Travel Center Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.3.5]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Travel Center Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.3.5] 1 Travel Center Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.3.5] 2 Travel Center Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.3.5] 3 Travel Center Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.3.5] 4 Travel Center Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.3.5] 5 Travel Center Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.3.5] 6

Travel Center Tycoon Para Hileli MOD APK [1.3.5] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Türkçe Adı Otoyol Servis Bölgesi Kralı olan eşsiz bir kamyon simülasyon oyunu.


Travel Center Tycoon 1.3.5 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi. Ücretsiz Alışveriş

Şimdi dünyanın en büyüleyici trabel merkezini inşa etmeye hazır mısınız? Altına hücum zamanlarına geri dönersek, her küçük batı kasabası kaşifler tarafından inşa edilir. Ve bugünlerde biz hiç yoktan var olan kamyon durakları inşa ediyoruz ve onu dünyanın en muhteşem seyahat merkezi haline getiriyoruz. Travel Center Tycoon oyununda eşsiz bir kamyon simülasyon oyunu. 


Travel Center Tycoon v1.3.5 MOD APK


Travel Center Tycoon oyununda, çölde bir benzin istasyonu inşa ederek başlıyorsunuz ve bir süre işletmeden para kazandıktan sonra, başka tesisler kurmaya başlayabilir ve sonunda hayalinizdeki küçük kamyon durağı merkezini bitirebilirsiniz.


Travel Center Tycoon Para Hilesi


Yükseltme kriterlerine hak kazandıktan sonra oyuncular, endüstriyel kamyonlar ve askeri kamyon park yerleri gibi özel park yerlerinin kilidini açabilir. Travel Center Tycoon oyunundaki her oyuncu, işe küçük bir benzin istasyonu işleterek başlar ve konaklama ve kamyon servis mağazaları da dahil olmak üzere çok sayıda tesis inşa ederek işi genişletir. Benzin istasyonunu yükselterek ve daha fazla park yeri açarak, oyuncular araba yıkama, lokanta, banyo ve uygun mağazalar gibi diğer binaları inşa edebilirler.


Travel Center Tycoon Altın Hilesi


Kiralama yönetimi personeli Kamyon durağı, çevrimdışı olduğunuzda çalışmaya devam edecek ve kazançlar kasada saklanacaktır. Ancak tır istasyonunuzun günlük nakit akışı yüksekse, siteyi işletmenize yardımcı olması için bir işletme müdürü kiralamak isteyebilirsiniz. Kamyon Pullarının Toplanması Zaman zaman bazı özel kamyonlar yola çıkar ve kamyon durağını ziyaret eder. Ve oyuncular her benzersiz kamyon için benzersiz bir pul toplayabilir. Bu oyunu, bu salgın zamanlarında yiyecek ve eşyalarımızı teslim eden tüm kamyon şoförlerine adıyoruz!


Travel Center Tycoon Hile Apk


Travel Center Tycoon Son zamanlarda oldukça popüler bir simülasyon oyunu olarak tüm dünyada simülasyon oyunlarını seven birçok hayran kazandı. Geleneksel simülasyon oyunu, oyunun hem özelliği hem de eğlencesi olan oyundaki zenginlik/yetenek/yeteneklerini biriktirmek için kullanıcıların çok fazla zaman harcamasını gerektirir, ancak aynı zamanda birikim süreci kaçınılmaz olarak insanları yorgun hissettirecektir. 


Travel Center Tycoon Apk indir


Ancak şimdi modların ortaya çıkması bu durumu yeniden yazdı. Burada, enerjinizin çoğunu harcamanıza ve biraz sıkıcı "birikimi" tekrarlamanıza gerek yok. Modlar, bu işlemi atlamanıza kolayca yardımcı olabilir, böylece oyunun keyfini çıkarmaya odaklanmanıza yardımcı olabilir.


Travel Center Tycoon Kamyon Hilesi


Oyuncuların devasa bir lojistik merkez oluşturup geliştirecekleri ve aynı zamanda ağır kamyonlar ve diğer sürücüleri için bir park yeri oluşturacakları sevimli grafik tıklama oyunu. Tüm yapının uyumlu bir şekilde büyümesi ve her aşamada daha üretken ve finansal olarak başarılı olması için çeşitli yönlere ve mekaniklere çok zaman ayırmamız gerekecek. 


Travel Center Tycoon Apk Son Sürüm


Yükleme veya boşaltma alanları, otoparklar, mağazalar, konutlar, rekreasyon ve diğer unsurlar ayrılmaz bir şekilde birbiriyle bağlantılı olmalıdır. Böylece çalışanlar ve işçiler kendilerini harika hissedebilirler ve aynı zamanda tüm nesne yığınında kafaları karışmaz.


Travel Center Tycoon indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Gun & Dungeons APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar