bittiğinde, daha fazla puan alan maçın galibi olacaktır.


Head Basketball hile


Oyunda, oyuncu sadece puan kazanmakla kalmaz, aynı zamanda oyuncular onları yenmek için rakiplere de saldırabilir. Her kişinin farklı bir HP'si olacak ve önceki 0'a geri dönenler yenilecek. Oyuncular düşmanlara yaklaşarak düşmanlara saldırabilirler ve otomatik olarak saldırırlar. Düşmanın HP'si 0'a döndüğünde, oyuncuya bir şans yaratmak için birkaç saniyeliğine sersemletilecektir. Ancak insanların dikkatli olması gerekir çünkü düşman da sizi yenmek için saldırabilir.


Head Basketball Hile Apk


Oyundaki her karakterin, onu maçta kullanabilmek için farklı bir yeteneği var. Yeteneği etkinleştirmek için, kullanıcıların onu kullanmak için bir MP çubuğu biriktirmeleri gerekir. Oyuncunun becerileri, oynamayı seçtiğiniz kime bağlı olarak saldırgan veya eş puanlı olabilir. Düşman, kullanıcının topla evlendiği bir gücü kullanırken, rakibi devirmek için üç sayılık atış yapabilirsiniz.


Head Basketball İndir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Otherworld Legends APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar