Noodleman.io 2 Para Hileli MOD APK [v3.3]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Noodleman.io 2 Para Hileli MOD APK [v3.3] 1 Noodleman.io 2 Para Hileli MOD APK [v3.3] 2 Noodleman.io 2 Para Hileli MOD APK [v3.3] 3 Noodleman.io 2 Para Hileli MOD APK [v3.3] 4 Noodleman.io 2 Para Hileli MOD APK [v3.3] 5 Noodleman.io 2 Para Hileli MOD APK [v3.3] 6

Noodleman.io 2 Para Hileli MOD APK [3.3] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Arenada kafa karışıklığını önlemek için her kişinin farklı bir rengi ve özelliği olacaktır.


Noodleman.io 2 3.3 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi
Hayatta kalma hakkı için verilen savaş, her zaman birçok oyuncunun oyuna olan ilgisini çeken bir şeydir. Bu konudaki oyunlar genellikle oyunculara, oyuncuların deneyimlemesi için birçok heyecan verici deneyim sunar. Az önce söylediğim şeyin harika bir örneği Noodleman.io 2 oyunudur , lütfen en iyisini hissetmek için oyuna gelin. Bu oyun, oyuncuların eğlenmesi için kullanıcılara harika eğlence anları getirecek. Basit ama daha az benzersiz olmayan bir oyunla, oyun kesinlikle birçok oyuncunun eğlence ihtiyaçlarını karşılayacaktır. 


Noodleman.io 2 v3.3 MOD APK


Noodleman.io 2 oyununda oyuncuların deneyimlediği ilk şey oyunun grafikleri oluyor, o halde neye sahip olduğunu öğrenelim. Oyun, 3 boyutlu grafik biçiminde tasarlanmış ancak diğer birçok oyun kadar karmaşık değil, basit bir şekilde çizilmiştir. Oyundaki karakterler, zahmetsiz bir tasarım olan Stickman olan benzersiz bir tarzda tasarlanmıştır. Oyundaki karakterlerin en büyük farkı renk; oyuncu, karakterini ve rakibini ayırt etmek için renge dayanabilir. Ayrıca, diğer bazı küçük farklılıklar, oyuncunun seçim yapabilmesi için aralarındaki bazı küçük ayrıntılar arasındaki farklardır.


Noodleman.io 2 3.3 Para Hile Apk


Oyuncular, birçok farklı karakter arasındaki yakın dövüşe katılacak ve kazanmak için hepsini alt edecek. Oyuncular düşmana saldırmaya başlayacaklar, o anda oyuncunun görevi rakibin HP'sini 0'a getirmek için saldırmaktır. Bu görevi tamamladığında, oyuncunun yeni bir görevi olacak; rakibi onları ortadan kaldırmak için arenanın dışına atmaktır. Birkaç saniye içinde oyuncu bunu yapamazsa, rakibin HP'si dolu olacak ve dezavantaj siz olacaksınız. Bu nedenle, rakibin saldırısına uğramamak için rakibi atma işini olabildiğince çabuk bitirin. Önemli olan bu arenada hiç kimsenin müttefik olmamasıdır; hepsi rakipleriniz, bu yüzden dikkatli olun. Oyun yalnızca oyuncu tüm rakipleri ortadan kaldırdığında sona erer; Hala ayakta duran tek kişi siz olduğunuz sürece, oyuncu bunu yapacak kişi olmak zorunda değildir.


Noodleman.io 2 APK Hile


Oyun yapımcısı oyunu daha çeşitli hale getirmek istiyor, bu yüzden oyuncuların aralarından seçim yapabileceği birçok farklı karakter tasarladı. Arenada kafa karışıklığını önlemek için her kişinin farklı bir rengi ve özelliği olacaktır. Yeni bir şeyin kilidini açmak istiyorsanız, oyuncuların bunları satın almak için parayı kullanması gerekir. Bazı karakterler palyaço tarzında tasarlanırken, diğerleri bir nesne şeklinde yaratılacak. Savaşta, oyuncu birçok hedefi öldürürse, oyuncunun kullanmak için aldığı para miktarı artacaktır. Öyleyse sadece kazanmayı hedeflemeyin, aynı zamanda daha fazla para kazanmak için mümkün olduğunca çok golü yenmek zorundasınız.


Noodleman. io 2 Android oyun club


Oyuncuların orada savaşabileceği birçok farklı arena türü vardır. Havaya yerleştirilmiş yerler var ve oyuncu düşmenin nasıl bir şey olacağını hayal edebiliyor. Dünyanın kutuplarındaki buzdağlarının üzerinde, soğuğun her yeri kapladığı yerler olacak.


Noodleman.io 2'yi İndirin (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun LEGO Tower APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar