Idle Arms Dealer Para Hileli MOD APK [v1.6.10]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Idle Arms Dealer Para Hileli MOD APK [v1.6.10] 1 Idle Arms Dealer Para Hileli MOD APK [v1.6.10] 2 Idle Arms Dealer Para Hileli MOD APK [v1.6.10] 3 Idle Arms Dealer Para Hileli MOD APK [v1.6.10] 4

Idle Arms Dealer Para Hileli MOD APK [1.6.10] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Silah satışı ve atış hizmetlerinde uzmanlaşmış tamamen yeni bir silah satıcısı olma temasıyla, oyuncular gerçek bir silah kralına dönüşecek.


Idle Arms Dealer 1.6.10 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi. Harcadıkça artar.

Idle serisindeki diğer tüm oyunlar gibi, Idle Arms Dealer da tek bir işlemle son derece minimalist bir oynanışa sahiptir. Ardından, toplamak için sabit yerlere tıklayarak oyun içi ilerlemenizi pasif bir şekilde bekliyor ve izliyorlardı. 


Idle Arms Dealer v1.6.10 MOD APK


Silah satışı ve atış hizmetlerinde uzmanlaşmış tamamen yeni bir silah satıcısı olma temasıyla, oyuncular gerçek bir silah kralına dönüşecek. Idle Arms Dealer'a katılarak, oyuncular işlerini kademeli olarak sürdürecek ve hizmetlerini sürekli olarak genişleteceklerdir. Aktiviteyi en üst düzeye çıkarmak olan oyununuzun nihai hedefini gerçekleştirmeyi hedefleyin.


Idle Arms Dealer Para Hilesi


Idle Arms Dealer, oyun sırasında çok fazla karmaşık işlem kullanması gereken oyunları sevmeyen oyuncuları memnun etmek için doğduğunda, saf eğlence oyunu türüne tamamen yeni bir konsept getirdi. 


Idle Arms Dealer Altın Hilesi


Boşta kalan oyun mutlaka sıkıcı değildir çünkü oyuncunun her zaman oyununda temayı geliştirmeye odaklanmasını sağlayan bazı çekici unsurlara sahiptir. Daha açık olmak gerekirse, kendi silah işinizi geliştirmeye odaklanın. Oyunlarla vakit geçirerek ve sürekli gözlemleyerek oyuncular zaman zaman farklı ödüller alacak ve önemli iyileştirmeler yapacaklardır.


Idle Arms Dealer Hile Apk


Silah severlerin silahlara karşı her zaman sonsuz bir tutkusu vardır çünkü silahların tuhaf ve karşı konulamaz bir çekiciliği vardır. Silah severlerin hayali, sayısız farklı silahla kendi silah dükkanına sahip olmaktır. Oyun, mevcut tema ile oyuncunun isteklerini yerine getiriyor ve silahları seven oyuncular için oldukça fazla ilham kaynağı oluşturuyor. Kendi silah işinizi geliştirmek için oyuna girin ve her geçen gün bunları sürekli olarak genişletin.


Idle Arms Dealer Apk indir


Oyunda, oyuncu sadece normal bir silah dükkanına sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda iş dükkanları, atış poligonları vb. dahil olmak üzere birçok farklı küçük alanı içeren geniş bir alanı doğrudan yönetir. 


Idle Arms Dealer Apk Dayı


Bu alanları doğrudan gözlemleyecek ve faaliyetlerinizi genişletmek ve güçlü bir silah ticareti imparatorluğuna sahip olmak için güçlenmek için sürekli olarak geliştireceksiniz. Eğlence deneyiminizi en üst düzeye çıkarmanıza olanak tanıyan basit bir oyun deneyimiyle oyununuzun silah kralı olun.


Idle Arms Dealer indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun My Cafe APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar